Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Starcraft (seria)

Polecane posty

Może orazu jakiś MMORPG ! Setki planet na każdej coś innego a my jesteś jednym z bohaterów (zealem badx marinsem, czy czym tam kcecie) i żyjemy w tym świecie :D coś

ala Star wars (ten siecieowy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa taka gierka to by byla cudowna ale jest to wrecz niemozliwe do zrobienia. prace trwaly byl kilka(nascie :) ) lat i pochlonely by duuuuuza kase. a w tym czasie grafa poszlaby do przodu i gierka by sie nie sprzedala dorze bo "brzydka". mi tam grafa nie przeszkadza i chce aby byla czytelna(vide SC (dobra) lub W3 (zla) ). w koncu liczy sie grywalnosc a nie wyglad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maciux_the_killed_king

Chciecie się zabawić w sc? To poklikajcie na jakiegoś bezstronnego potworka naprawdę DUŻO razy. Wybuchnie jak nuklearka, z tym że nie zada żadnych obrażeń !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anioł_śmierci

mi się ta gra też bardzo podoba tylko nie potrafie w nią zagrać przez internet czy wogule idzie w nią zagrać jeśli nie mam z kim?

Najbardziej lubie grać zergami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Uber Soldar

Ble, gra w Internecie jest do niczego :x Nikt nie gra honorowo, tylko wszyscy stosują lamerskie taktyki byle tylko zwyciężyć :? Ja wolę zagrać ze swoimi qmplami na lanie. Przynajmniej ustala się jakieś zasady i gra jest luzacka.

Ale jeśli chcesz grać w Necie a masz puste konto, to na początku musisz pograć w jakieś "1v1 noob only" albo coś w stylu "only noobs". Niestety, ale część graczy wykopuje ludzi z pustymi kontami :x Natomiast noobowie uznają Cię za nooba i przywitają z otwartymi ramionami :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anioł_śmierci

Wiem też bym tak wolał prze lan, ale niestety nie mam z kim mieszkam na wis mało kto ma wogule kompa a co dopier zagrać w starcrafta. Z kompem mi się znudziło grać to wole zagrać z kimś innym. Mógłbyś mi jeszcze troche to przybliżyć. Trzeba cos ściagnaćczy ćo podobnego?

Z góry dzięki.!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak noby -_^ a to są 3 szwedzi w sejuszu na ciebie ty próbujesz grac a twój ally wychodzi :D hehe nabijają se tym konta..... ale ja też mam na to sposoob :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz na cziteroof są równie brutalne sposoby :D robisz strasznego laaaaaaaga... i oni wychodzą....... ty masz drop players ale go nienaciskasz przez 2 min,........ oni wyjdą czas minie a tu bug ! MASz VICTORY !!! tylko nieważ mi się tego stosować do uczciwej walki ! :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Uber Soldar
Wiem też bym tak wolał prze lan, ale niestety nie mam z kim mieszkam na wis mało kto ma wogule kompa a co dopier zagrać w starcrafta. Z kompem mi się znudziło grać to wole zagrać z kimś innym. Mógłbyś mi jeszcze troche to przybliżyć. Trzeba cos ściagnaćczy ćo podobnego?

Z góry dzięki.!!

Aby zagrać przez battle.net, trzeba ściągnąć program o nazwie Gateway. Tam wpisujesz jakieś cyferki :) i wybierasz sobie portale na których będziesz chciał grać. Potem tylko wchodzisz i grasz. Gateway'a ściągniesz z serwisów Starcrafta, posprawdzaj je.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

Haha.. Feanor, chciałbyć, żeby Cię tak nazywać.... w takim razie ty mów mi Kami-sama ^^ I na Twojej stronie już byłem, się naoglądałem i to właśnie ta strona zachęciła mnie do zapoznania się z Love Hina....

Ale żeby nie było off-topic.. Ja nigdy w SC nie mogłem pokonać protosów grajć Terranami... jestem w to cienki, przyznaje, ale karzdą inną nację rozwalam dowolnego przeciwnika w 4-9 pierwszych minut rozgrywki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Virgo Erns

bo z protossami to jest tak: jak ich za pierwszym atakiem (szybkim!) nie rozwalisz to juz sobie mozesz odpuscic gre. chyba ze grasz z czlowiekiem, ale to inna bajka:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No włąśnei bez oftopikoof :D

Cieszę się że podoba ci się nasza praca :D

A terkiem grac nie nawidzę. (boję się czołgoof.)

Zergami zniszcze wszystko (zerglingi rulez...)

A protosami Final Flashe :DD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...