Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs #44: "Decyduj: Jesteś Dużym Tatuśkiem czy Małą Siostrzyczką?"

Polecane posty

Anonya* Wooooow!!!.....Wooow!!! i jeszcze raz (a co mi tam :)) Woow!!!

To jest więcej niż świetne zdjęcie!!! To jest arcydzieło!!! Jak na razie najlepsza praca!

A wygraną masz w kieszeni! Wykosiłaś konkurencję-w pień a do tego wyssałaś ADAM :P Masz u mnie ~(nieskończoność :D)/10

Zaraz zamieszczam swoją pracę, tylko gdzie ja podziałem kabelek od aparatu wczoraj jeszcze był hmmmmm....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anonya !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Coś ty zrobiła nieszczęsna?

Mogło być wspaniale, a jest tak sobie..... Tło, nie zapanowałaś nad tłem.

Jak dla mnie to gdzieś 7 może 8. A mogła być dycha jak nic.

;(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Ghostek Minimalna jakość zdjęcia to 640x480! A poza tym prawie nie widać tego twojego "obrazka" z Daddym i siostrą. I czy aby na pewno twoje? I nie robione przypadkiem programem graficznym(Paint :P)? Oj coś podejrzewam....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moja propozycja. Od razu mówię, że te bąbelki to efekt obejmujący całe zdjęcie ("Rain Drop" w InfranView):

http://img205.imageshack.us/img205/8466/mrshog.jpg

Ekchem...... Jakoś bliźniaczo podobna ta istota do mojego wytworu.

Cóż, mój młodszy brat też zbierał Bionicle :tongue:

Tak czy inaczej przez moment poczułem sie co najmniej dziwnie. Oprócz głowy, struktura praktycznie identyczna jak mój Big Daddy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej przez moment poczułem sie co najmniej dziwnie. Oprócz głowy, struktura praktycznie identyczna jak mój Big Daddy.

Akurat co do struktury, to on ma normalną budowę Toa Nuva (a konkretniej to tego lodowego, Kopaka Nuva chyba :tongue: Tylko nogi ma na odwrót i łeb nie taki). Więc to Tobie można zarzucić że kopiujesz ;)

Też się zbierało Bionicle, a co! :laugh:

A poza tym, ten Twój BD jest zrobiony z 3-ch korpusów, a MrShog ma 1 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest mój kabelek :P

A tu zdjęcia, więc-BIG DADDY FARMA/WIOCHA EDYSZYN :laugh::tongue:

PS Pomóżcie wybrać najlepsze bo samemu mi jest trudno zdecydować :thumbsup::wink::happy:

Aha to jeszcze nie na konkurs Hut, dlatego na razie nie zmieniłem nazwy :wykrzyknik: :wykrzyknik:

PS 2 Ta pochodnia ze skarpety :P :P :P:biggrin: :biggrin: :laugh: :laugh: To jest pierwszy prototyp plazmida(u?) spopielenie xD czyli wersja gdzieś hmmm... 0.1 ;)

PS 3 Jak widać nawet płyta z "ekszyna" znalazła swoje godne miejsce na pancerzu Daddiego. Tak na marginesie to CAAAAŁY dzień się męczyłem z tym wszystkim serio!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ nie mogę się zdecydowac chciałam zasięgnąc opinii :). Wrzucam dwa moje zdjęcia i nie wiem które byłoby lepsze Pomóżcie Plissss ! :) To jeszcze nie jest na konkurs!

btw. mam tego więcej tylko jakos zdecydowac sie nie moge :D farba szczypie mnie w oko , czas się wymyc :P.

post-24676-1266716011_thumb.jpg

post-24676-1266716049_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
Wrzucam dwa moje zdjęcia i nie wiem które byłoby lepsze Pomóżcie Plissss ! :)

Zdecydowanie drugie (EDIT2: choć pierwsze po wykadrowaniu też będzie dobre)... Mniej tła = mniej czynników odciągających uwagę od pierwszego planu... I popracuj jeszcze trochę nad jasnością i kolorami. Bo jak na mój gust trochę za mało "ciężki" klimat... Ale zapowiada się ciekawie :)

EDIT:

I strzykawa mogłaby być mniej butelkowata :) Folia aluminiowa owinięta dookoła niej powinna być ok ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...