Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #48: "Czerwonoarmiści"

Polecane posty

Ponieważ temat należy do szalenie drażliwych potraktowałam go troszkę od niekoniecznie dosłownej strony ... a może wręcz dosłownej ? W każdym razie zdjęcie konkursowe :). Na blogu inne zdjęcie które brało udział w innym konkursie...

Foto konkursowe:

post-24676-1269104940_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz biorę udział w konkursie, mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie. Postarałem się ukazać jako tako żołnierza z armii czerwonej. Miłego oglądania towarzysze

Link do imageshacka:

http://img339.imageshack.us/img339/6292/eniac.jpg

Na wszelki wypadek zamieszczam plik w załącznikach.

P.S. Nick w linku do zdjęcia został zmieniony automatycznie na mały więc nie wiem co jest nie tak, plik możecie ściągnąć z załączników.

Super ci to wyszlo, gratulacje :D

Ponieważ temat należy do szalenie drażliwych potraktowałam go troszkę od niekoniecznie dosłownej strony ... a może wręcz dosłownej ? W każdym razie zdjęcie konkursowe :). Na blogu inne zdjęcie które brało udział w innym konkursie...

Foto konkursowe:

Nie wierze bys ty to zdjecie zrobil, ale jezeli tak to super wyglada

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze bys ty to zdjecie zrobil, ale jezeli tak to super wyglada

Gwoli sprostowania ZROBIŁA ;). I uwierz, że dziewczęta też lubią fotogfrafowac ;). Jak ktos nie wierzy mam kilkunstosekundowy filmik z ukladania tych niedobrych drażetek od linijki :). 364 sztuki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać... Nic ująć... Pozostaje mi tylko zgodzić się z przedmówcą...

Z drugiej strony, skoro już dwa razy przeszły w konkursach hitleropodobne postaci, to i czerwonoarmista nie powinien być większym problemem...

EDIT: Wszyscy pójdziemy siedzieć...

Niby i racja, wszyscy pójdziem za kratki...ale z drugiej strony to co, rekonstruktorzy za hobby mają isc do pierdla ? Nonsens, mysle ze po prostu trzeba troche rozsądku :)

Praca konkursowa :

post-56075-1269166607_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja taką czerwoną armię zrobiłem :)

Konkursowe:

vv0wykrzyknikt3kl.th.jpg

PS. Imageshack dodał "l" do nazwy zdjęcia

Poza konkursem

22222i.th.jpg

Miałem zamiar zrobić filmik poklatkowy, ale nie wyszło. Chociaż jedną część zrobiłem, jak złożę to wstawię ;)

EDIT: Filmik też nie na konkurs -

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być filmik poklatkowy, ale się nie wyrobiłem- kolejny pracowity koniec tygodnia... :) Więc dodaję zdjęcie:

post-96230-1269194122_thumb.jpg

Od razu zastrzegam, że ten pan w środku popija wstrząśnięty, nie mieszany sok z buraków ;) Pozdrowienia z Rosji... :)

mrBone

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...