Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

WWWeekendowy konkurs #41: ?Złe towarzystwo?

Polecane posty

Gość AsgarothDaFae
ale tabletki przeciwbólowe to tez używki, bierze się je żeby poczuć się lepiej:D Pozdro.

tak samo kawa czy herbata to też używki gdyby myśleć twoim tokiem, pijemy je regularnie żeby poczuć się lepiej

Równie radykalnie to rozpatrując, powietrze też jest używką... I wszyscy jesteśmy od niej uzależnieni... A z takiego założenia wychodząc, KAŻDE zdjęcie byłoby niezgodne z regulaminem (bo na każdym jest powietrze)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin jest w tych konkursach traktowany z dużą rezerwą - często za dużą - i nie raz przechodziły już:

- rysunki

- używki

- prace nie na temat

- fotomontaże

- prace wykonane w całości w programach graficznych (paint x . x )

...dlatego szczerze wątpię by ktokolwiek z redakcji miał coś przeciw pracy theconverse, szczególnie, że tam pojawienie się tego rodzaju środków jest uzasadnione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
Regulamin jest w tych konkursach traktowany z dużą rezerwą - często za dużą - i nie raz przechodziły już:

- rysunki

- używki

Z rysunkami to różnie bywa, raz przechodzą, raz nie... Używek, jako takich nie pamiętam (poza sylwestrowym, gdzie w sensownych ilościach były dozwolone - szampanejro itp.)

- prace nie na temat

Taka to już cecha sztuki, że interpretacja zależy od oglądającego... To co dla Ciebie nie na temat, dla innych może być jak najbardziej związane z tematem

- fotomontaże

- prace wykonane w całości w programach graficznych (paint x . x )

Fotomontaże są wychwytywane i usuwane (CBA czuwa ;P) a jak jakiś przechodzi, to i tak zazwyczaj nie jest wysoko...

A prace wykonane w całości w programach graficznych podchodzą pod rysunki :)

...dlatego szczerze wątpię by ktokolwiek z redakcji miał coś przeciw pracy theconverse, szczególnie, że tam pojawienie się tego rodzaju środków jest uzasadnione.

W przypadku Konserwiastego, bardziej liczy się (IMHO) ogólny wydźwięk pracy, pokazanie kontrastu, niż używki same w sobie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
a ja daje moje b. nietypowe zdjęcie pół-klasowe. mam nadzieje że się nie obrażą....:)

Czekaj... Czekaj... To Ty nie masz ich zgody na publikację ?

Ajjj... Nie wiem czy wiesz, ale w tym momencie łamiesz prawo :)

Cytując:

Art. 81. Punkt 1. Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej. W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane, jeżeli osoba ta otrzymała umówioną zapłatę za pozowanie.

Art. 6. Punkt 2. Ustawy o ochronie danych osobowych: Osobą możliwą do zidentyfikowania jest osoba, której tożsamość można określić bezpośrednio lub pośrednio, w szczególności przez powołanie się na numer identyfikacyjny albo jeden lub kilka specyficznych czynników określających jej cechy fizyczne, fizjologiczne, umysłowe, ekonomiczne, kulturowe lub społeczne.

Jednymi słowy... Albo uzyskaj zgodę od KAŻDEGO na zdjęciu... Albo lepiej usuń zdjęcie/cenzuruj twarze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AsgarothDaFae
Jak pomniejszyc zdjęcie??

Wrzucając na Imageshack masz możliwość zmniejszenia zdjęcia do wybranego rozmiaru (1024x768 wydaje się najbardziej sensowne)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba jakość bo niestety komórkowa lecz można sie doczytać o co chodzi, a każdy kto przechodził to co ja mam o krok przed sobą doskonale mnie zrozumie.

satanistic.th.jpg

PS. wiem że obrazek miał być z dużej litery tak jak mój profil ale Imageshack stale zmienia go na małą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na mnie :D otoczenie , ludziki i resztę przygotowywałem 1 dzień :F, ojjj a jak się starałem a i nie "obrabiałem" obrazu , tylko dodałem napis moje dzieło miało być naturalne ;D,

Jeszcze na imageshack :

http://img651.imageshack.us/img651/9349/krick.jpg

PS. Imageshack zmienia wielkość liter bo nazwa mojego zdjęcia to "Krick"

post-94863-1264856842_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...