MarkosBoss

Gdzie jest Nemo? (2003)

plakat.jpg

Gdzie jest Nemo? to bajka z wytwórni Disney i Pixar z 2003 roku.
Akcja tego filmu animowanego toczy się na Wielkiej Rafie Koralowej, a jej bohaterem jest tytułowy błazenek.
Pewnego dnia nadopiekuńczy ojciec, Marlin, posyła Nemo do szkoły. Wtedy jednak dochodzi do wielkiej tragedii: mała rybka zostaje wyłowiona z oceanu, po czym ląduje w akwarium w gabinecie dentystycznym. Na pomoc mu ruszają jego tata, Marlin i zapominalska Dory, którzy napotykają po drodze wiele niebezpieczeństw.

g29.jpg
fi31090nemo.jpg

gdzie_jest_nemo_rybka.jpg
Edytowane przez Black Shadow
0

To chyba był, pierwszy trójwymiarowy film Disneya, o dziwo jak na pierwszy film, podobno bardzo dobry, choć dziś już chyba o nim zapomniano. ? A wspomnę że jest też gra dla dzieci "Gdzie jest Nemo" tak że film w tamtych latach był popularny, ale tak jak wspomniałem, dziś o nim zapomniano. ?

0

ech... to nie film Disneya, a Pixara, który na koncie już miał kilka filmów 3D

0

TuComix, mam dla ciebie cytat:

Gdzie jest Nemo? (ang. Finding Nemo) ? amerykański film animowany wytwórni filmowej Disney i Pixar (od stycznia 2006 własność firmy Disney).
0

O, tak. Bardzo fajna kreskówka, właściwie w całości spełniająca poziom Disneya - świetna animacja, ciekawa historia & postacie oraz dopasowany dubbing w polskiej wersji językowej. Nie oglądałem jeszcze żadnej bajki pełnometrażowej, która miała by skopane podkładanie głosów. Niezłe gagi & śmieszne kreacje jak np. ziomalskie żółwie, ale... damn. Tego rekina z plakatu sobie przypomnieć nie mogę. Bardziej podobała mi się niż Rybki z ferajny :=)

0

A czy to ważne której to wytówrni film zwłaszcza ze jest super w kazdym etapie podryz ojca który szuka swojego syna nie wazne czy u rekinow czy jak płynął z żłówiami choc to był moj ulubiony kawałek.

Markos nie podjezawalem cie ze znasz tyle bajek :wink:

0

Napisano (edytowane)

Tego rekina z plakatu sobie przypomnieć nie mogę

Było to kilka rekinów, które chciały przejść na wegetarianizm i zaprosiły ich na obiad, o ile dobrze pamiętam :) Dobra animacja, fajne teksty i nie spałem na nim :) Film szczerze polecam :)

Edytowane przez Kazama
0

To chyba był, pierwszy trójwymiarowy film Disneya, o dziwo jak na pierwszy film, podobno bardzo dobry, choć dziś już chyba o nim zapomniano. ?

Zapomniano

wtedy to było coś :angry:

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.