Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M3rcury

Ma ktoś więcej?

Polecane posty

Witam,

Jeśli pisze w złym dziale to z góry przepraszam i proszę o przeniesienie;) Założyłem ten temat ponieważ podczas robienia małego remontu w pokoju, byłem zmuszony zrobić porządek w szafkach. Oto co znalazłem- a w zasadzie uzbierałem przez kilka lat:

post-89593-1265403913_thumb.jpg

Moj pierwszy CD-action

post-89593-1265404046_thumb.jpg

post-89593-1265404361_thumb.jpg

Ładny kawałek historii;)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy numer jaki kupiłem był z Falloutem 2 w pełnej wersji ale już go nie mam (sprzedałem) najstarszy jaki mam jest z Listopada 1999 roku (dostałem od kolegi) systematycznie kupuję od października 2000 roku. Kiedyś je ważyłem to było chyba ponad 40 kg może kiedyś opracuję w ramach jakiegoś konkursu zestaw ćwiczeń siłowych ale na razie nie mam czym zdjęć zrobić :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie musicie odnosić się do pierwszego postu dosłownie i porównywać rozmiary (kolekcji, a co). Pokażcie swoje zbiory CD-A wstawiając tu ich zdjęcia (oczywiście uwzględniając reguły dotyczące wielkości zamieszczanych screenów), dyskutujcie, wymieniajcie się spostrzeżeniami. Poza tym podobno nie tylko ilość się liczy. Zamieście zdjęcie najstarszego numeru, który macie. Może ktoś ma pierwszy numer?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcześniej byłem tylko "pasożytem" i czytałem wszelkie CD-Action u swojego kumpla. Moim pierwszym numerem był DOPIERO 06/2009 czyli mój staż kolekcjonowania jest bardzo niewielki. Jednak czasopismo to ma już wybrane specjalne miejsce w moim pokoju, na widoku, abym mógł obserwować jak to wszystko rośnie, jak świeżo zasadzone drzewko, albo jak nowo narodzone dziecko... Mam szczerą nadzieję, że kiedyś moja kochana mama będzie, delikatnie mówiąc, krzyczeć, że te cholerne GAZETY walają się po całym pokoju i jest bałagan. ;] Bo tak samo było z Kaczorem Donaldem. :P

A propos: kultowego Kaczora Donalda przestałem kupować ze względu na poważne zmiany, jakie dotknęły to pismo. Ale to i tak jest kawałek historii. Mam nadzieję, że z CD-A wytrzymam równie długo, mimo bolesnych zmian, które już nadciągnęły i ciągle ich przybywa... Powiecie, że kupuję magazyn od niedawna, więc nic nie wiem o prawdziwych zmianach. A to nieprawda, bo w końcu "pasożyciłem" się u kolegi, czytając to co on kupi i to od jakichś dobrych kilku lat. :) A zacząłem kupować, dlatego, że on przestał. Zgadnijcie, dlaczego...? Nawet jak mu proponuję wypożyczanie mu każdego numeru, to on odmawia, mówiąc, że nie chce mu się już tego czytać. Cóż, mnie ta zaraza jeszcze nie dotknęła. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dość skromnie, bo raptem 30, ale też CDA kupuję od nie tak dawna. Pierwszy numer kupiłem w wojsku, i od tego czasu jestem stałym czytelnikiem.

Miałem za to pokaźną kolekcje kilku roczników Top Secret i Secret Service (konkurencja z dawniejszych czasów, jeżeli ktoś pamięta)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem szczęśliwym posiadaczem CD-Action, jednak dopiero kupuje czasopismo od numeru 07/09. Jednak płytek nazbierało mi się trochę więcej nie wiem jakim cudem i na płytki jest stworzona specjalna półka zresztą jak widać na screenach ;) A i mam jeszcze dwa tipsomaniaki w tym jeden w zielonej okładce z 2003 roku.

6b5b88d69af6e8d9m.jpg 1beb935bcc0dea09m.jpg 440427e071d931ebm.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam milion CD-A, jednak akurat większość czyta mój słoń, więc na zdjęcie załapały się inne egzemplarze

imgp7086.th.jpg

imgp7085.th.jpg

Jak widać, moje CD-A opanowały już zdolność klonowania się. Tutaj widzimy 2 razy 12/98, nie mam pojęcia skąd się wzięły aż dwa :) 4/99 też miałem w 2 egzemplarzach ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość luq92

Mój pierwszy numer to 125. Czyli jestem niezbyt zaawansowanym czytelnikiem :) Do tej pory opuściłem bodaj dwa numery. Muszę poszukać następnej półki na CDA, bo jedna jest już wypchana po brzegi. Nawet pierwszy mój numer jest jak nowy :) Jestem z tego dumny :P

A to dwie fotki mojej kolekcji:

http://img641.imageshack.us/img641/4715/dscn00881.jpg

http://img35.imageshack.us/img35/5802/dscn00891.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no u mnie numer pierwszy z kolekcji to 12/98 tego dnia dostałem komputer razem z CDA i od tamtej pory kupuję każdy numer szkoda tylko że część z nich zaginęła bo kolega pożyczyła aby przeczytać :( jak się uda dam fotki ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...