Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Starcraft (seria)

Polecane posty

ah te nocki zerwane ze starcraftem....rozwalanie zergami w 3 min protow i terran zerglingami...to juz nie wroci!!!!!!! :?

no chyba, ze sobie znow zainstaluje sc :P

Z ta gra moze tylko rownac seria C&C i warcraft

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W STARCRAFTA po prostu trzeba zagrać! Żaden fan RTSów powinien w tą gierkę zagrać!

seero--> po części STARCRAFTOWI dorównał SUBMARINE TITANS i według mnie ktoś kto grał STARCRAFTA powinien zagrać w ST! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto jakie rts-y lubi , niektórzy wolą Setlers (spokojne budowanko :D) swoją drogą Wole war3 chociaż grałem tylko chwilę, jednak Starcraft oczywiście zajmuje zaszczytne 3 miejsce na liście Super RTS !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W STARCRAFTA po prostu trzeba zagrać! Żaden fan RTSów powinien w tą gierkę zagrać!

seero--> po części STARCRAFTOWI dorównał SUBMARINE TITANS i według mnie ktoś kto grał STARCRAFTA powinien zagrać w ST! :)

osobiście to uważam że Submarine Titans nie jest nawet w 10% tak dobre jak stracraft, gra nudzi sie tak szybko, ze usunelem ja po 1 godzinie grania :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może po prostu nie dałeś jej szansy 1 godzina gry to trudno aby oceniac .... BTW: Nie wszystkie gry są tak dobre jak SC więc mamy grac tylko w SC ? ja bym niewytrzymał....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady, nie mam na myśli grania TYLKO w starcrafta, po prostu chciałem powiedzieć, że subamrine titans jest wg mnie gorsze od starcrafta, przecież ja też gram w inne gry:) i uważam że najlepsza i najdoskonalsza gra wydana do tej pory to FALLOUT 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Egonem. Ja również usiłowałem kiedyś grać w Submarine Titans i gra zmęczyła mnie - może i ładna oprawa (grafika, dźwięk) ale zero klimatu. Starcrafta przeszedłem 3 razy i na pewno jeszcze do niego wrócę, uważam go za jeden z najlepszych RTSów jakie kiedykolwiek wydano - ścisła czołówka. Natomiast Submarine nie dorasta mu do pięt.

Nie twierdzę oczywiście, że gra jest zupełnie do niczego ale porównania z SC bym nie zaryzykował - jak dla mnie to profanacja :lol: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Xenomorph

Zgadzam się zupełnie. Fabuła w Starcrafcie jest naprawdę ważnym elementem i trzyma wszystko w kupie - a dodatek także trzyma klasę, a nawet przerasta wersję podstawową. O ile więc singleplayer, jak dla mnie, nie ma sobie wśród RTSów równych, to multi jest nawet bardziej wciągający... szczególnie, jak się ma qmpla na LANie ;) Ja tam mogę w to grać bez końca... jak dobrze, że są takie gry, o których się nie zapomina nawet lata po premierze ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...