Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spriggs

CRPG, RTS, FPS Co która woli ?

Polecane posty

No więc drogie panie, zapraszam do wypowiedzenia się na temat innych typów gier poza pasjansem i the sims. :D

A jak ma któraś ochotę podyskutować to śmiało. :) Ja nie gryzę, co najwyżej zjadam w całości, jak to zwykła mawiać moja matula. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aniulciazeszczecina

Ja uwielbiam patrzeć jak mój starszy brat sobie pogrywa w te wszystkie strzelanki i inne takie. "Bum" tu, "Bum" tam i fajnie jest. Szkoda tylko, że go czasem zabijają :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to są jakieś inne gry poza Simsami i pasjansem? : O Kłamiesz. Jak każdy facet! Wszyscy jesteście tacy sami. A nawet, jeśli nie kłamiesz, to i tak wszyscy jesteście tacy sami, a w ogóle to te inne gry są na pewno głupsze niż pasjans i królowa nie wchodzi w nich na króla!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie można o simsach? Simsy są fajne :wub: i się nie nudzą. Grałam w pierwszą i w drugą część. A teraz gram w trzecią. :cool: Co chwilę wychodzi jakiś dodatek i jest jeszcze fajniej. Moim ulubionym były "Zwierzaki". A z innych gier to fajny był ZOO Tycoon, bo tam też dużo zwierzątek było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy - jeśli mówisz o grach, pozaSimsowych i pozapasjansowych to mówisz o małych gierkach flashowych 'zaopiekuj się swoją restauracją' 'zaprojektuj idealne ciasto na swoje wesele itd'? Bo przypominam jednak, że do rozmów o poważnych grach <przynajmniej bardziej rozwiniętych> są już inne działy, jak Komentarze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...