Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Battle Realms: Winter of the Wolf

Polecane posty

Gość Perihelio

Mozecie sie ze mna nie zgodzic, ale gra przypomina mi troche wspomnianego W3 pod wzgledem grafiki itp. Ale przyznaje, ze lepiej wyglada Warcraft i wlasnie dlatego gdyby proponowano mi obie gry wybralbym Warcrafta ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:twisted: Hej ludziska BR to COLLLL gra Grałem w te dwie gry i BR jest o 40% lepsz są 4 rasy i efekty walk ODJAZZZZZZZZD.W3 jest do [beeep] nie da się grać w własnągrę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battle Realms jest [beeep]isty , mówcie co chcecie ale nawet Warcraft III nie dorówna BR ( gralem w obie )

To absolutna prawda chociarz W3 ma ciekawszą kampanie ale i tak jestem za BR. W W3 grałem 2tygodnie a BR demo 2miesiace w pełną 3miesiace i chcę jeszcze raz sobie zainstalować i pogra,ć w super tryb wieloosobowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dark_Sanguinius
Mozecie sie ze mna nie zgodzic, ale gra przypomina mi troche wspomnianego W3 pod wzgledem grafiki itp. Ale przyznaje, ze lepiej wyglada Warcraft i wlasnie dlatego gdyby proponowano mi obie gry wybralbym Warcrafta ;)

Ja się z tobą zgadzam, ponieważ to jest prawda... Battle Realms i W3 są bardzo podobnymi rts-ami. Przeszedłem obie z wyżej wymienionych (w W3 gram do dzisiaj na battle necie... :) ) i są to naprawdę bardzo dobre rts-y. Jedyną przewagą Battle Realms nad Warcraftem jest to, że na najlepszych detalach i najwyższych rozdzielczościach działa płynnie nawet na słabym sprzęcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frankfurterus

Battle Realms to świetna gra. Jestem ciekaw tylko czy Winter of the Wolf wszyło w Poslce. Ale nie o tym mój post. Bardzo podoba mi się sposób szkolenia postaci oraz to, że mogą one dosiadać koni. Moim zdaniem najlepszy jest właśnie Kla Wilka-koni używają do karmienia wilków :twisted: dzięki temu dostajemy dwa wilki za jednego konia :twisted: . Polecam grę każdemu fanowi RTS'ów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie sie ze mna nie zgodzic, ale gra przypomina mi troche wspomnianego W3 pod wzgledem grafiki itp. Ale przyznaje, ze lepiej wyglada Warcraft i wlasnie dlatego gdyby proponowano mi obie gry wybralbym Warcrafta ;)

Dziwnym nie jest, że są podobne graficznie, skoro grafę w W3 tworzyli właśnie goście z Liquid'a. I o ile się nie mylę to obie gry hasają na tym samym enginie graficznym... BR jest świetny, tylko mnie zdenerwowała jedna rzecz, mianowicie- nie ma łatek do polskiej wersji gry, przez co nie mogę grać z gośćmi w sieci, bo mają nowszą wersję! Ragh!!! :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy zobaczyłem demo BR w CDA, zakochałem się w nim. Potem kupiłem pełną wersję. Grałem w nią (łącznie z demem) ponad dwa lata, ba, nadal (rzadko, borzadko, ale...) w nią gram. Tylko Gothic zachwycił mnie tak, jak BR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee... tam dodatek nie wiele zmienia.Jest trochę więcej map, kilka nowych postaci i nowa fabuła (choć tego nie jestem pewien).Jak miałem Battle Realms i wyszedł dodatek to myślałem, że bedzie w nim lepsza grafa lub chociaż wymienione stare postacie na nowe, ale on tylko wnósł tylko tych kilka rzeczy, które nie zbyt przedłużyły moją gre :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można dostać Battle Realms z dodatkiem :?: Szuakm wersji na którą by pasował dodatek już dobry kawał czasu... Ma ktoś jakieś namiary?

Nawiasem mówiąc gra jest świetna i gdyby nie premiera WC3 miesiąc po premierze BR to mielibyśmy nową rewolucje w gatunku RTS. ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można dostać Battle Realms z dodatkiem :?: Szuakm wersji na którą by pasował dodatek już dobry kawał czasu... Ma ktoś jakieś namiary?

Muszę Cię zmartwić. Co prawda Battle Realms można kupić choćby na Allegro, ale dodatek najzwyczajniej w świecie w Polsce po prostu nie został wydany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można dostać Battle Realms z dodatkiem :?: Szuakm wersji na którą by pasował dodatek już dobry kawał czasu... Ma ktoś jakieś namiary?

Muszę Cię zmartwić. Co prawda Battle Realms można kupić choćby na Allegro, ale dodatek najzwyczajniej w świecie w Polsce po prostu nie został wydany.

A co najlepsze patche angielskie gryzą się z polską wersją jak i sama podstawka (pl) z rozszerzeniem po angielsku...

Najwyżej jeszcze podstawkę będę musiał sobie sprowadzić, chodź nie usmiechają mi się koszty tej transakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...