Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Weekendowy konkurs #43: "Machina"

Polecane posty

Nie jestem pewien, ale praca MrShog jest chyba niezgodna z regulaminem, bo to fotoshopka. Ale nie jestem pewien, prosze o zdanie kogoś bardziej kompetentnego ;)

W regulaminie jest napisane, że można nałożyć efekt obejmujący całą powierzchnię zdjęcia. I właśnie tak zrobiłem, jest to efekt "Metallic" nałożony w programie InfranView

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczek93 -> Czy to nie przypadkiem praca na pewien Przegląd Tygodnia, na pewnym serwisie o grach ? :)

Nie, jest na CDA ale po głębszym zastanowieniu wrzuciłem ją też na 'ten drugi: konkurs :)

Ale w 2 konkursie trzeba narysować BIG Daddiego ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super-niezbędny robot dla każdego mężczyzny :)

Zaopatrzony w zaawansowany system "dawania ognia" i w przenośne, zawsze pełne pudełko Cameli:P Niezbędnym elementem jest także papier toaletowy "zawsze pod ręką". No i najważniejsze to otwieracz do butelek zamontowany w uchu :D

ajek93.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-114275-1266147465_thumb.jpg

Praca konkursowa.

Kopie prądem wolnych graczy.

To raczej nie jest Twoje zdjęcie. Ponieważ jesteś tu nowy, to radzę zapoznać się z zasadami. Konkurs polega na prezentowaniu zdjęć zrobionych samemu, nie wygrzebanych z sieci. Zakładam, że tego nie wiedziałeś, więc tym razem Ci odpuszczę. Następnym zostaniesz "nagrodzony" za oszustwo. - Pzkw

Edit: a jednak dostaniesz baniaka na to konto i kolejny "bonus" na to aktualnie zablokowane. Radzę nie uważać moderatorów za idiotów - Pzkw

Edit 2: i wszystkie inne Twoje multikonta też wylatują. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...