Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M3rcury

Ma ktoś więcej?

Polecane posty

To i ja pochwalę się swoją kolekcją...

dsc00084un.th.jpg

p5050001x.th.jpg

Chociaż w sumie za dużo tego nie ma, bo niestety kilka numerów zostało zalanych oraz dużo z tych które kiedyś posiadałem poszło w kubeł. Nie przywiązywałem kiedyś takiej wagi do tego i tak oto z mojej wielkiej kolekcji zostało tylko tyle. O ile się orientuję, kupuję CD-Action już od dawien dawna. Wydaje mi się, że zacząłem gdzieś w 2004 (nieregularnie). Potem zmieniłem się w regularnego czytelnika gdzieś około 2007 roku, by następnie znów stać się nieregularnym czytelnikiem. Teraz znów mam w planach kupować każdy numer CD-Action.

A tutaj jeszcze mała niespodzianka... Podczas porządków, znalazłem 2 zaginione numery:

dsc00089fe.th.jpg

dsc00090i.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja pójdę na całość i chciałbym pochwalić się moim zbiorem :tongue:

Najpierw ogólne zdjęcia:

oglne1.th.jpg oglne2.th.jpg

Teraz czasopisma i płytki(sorki za offtop z V-12):

pka1.th.jpg pka2.th.jpg pytki.th.jpg

Nr 1. z płytką:

nr1q.th.jpg nr11j.th.jpg

Tipsomaniaki, gadżety itp.

kalendarzeq.th.jpg plakatym.th.jpg tipsomaniaki.th.jpg gadety.th.jpg

Tyle jak dotąd.

PS

Przepraszam, jeżeli post jest zbyt obszerny. Jeżeli będzie taka konieczność to wstawie same linki zamiast miniaturek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chwalił się kolekcja nie będę bo to bryndza z nędzą (5 nr.). Ale przechodzę już do sedna, będąc u wujka otrzymałem kilka płyt, min. te z CDA i moja prośba mógłby mi ktoś zeskanować okładkę z covera nr. z 12/2004 (edycja DVD)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kolekcja jest raczej skromna (42 numery), najstarszy numer to o numerze 96. Najbardziej się cieszę jednak że mam jubileuszowy numer setny. Kupiłem 5 numerów na pewnym jarmarku, i akurat był w tej piątce numer 100 :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Dzięki wielkie :smile:

Z 96 mam tylko nr 1. Niedawno były super aukcje na allegro. Jeden z użytkowników wystawiał roczniki 96, 97, 98, 99, 00. Wszystkie w super stanie i z CD nawet te najstarsze. Niestety nie było mnie stać na zakup. Rocznik 96 poszedł za 338 zł, 97 za 250, a 98 za około 150.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chwalił się kolekcja nie będę bo to bryndza z nędzą (5 nr.). Ale przechodzę już do sedna, będąc u wujka otrzymałem kilka płyt, min. te z CDA i moja prośba mógłby mi ktoś zeskanować okładkę z covera nr. z 12/2004 (edycja DVD)?

Pudełko do tego covera to tzw pudełko widmo. Ja nigdy nie widziałem tego pudełka, nie wiadomo czy tam było pudełko takie jak w numerze listopadowym czy specjalnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Nie było żadnego pudełka. Do tego numeru był dołączony portfelik na 10 CD/DVD i w nim znajdowały się płyty bez żadnych okładek. Tak samo było wcześniej, w numerze 13/02 - też z portfelem. Tylko wtedy w następnym numerze zamieszczono okładkę covera (i teraz stoi to na mojej półce). W 2004/05 już tak nie było więc do dzisiaj ta płyta jest w moim portfelu a nie na półce. Tak jak te płytki z końca 2005 roku które miały tylko kartonowe koperty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nadszedł i czas na mnie. Przy pewnej okazji sfotografowałem gazetki koledze, więc wykorzystam szansę i wyślę obrazki również i tutaj. Tipsomaniaków trochę posiadam, trochę będę jeszcze miał (nie sfotografowałem). Gierek też mam całkiem niezłą masę, ale również tego nie sfotografowałem, może następnym razem. Jakiś dodatków typu Extremalna Grywalność, kalendarzy czy innych (co np. ukazał PawelG, któremu zazdroszczę ^^) raczej zbierać nie będę.

CDA sam zbieram od maja 2010 roku. W styczniu tego roku postanowiłem pokupować numery, tipsomaniaki i gry od innych, więc przez te 2,5 miesiąca uzbierałem całkiem pokaźną kolekcję. Z posiadania numerów 178-225 (jak na tamten czas), stałem się posiadaczem 215 numerów CDA (5 z nich jeszcze jest w wysyłce, w tym numer 2). Przedstawię wam jak wygląda moja "tabelka", którą sobie przygotowałem:

Q06VvBtl.jpg

[Powiększony screen]

7A7uCGGl.jpg

[Powiększony i wyraźniejszy screen]

2LW9iikl.jpg

[Powiększony i wyraźniejszy screen]

NkX1EDMl.jpg

[Powiększony i wyraźniejszy screen]

Oczywiście rzecz jasna mam zamiar jeszcze poszerzać kolekcję CD-Action. Niekoniecznie o gry (szczególnie te starsze), ponieważ nie wiem które by mi zadziałały na tym komputerze (próbowałem odpalić płytę z października '97 w stanie bdb - nie poszło). Tak jak mówiłem, 13 numerów do uzbierania jeszcze, trochę tipsomaniaków (zapewne za tydzień zakupuję tipsomaniaki u kolesia i będzie mi brakowało bodajże jednej czy dwóch książeczek).

Mam jeszcze pytanko do osób, które się "bardziej" znają - z jakiej okazji była wydawana ta "Extremalna Grywalność" oraz kiedy (dokładniej) była wydawana ta gazetka Tipsomaniak (bo rozumiem, że to był wyjątek i nie była w formie książeczki)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanko do osób, które się "bardziej" znają - z jakiej okazji była wydawana ta "Extremalna Grywalność"

To było wydanie specjalne poświęcone grze QUAKE II.

oraz kiedy (dokładniej) była wydawana ta gazetka Tipsomaniak (bo rozumiem, że to był wyjątek i nie była w formie książeczki)?

Tak, był taki wyjątek. To było wydanie 02/2007

Swoja droga muszę wrzucić niedługo nowe zdjęcia, bo było lekkie przemeblowanie i teraz duzo lepiej prezentuje się moja kolekcja smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią wrażenie Wasze kolekcje, zaprawdę zacne, gratuluję:)

Ja się zbyt dużą, własną pochwalić nie mogę ale załączam zdjęcie tak czy inaczej - do magazynów posiadam w dalszym ciągu praktycznie wszystkie płyty (oprócz pełniaków z 12/99 i GTA dodawanego do nr 08/01) oraz wszystkie dodatki na które w trakcie kupowania natrafiłem.

Mimo tego, że z biegiem lat bardzo dużej liczby innych czasopism o tematyce growej pozbyłem się, CDA jest ze mną od pierwszego numeru kupionego przeze mnie numeru w marcu 1999 (drugim takim tytułem jest bodajże Click, którego namiętnie kupowałem do pewnego momentu).

CDA.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...