Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Drizzt_PL

Ciekawe mmorpg bez miesięcznego abonamentu.

Polecane posty

Grałem trochę w czasie zamkniętej bety i jeśli kwadratowa grafika rodem z Minecrafta ci nie przeszkadza, to możesz sobie spokojnie gierkę zainstalować. System budowania domów jest naprawdę fajnie zrobiony - cała konstrukcja ci się zapisuje i możesz ją w całości stawiać w przeznaczonych do tego miejscach. Nie pamiętam jak było z klasami postaci, ale było ich w becie dość mało, plusem jednak był fakt, że mogłeś ją zmienić w sumie w każdym momencie (o ile dobrze pamiętam, to było dawno, a parę rzeczy mogło się już pozmieniać). Co do PvP nie jestem w stanie ci nic powiedzieć, bo po prostu do tego etapu nie doszedłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam. Szukam jakiegoś mmo w którym model walki podobny jest do tego z TERY bądź Neverwintera. Dobrze by było gdyby dało się tam też latać w czasie rzeczywistym (smoki i te sprawy :) ). Mam też pytanie o Blade&Soul, ktoś grał, poleca? Grałem w Age of Wulin, całkiem ciekawe. Chciałbym wiedzieć czy to B&S jest do AOW podobne. Z góry za odpowiedź dziękuję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam. Szukam jakiegoś mmo w którym model walki podobny jest do tego z TERY bądź Neverwintera. Dobrze by było gdyby dało się tam też latać w czasie rzeczywistym (smoki i te sprawy smile_prosty.gif ). Mam też pytanie o Blade&Soul, ktoś grał, poleca? Grałem w Age of Wulin, całkiem ciekawe. Chciałbym wiedzieć czy to B&S jest do AOW podobne. Z góry za odpowiedź dziękuję smile_prosty.gif

ArcheAge

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram obecnie w Might and Magic Heroes online. Powiem, że gra była bardzo ciekawa, ale niszczy ją limitowanie surowców, armii itp. Da się odczuć pay2win na każdym kroku, mimo że jest bez abonamentu. Ostrzegam że teoretycznie gra jest nadal w fazie beta.

Jeśli chcecie się męczyć z conajmniej 2 lata lub macie sporo pieniędzy portfelu to mogę ją polecić, chodź sama gra ma mocno nadszarpnięty wizerunek, który zaczął się psuć ponad rok temu we wrześniu. Gra ma klimat Heroes of Might and Magic, ale nie taki jaki by się chciało mieć. Poza tym ta gra jest przez przeglądarkę tylko. Jeśli ktoś chce w tą gre zagrać to niech ma naprawdę spore zapasy cierpliwości, bo są błędy typu niewłaściwa sesja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam z ekipą gry w stylu shakes and fidget, lub starego the west ( przed wprowadzeniem możliwości zakupu cech i umiejętności za walutę premium ). Plemiono pochodne raczej nas nie interesują. Ważne żeby była ftp jak te wymienione wyżej, gdzie waluta premium nie daje przewagi podczas bezpośredniej konfrontacji. Najlepiej by było gdyby gra działała z poziomu przeglądarki, oraz telefonu z androidem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam czegoś ciekawego gdzie nie będę się nudził, ewentualnie dołącze do kogoś, z kim powbijam trochę lvli i stworzę fajną postać. Dawno nie grałem w żadne mmo miałem do czynienia z aionem, gw2, blade n soul, revelation online beta, cabal czy neverwinter. W żadną z wymienionych nie mam jakoś ochoty grać. Chcę jakiś fajny mmo bez pay2win, gdzie da rade w miarę solo pograć do tego NIEpikselowa grafika, no i ludzie online żeby byli. Jakieś ciekawe propozycje? Tu lub na pw, pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie bardzo popularny jest Black Desert online  bardzo przyjemny grindownik , ogromny świat do eksploracji i najładniejsza grafika jaka może być obecnie w  MMORPG . Ewentualnie możesz spróbować Elders Scrools Online  też bardzo przyjemnie się gra ładna grafika sporo  questów i story questów .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...