Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Starcraft (seria)

Polecane posty

Gość Perihelio

Mysle, ze StarCraft 3 bedzie czyms wyjatkowym... ale sobie jeszcze na niego troche poczekamy. W kazdym razie ja osobiscie chcialbym, aby srodowisko gry bylo w 3D. To chyba najlepsze rozwiazanie jak na te czasy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n o nie wiem, 2D wyglądabardziej szczegółowo... i ma mniejsze wymagania. chociaż jeżeli sc2 bedzie podobny do war3 to też nie będzie źle, żeby tylko nie "przedobrzyli"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz wszystko zależy od tego jak rozumiesz "nasze" wymagania.

Ja kcę tego samego starcrafta z powiększoną liczbą ras i jednostaek (wodne) oraz z troszkę podrasowaną grafą i co najważniejsze z nową fascynującą fabułą !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wymagania beda takie jak w W3 to spoko jak wieksze tez przetrwam, byleby chodzilo na 1,3 GHz to bedzie dobrze :) Co od samej giery to chcialbym zeby pojawily sie nowe jednostki i rasy, zostaly stare rasy no i chcialbym jescze zeby byla rownie dobrza fabula, ale chcialbym rowniez ogranizenia mozliwosc protosow, przejmowania jednostek przez Brood Warrowe Archony :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja dwa dni temu wyblagalem u kolesia SC i wlasnie sobie gram hehehe nie jest to lepsze od CM ale moze byc :) gierka wypas dla mnie duzo lepsza niz WC . najlepsza jednostak to oczywiscie marines :P:D go go go i do bunkru

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

Niestety nie mogę powiedzieć że SC jest dla mnie najlepszym RTS, bo za takowy uważam Red Alerta 1 (ah te grube pieniądze wydane w kawiarence żeby sobie pograć). Jednak miał element który mnie przyciągał do przechodzenia kampanii - filmiki!! Nigdy nie zapomnie tej sceny kiedy protosowi padło napięcie w ostrzach:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najfajniej to by się grało ivested terranem ! to by była dopiero "ROZRYWKA" bwhahaha a jakie tempo tylko misje bybły do sibie dośc podobne :D wysadź się tu, wysadź się tam :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko czekam na wyjscie "SC: Ghost" juz sie nie moge doczekac. tylko najbardzie wku***** mnie wiesc ze ta giarka bedzie TYLKO na PS2!!!!!!!!!!! czemu sie pytam, czemu blizzard ktory zyskal slawe wypuszczajac gierki na PC robi je na PS2???chyba czeka mnie wydatek kilkuset zl na konsole.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['
Najfajniej to by się grało ivested terranem ! to by była dopiero "ROZRYWKA" bwhahaha a jakie tempo tylko misje bybły do sibie dośc podobne :D wysadź się tu, wysadź się tam :>

Tylko że nici z GODMODE;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość K3rm!']['

eee... to jeszcze nic... zawsze marzyło mi się zagrać Overlordem, przecież to tak interesujące... a najlepiej gdyby zrobili ścigankę z Overlordami.. o oto by była mania szybkości:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Uber Soldar

Fajnie by było, gdyby zrobili SC:Ghost na wzór Halo. Jesteśmy Marinem, wokół pełno naszych kumpli, wszędzie roi się od Zergów i Protossów a my siekamy tych obcych. Prowadzimy pojazdy (pochodzić takim Goliathem i posiekać z tych gunów albo jeździć czołgiem), wchodzimy do budynków, atakujemy bazy naszych wrogów (tu element z C&C Renegade), latamy Wraithami, skaczemy z Dropshipów itd :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...