Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #49: "Dowódca totalny"

Polecane posty

Ok, gotowe. Ziemniory w tym filmie nie są takie jak u theconversa tzw. "same" nie poruszają się (nie potrafię tak czyt. nie wiem jak to się robi) . Praca konkursowa:

http://www.youtube.com/watch?v=IMuoLNaGS6s

Poprawiona, więc Ci co widzieli wcześniej lepiej niech jeszcze raz zobaczą :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc i ja dodaję swoją pracę... Dodam jednak link do mojego konta na YT gdzie mam wszystkie filmiki i zaznaczam, że do konkursu zgłaszam TEN PIERWSZY, KTÓRY OD RAZU SIĘ WYŚWIETLA

Mieć swoje 5 minut...

Dlaczego robię tak, a nie dodaję linku bezpośrednio do filmu? Otóż coś poszło nie tak (pewnie na YT tłoczno) i mój filmik cały czas się przetwarza... Jak już się przetworzy to link zamienię ;)

Pozdrawiam

EDIT: Link już działa -

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OF VICTORY FOR THE CHAOS http://www.fotka.pl/albumy/lordgraver/1,Ja/46109391

hmm... hmm.... hmm... hmm... hmm.... hmm... lubię sobie powzdychać.

OGŁOSZENIE DUSZPASTERSKIE : ten kto znajdzie moja trumnę odstanie 25% zniżki u grabarza wódka gratis dobrze schłodzona.

Ps. CZARNY HUMOR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae

Wojna, wojna nigdy się nie zmienia... - mówili... Głupcy

Kiedyś to dowódcy wskazywali żołnierzom drogę... Byli inspiracją, gdy z pieśnią na ustach biegli w pierwszych szeregach na wroga.

Teraz... Czasy się zmieniły... A wojna razem z nimi. Dowódcy na polu bitwy nie uświadczysz żołnierzu. Siedzą w swoich bezpiecznych, szczelnych bunkrach, jednym ruchem palca wysyłając na śmierć całe bataliony...

Oto nowa wojna...

Wojna 2.0

asgarothdafae.th.jpg

Enjoy or hate it :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj specjalnie dla wszystkich panów z serii Dowódca Totalny, podtytuł "Dziś TY sprzatasz!!!" , nagły atak Elfa zza szafy foto o prawdziwej dominacji kobiet. Bo każda babeczka to Dowódca Totalny :D.

Ps. na zdjęciu jest moja znajoma i jej pokorny sługa ;)

Praca Konkursowa, ten tego :)

post-24676-1269811640_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...