Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #45: "Zabawy międzygatunkowe"

Polecane posty

Mam duzo fajnych pomysłów, tylko niestety materiałów i czasu brak...:/ Pomyślę zreszta, czy brac udział:D AVP jako gra nie za bardzo mnie pociąga. Bioshok już lepiej. Fundusze trzeba zacząc zbierać, bo na razie wszystkie na BC2 idą:D Do roboty, do roboty!!!!:D

@PACYFICZEK:

Po co, do diaska(:D), jest ci potrzebna druga gra? Masz już jedną(kolekcjonerke z facehuggerem?). Daj innym wygrać:D A tak na serio, droga wolna:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guthan

Masz na myśli animacje zrobioną na komputerze? jeśli chcesz zrobić ze swoich zdjęć to ok ale nie jeśli wszystko zrobisz w programie to nie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
Masz na myśli animacje zrobioną na komputerze? jeśli chcesz zrobić ze swoich zdjęć to ok ale nie jeśli wszystko zrobisz w programie to nie:)

Po czym wnosisz? :) Bo ja nigdzie regulaminu dla Filmów niestety nie widzę

Poza tym, animacja też jest formą filmu, więc nie powinna być zabroniona

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
Filmiki można a animacja to taki filmik tylko mało klatek ma no to powinna się liczyć^^

Czyli NIE, ale TAK ? :) Bo nie rozumem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guthan... Każda kreskówka to animacja i tam jest wystarczająco dużo klatek.... A tak wgl. To robię sobie strój aliena i oczywiście kręcę film (nie mógłbym przepuścić okazji gdy można w wwweekendowym konkursie coś nakręcić i przez to sam się nakręciłem:P ) ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Guthan

no tak tylko powinna być zrobiona np na podstawie zdjęć swoich jakiś a nie z rysunków wykonanych w programie tak jak ze zdjęciami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
no tak tylko powinna być zrobiona np na podstawie zdjęć swoich jakiś a nie z rysunków wykonanych w programie tak jak ze zdjęciami

A decyzja i tak w rękach Redaktorów :) Więc możemy sobie gdybać i tworzyć nasze dzieła :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie(a):(Do wszystkich, a w szczególności do Huta)

Czy można odkolorować jedną część zdjęcia w programie graficznym? Czy fotka weźmie wtedy udział w konkursie? Pytam, bo bez tego niestety moja fotka traci cały swój urok. (A przynajmniej jego znaczna część:D)

btw. Wykonanie zdjęcia będzie oczywiste dla znających się na gameplay'u gier AVP:D(:D)

PS: Mimo, że gra mnie nie zdobyła "z miejsca", to po kilku potyczkach w multi, 2 obejrzanych jeszcze raz filmach(Predator 1 i "Alien 1"), obejrzeniu kilku filmików na YT - mocniej zabiło mi serce i walczę z kupnem tejże gry. To warte do odnotowania, bo Bioshokowi 2, mimo usilnych starań się to nie udało(na razie..:P). Za to BC2 EL zamówiłem najszybciej jak mogłem. :D (Magia multi:D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
Mam pytanie(a):(Do wszystkich, a w szczególności do Huta)

Czy można odkolorować jedną część zdjęcia w programie graficznym? Czy fotka weźmie wtedy udział w konkursie? Pytam, bo bez tego niestety moja fotka traci cały swój urok. (A przynajmniej jego znaczna część:D)

Jako, że będzie to dotyczyć tylko części zdjęcia, nie będzie to obróbka całościowa (filtrem na całej powierzchni zdjęcia). A tylko takie dopuszcza regulamin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program do tworzenia animacji to także program graficzny. W regulaminie wyraźnie jest napisane, że dopuszcza się jedynie nakładanie filtrów. Wydaje mi się to oczywiste, że tworzenie animacji może opierać się tylko na zdjęciach i metodzie poklatkowej.

Niektórzy tu mają niezłe pomysły, ale mam drobną radę - jeśli wkładacie tyle pracy na przygotowanie charakteryzacji, to postarajcie się pożyczyć od kumpla/rodzica/rodzeństwa/kogokolwiek normalną cyfrówkę, bo zdjęcia i nagrania z komórek można za przeproszeniem o kant pupy rozbić. Naprawdę, szkoda zmarnowanej pracy..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie(a):(Do wszystkich, a w szczególności do Huta)

Czy można odkolorować jedną część zdjęcia w programie graficznym? Czy fotka weźmie wtedy udział w konkursie? Pytam, bo bez tego niestety moja fotka traci cały swój urok. (A przynajmniej jego znaczna część:D)

Jako, że będzie to dotyczyć tylko części zdjęcia, nie będzie to obróbka całościowa (filtrem na całej powierzchni zdjęcia). A tylko takie dopuszcza regulamin

Wiem, wiem.:/ Prosiłbym jednak o pozwolenie "Konkursodawcza". Taki mały tyci, tyci wyjątek:d

Bez flame wars plz.:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...