Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Moderacja w Ladies Corner

Polecane posty

Mógłbym w sumie pisać w którymś z istniejących tematów, ale oddzielny wątek lepiej rzuci się w oczy adminom.

Sugeruję, by nie zwracać uwagi na aplikacje użytkowniczek z małym stażem, bo chyba nie chcemy, by nasze mroczne tajemnice łatwo i szybko wyciekły... Nie chcemy? Dlatego proponuję rozważać aplikacje forumowiczek z minimum półrocznym stażem. Optymalnie wolałbym jeszcze wyższy wymóg, ale nie chcę za bardzo szaleć.

W każdym razie nie chciałbym zupełnie przypadkowych ludzi w moderacji, bo to przyniesie więcej kłopotów, niż pożytku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to my dwie, ja i Yen nie wystarczymy? Po pierwsze - jaka jest ilość dziewcząt, każdy widzi. Tak, rozumiem, że to właśnie ich ostatni napływ jest powodem tworzenia działu LC, ale nie szalejmy, Bravo nie pobijemy i nie zaczną walić tysiącami ;) Także proponuję, aby wszelkie decyzje dot. przyznawania moderatorstwa poczekały na rozwój sytuacji. Aczkolwiek zgadzam się, że jednak pół roku to minimum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wies.niak przecież masz już moderację na całym forum, po co uprawniać swoje drugie konto? To może inni modkowie też sobie pozakładają "żeńskie" konta i będziemy tam moderować my, co? :zly:

Masz coś do mojego żeńskiego serwera z racka obok? :icon_evil:

[wies.niak]

Tak! Bijcie się o nie! Dawno nie widziałam walki o kobietę, nawet jeśli jest tylko kontem i to fake'owym~! - NZK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...