Skocz do zawartości
wies.niak

Opinie, propozycje zmian, pytania

Polecane posty

Minął już jakiś czas od otwarcia działu. W związku z tym zachęcam wszystkich, zarówno piszących jak i czytających, do wyrażania swoich opinii o dotychczasowej formie działu. Być może chcielibyście coś zmienić - takie propozycje również chętnie rozważymy, bo w końcu to jest dział dla Was.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką propozycję, aby może wyznaczyć kogoś odpowiedzialnego za moderowanie newsów, bo czasem moderatorzy mają sporo roboty i zdarza się, że po dość długim czasie newsy zostają zatwierdzane. Ale to sporadyczne przypadki. Przynajmniej przydałby się ktoś taki, kto nie ma tylu obowiązków dopóki moderacja nie zostanie zdjęta. Może by dodać jakiegoś moderatora z innych działów do pomocy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Taki jest plan, ale musi to chwilę potrwać, żebyśmy mogli należycie ocenić osoby, które piszą newsy.

Za wszelką zwłokę przepraszamy, staramy się zatwierdzać posty na bieżąco, ale siłą rzeczy żaden z nas nie siedzi na forum 24h/dobę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś się Gofer chwalił, że siedzi 24 na dobę :P

Nikt tu oczywiście pretensji nie ma. Wszystko jest dodawane w miarę sprawnie. Chyba, że pisałem newsy o 7 rano, więc to normalne, że nikt nie dodał po kilku minutach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię żeby robić nabór na zielonych, tylko żeby ściągnąć na jakiś czas moderatorów z innych działów :) Chyba byłoby łatwiej gdyby moderowaniem zajęły się jeszcze ze dwie osoby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...