• Ogłoszenia

• wies.niak

Regulamin działu Dyskusje o Grach   22.03.2016

W dziale Dyskusje o Grach obowiązuje przede wszystkim specjalny regulamin działu - KLIK. Nadrzędny jest oczywiście regulamin forum oraz netykieta. Zapraszamy do dyskusji
    • mateusz(stefan)

Szukam gry   22.03.2016

Jeśli poszukujesz pewnej gry, której nazwy nie znasz bądź nie możesz sobie przypomnieć, ten temat jest dla Ciebie ratunkiem Zapomniałeś tytułu gry? Napisz w tym temacie.. Zakładanie tematów w stylu "Jak nazywała się gra" skończy się ich zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy tylko w tym temacie.
    • mateusz(stefan)

Czy x gra mi pójdzie?   22.03.2016

Jeśli masz wątpliwości i chciałbyś się dowiedzieć czy dana gra uruchomi się bądź będzie płynnie chodzić na Twoim komputerze, to ten temat >>>Czy pójdą[LINK]<<< rozwiąże Twój problem. Zakładanie tematu "Czy x gra mi ruszy" w każdym innym miejscu skończy się jego zamknięciem, gdyż tego typu pytania zadajemy wyłącznie w tym miejscu.
Smuggler

The Elder Scrolls (seria)

10786 postów w tym temacie

Polecicie jakieś dobre miejsca do zaopatrzenia się w krasnoludzki metal(pod każdą postacią, czy to rudy, sztabek, czy kawałków metalu dwemerskiego)? Oprócz laboratorium Calcelma, bo je już splądrowałem dokładnie, a przedmioty tam się chyba nie regenerują. Jakieś ruiny dwemerskie czy kopalnie może.

0

Znajdziesz tego pełno w każdych dwemerskich ruinach. Zainstaluj sobie moda zmniejszającego ciężar tych rzeczy do zera. Do tego daj mody immersive weapon i immersive armors. Będziesz mógł przetapiać rzeczy, które one dodają w piecu hutniczym na surowce. W tym niektóre rzeczy na dwemerski metal.

0

Jest takie miejsce, gdzieś nieopodal Markartu zwące się Magazynem. Leżą tam płyty do przetopu i złom dwemerski.

0

No i skusiłem się na tą edycję specjalną. Nie widzę szczególnych różnic w grafice. W zasadzie to nie widzę żadnych. Jest w sumie prawie to samo, ale z mniejszą ilością modów. Prawie to samo ponieważ jedna rzecz rzuciła mi się od razu w oczy. Mianowicie podczas zeskakiwania z czegokolwiek jest takie jakby balansowanie czy jakby to nazwać. W każdym razie zeskok jest jakby bardziej realistyczny. Jednak bardzo mi brakuje do tej gry jakiegoś moda typu Tropical. Osobiście nie lubię zimy, śniegu, lodu i mrozu. To minus tej gry.

0

Jeden z użytkowników wykopu założył świetną stronę o grach Bethesdy. Na szczególną uwagę zasługują muzyka oraz wspaniałe cytaty wielkiego Todda Howarda. Polecam: http://www.bethesda.sucks/

0

Dnia 30.11.2016 o 22:58, Santus Faustus I napisał:

To minus tej gry.

To nie jest minus gry. Równie dobrze można narzekać, że w Dead Island nie biegam w okolicach Morskiego Oka. 

0

Dnia 7.01.2017 o 10:41, aliven napisał:

To nie jest minus gry. Równie dobrze można narzekać, że w Dead Island nie biegam w okolicach Morskiego Oka.

Minus taki subiektywny. Oczywiście nie ma to wpływu na mechanizmy rozgrywki tylko na moje subiektywne wrażenia estetyczne. Oczywiście można pokazać krajobraz zimowy bardzo dobrze zrobiony technicznie, najnowocześniejszymi dostępnymi metodami, ale to dalej jest zima.

0

Zlikwidowali w końcu ten błąd ze strzałami utkwionymi w ciele bohatera? Bardzo denerwujący bug. Szczególnie, gdy założyło się np. ciuchy Słowika. Postać wygląda epicko, przełączenie na widok zza pleców, a tam.. jedna strzała w oku, druga w nodze, a trzecia już nie powiem gdzie bo bana dostanę.

0

@Santus Faustus I Jak mam być szczery to wolę tematyczny kontynent (ala skyrim) niż "kontynent w pigułce" jak widzimy w wielu open worldach. 

0

Nom, też wolę takie rozwiązanie. Choć jeszcze fajniej jak dla mnie byłoby gdyby gra ukazywała tylko jakiś wycinek Skyrim, a nie całą prowincję. Całość mogłaby być spokojnie rozplanowana tak jak jest, z tym, że zamiast kilku stolic, jedna + jeszcze tych kilka większych miast (ale po prostu miast, a nie stolic poszczególnych dzielnic). I w ten sposób mielibyśmy świadomość tego, że Skyrim jest o wiele wiele większe, a nam dano możliwość pohasać jedynie po niewielkim jego fragmencie.

0

Napisano (edytowane)

Mnie bardziej boli, że jeszcze sporo poczekamy na script extender do specjalnej edycji (marzec lub później). Chociaż zmiany graficzne miłe i gra stabilniejsza, to wciąż zbyt mało żeby zachęcić mnie do ponownego zagrania bez ulubionych modów.

W tym czasie ponownie zachęcam do zagrania w moda do zwykłego Skyrima, Enderal. Kompletnie przerabia grę i wprowadza nową fajną fabułę. Dopiero co zapowiedziano dodatek z nowym contentem i ukrytym zakończeniem. https://www.reddit.com/r/enderal/comments/5ipsd0/announcement_enderal_forgotten_stories_dlc/

Edytowane przez Koyuki
0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.