Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #45: "Zabawy międzygatunkowe"

Polecane posty

Zaczynamy kolejny WWWeekendowy konkurs. Z atrakcyjnymi nagrodami - do wygrania mamy trzy egzemplarze gry Aliens vs Predator (w wersji na PC).

Co trzeba zrobić, by móc liczyć na wygraną?

Wybrać swój gatunek - a do wyboru macie ludzi (w postaci żołnierzy Marines), Predatorów i Obcych. I zrobić zdjęcie lub filmik, które udowodnią, że rzeczywiście do niego należycie. Możecie też potraktować tytuł konkursu bardziej dosłownie i przedstawić jakąś międzygatunkową scenkę. Obcy zjada głowę Marine'a. Predator przecina ostrzem czaszkę Obcego. Czy co tam wam przyjdzie do głowy...

Prace należy wklejać w TYM WĄTKU FORUM, do poniedziałku, do godziny 10.00. Niech zdjęcia mają taką nazwę, jak wasz profil na forum, z uwzględnieniem dużych i małych znaków (np. Hut.jpg). TO BARDZO WAŻNE i prace źle opisane NIE WEZMĄ UDZIAŁU w konkursie.

Dodatkowo:

1. Nie przysyłajcie maciupeńkich fotek. Nie musi być przesadnie wielkie, ale niech nie będą to obrazki wielkości ekranu z komórki. Powiedzmy, że wskazana wielkość to 640 na 480 pikseli lub więcej.

2. Jeśli wstawiacie kilka zdjęć, od razu wskażcie, które jest konkursowe.

3. Prosimy o niesklejanie kilku fotek w jedną pracę konkursową, o ile nie jest to komiks.

4. Alkoholowi i używkom na zdjęciach mówimy stanowcze NIE (fotkom meneli też).

I jeszcze kwestia programów graficznych. Oto regulamin dotyczący korzystania z nich:

- dopuszczalna obróbka zdjęcia to nałożenie na nie efektów, które obejmuje całą jego powierzchnię. Można poprawić kontrast, jasność, itd. ale nie można niczego wycinać, dodawać itd.

- przy użyciu programów zdjęcia można też łączyć w większe grupy, tworząc "komiksy"

- programy graficzne mogą też służyć do dodania napisów do zdjęć

Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ALL

I zrobić zdjęcie lub filmik, które udowodnią, że rzeczywiście do niego należycie.

O rysunkach nie ma tu chyba mowy... Oczywiście ostatnie zdanie należy do redakcji, więc nie będę usuwał, sami zdecydujcie co z tym fantem zrobić (albo redakcja).

Uprzejmie informuję także, że każdy "krzykacz" wrzeszczący, że ktoś łamie regulamin zabawy może zostać odpowiednio nagrodzony. Po to jest narzędzie do raportowania, by zgłaszać takie problemy (przede wszystkim plagiaty i kobylaste obrazki, bo o dopuszczaniu prac do konkursu decyduje redakcja, więc jako moderator mogę najwyżej zwrócić uwagę tak jak to zrobiłem wyżej)., a nie pozować na ostatniego sprawiedliwego i udawać moderatora. Raport, a potem krzyki na uczestników konkursu też są zabronione, bo już wiemy że trzeba interweniować i dodatkowe wrzaski na uczestników zabawy są tylko niepotrzebnym biciem piany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Predatorem!

54dcd593f0.jpg - praca konkursowa / zaczajanie się na marine (proszę zignorować kałacha to trofeum :icon_wink:)

ca3164ad41.jpg - zdjęcie robione super mega nowoczesnym aparatem . tak na prawdę mam włączoną niewidzialność

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
Chciałbym się tylko dowiedzieć czy rysunki są dozwolone, bo nie chcę się napracować na marne :dry: .

O rysunkach nie ma tu chyba mowy... Oczywiście ostatnie zdanie należy do redakcji, więc nie będę usuwał, sami zdecydujcie co z tym fantem zrobić (albo redakcja).

Chyba wystarczająco jasno napisane :) Inaczej ujmując: Możesz zrobić rysunek, ale nie możesz mieć pewności, że zostanie dopuszczony... Taka niewiadoma :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Bóg istnieje. Zdjęcie te zrobiłem kotu brata kilka lat temu, kiedy wyszła któraś z części AVP :))) Wiedziałem, że archiwizacja zdjęć na coś się przyda XD Jezu pamiętam jak w Austrii w prawie każdym zdjęcie były figurki Predatora... No cóż ja też szczeście miałem i takową dostałem na 6 urodziny :)

post-74861-1267277208_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...