Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mimizu

Jak pokazać w Internecie, że jesteś idiotą

Polecane posty

Forum to jest w prawdzie miejscem kulturalnym, sympatycznym i wprost ociekającym inteligencją, jednak udało mi się dostrzec w niektórych jego bywalcach pewien specyficzny potencjał, który warto byłoby rozwinąć. A pomoże w tym wklejony poniżej tekst. Panie i panowie - i Wy możecie zostać internetowymi idiotami!

(Pochodzi z mojego bloga - http://themimizu.wordpress.com)

-----

Jak pokazać w Internecie, że jesteś idiotą

Jesteś idiotą. Wiedzą to twoi znajomi i rodzina. Ludzie, którzy cię spotykają w świecie realnym nie potrzebują wiele czasu, by dostrzec w tobie nadzwyczajnego kretyna. Wciąż jednak nie wiesz, jak skutecznie zapracować na tę opinię w Internecie? Poniżej znajduje się kilka praktycznych rad, dzięki którym również w Sieci będziesz mógł dumnie obnosić się z metką rekordowego idioty. Pamiętaj - do im większej liczby się zastosujesz, tym mniejsza szansa, że ktoś pomyli cię ze zwykłym, niegroźnym głuptasem.

Ś 1 Ś

Rozpoczynaj swoją wypowiedź od słowa "pierwszy". Rób to, ilekroć zdarzy się, iż nikt nie skomentował przed tobą danego zasobu w Internecie - a to po to, by nie było wątpliwości, iż to rzeczywiście TY, dzięki swemu niesłychanemu refleksowi, umieściłeś swój błyskotliwy komentarz, nim zrobił to ktokolwiek inny. Aha, oczywiście nie jesteś zobligowany do napisania czegokolwiek poza owym magicznym słowem. Dość się już namęczyłeś, nie?

Ś 2 Ś

Nie obawiaj się, że ktoś pomyśli, iż pisząc "pierwszy", jedynie parodiujesz osoby, które tak robią. Wychodzi na to samo i w obu przypadkach jesteś idiotą.

Ś 3 Ś

Pisz w Internecie możliwe często, ale nie wysilając się przy tym. Gdziekolwiek możesz napisać komentarz - napisz go. Niech będzie krótki - kilka wyrazów wystarczy. I nie próbuj wykazywać inwencji - najlepiej powtórz wypowiedź kogoś przed tobą. Jeśli będziesz dwusetną osobą, która pod zdjęciem kotka napisze "słodki!", nikt nie będzie miał wątpliwości, że jesteś idiotą.Wybrano opcję "pokazuj 3 komentarze na stronie"

Ś 4 Ś

Na różne pytania odpowiadaj podając linki, które każdy zna - np. "www.google.com", "www.wikipedia.pl", etc. Nie bój się, nikt nie pomyśli, że jesteś bystrym osobnikiem o nieprzeciętnej wiedzy, który jedynie nie chce marnować swojego cennego czasu na trywialne problemy. Gdyby bystry osobnik nie chciał marnować swojego czasu, nic by nie napisał. Stąd w kwestii idiotyzmu zero wątpliwości.

Ś 5 Ś

Ortografia nie jest ci do niczego potrzebna, od interpunkcji trzymaj się z daleka. Jeśli ty rozumiesz, co chcesz napisać, każdy inny też powinien zrozumieć. Zwłaszcza, jeśli również jest idiotą.

Ś 6 Ś

Nadużywaj znaków interpunkcyjnych. Zgodnie z punktem powyżej, nie musisz wiedzieć, co oznaczają - w szczególności nie możesz ich stosować celowo, by poprawić czytelność wypowiedzi. Wstawianie bardzo wielu pytajników, wykrzykników, a nawet przecinków w losowych miejscach jest jednak bardzo trendy wśród idiotów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ś 7 Ś

Zachowuj się jak twardziel, który może wychędożyć każdą laskę i zatłuc każdego faceta. Dużo przeklinaj i dosadnie wyrażaj każdą swoją opinię. Nawet nie sprawdzaj, co znaczy "merytoryczna dyskusja". To nie szkodzi, jeśli jednocześnie w "prawdziwym" życiu jesteś cichą, wątłą ciotą.

Ś 8 Ś

Możliwie często nawiązuj do humoru z kreskówek takich jak Włatcy móch i Kapitan Bomba. Na dokładkę stosuj wszystkie znane ci teksty o "twojej starej" - zarówno w żarach, jak i próbując kogoś obrazić. W drugim przypadku sztuka ci się uda, jeśli trafisz na jeszcze większego idiotę - czyli bratnią duszę. Jeśli będzie inaczej, sam okażesz się tym największym idiotą. Sytuacja "win-win".[beeep], ja [beeep] jakie to [beeep]iście śmieszne

Ś 9 Ś

Ściągaj z Internetu dużo filmów, piosenek, gier i programów. Nigdy niczego nie kupuj legalnie. Jeśli zresztą wyrobisz w sobie przekonanie, iż "na własny użytek możesz ściągnąć co ci się podoba", dostaniesz 2 do idiotyzmu.

Ś 10 Ś

Stare jest złe! Jeśli ktoś opublikuje, albo wyśle ci coś (filmik, zdjęcie, tekst), co już widziałeś - koniecznie spróbuj to zbojkotować. Używaj wyrazów typu "stare" i "było". Daj wyraźnie do zrozumienia, że dany materiał nie powinien się nigdzie pojawić, jeśli ty go już widziałeś. W końcu czemu ktoś inny miałby dostać okazję do nadrobienia zaległości?

Ś 11 Ś

Przesyłaj łańcuszki. Uwierz, że Onet.pl naprawdę zgodził się pomóc chorej dziewczynce, jeśli wiadomość przeczyta wystarczająco wiele osób. Wtedy nie tylko okażesz się wyjątkowym idiotą, ale też na twoim profilu pojawi się śmieszna ikonka. Nie pytaj, jak to działa.

Ś 12 Ś

Rób sobie dużo głupich zdjęć i pokazuj je wszędzie gdzie się da. Kilka tricków ułatwiających robienie najsłabszych zdjęć. Użyj telefonu komórkowego, fotografując siebie z wyciągniętej ręki. Zrób zdjęcie w lustrze z włączonym fleszem - tak, aby jedynym wyraźnym obiektem pozostał błysk lampy. Postaraj się o brzydkie, najlepiej kompromitujące tło. Zapomnij o możliwości użycia samowyzwalacza i pomocy drugiej osoby. Jeśli zdjęcie nie będzie wystarczająco do [beeep], możesz dobić je kiczowatą pseudo-obróbką.Takich zdjęć nigdy dość!

Ś 13 Ś

Używaj możliwie wielu zdrobnień. Naucz się zdrabniać czasowniki (pisanie np. "śpuniam" zamiast "śpię" może stać się twoją wizytówką!). Pisz w sposób, którego nikt nie rozumie i który wszystkich drażni. "LoFfc1aM moYeGo m1sh1AchKa <<<<3" to świetny przykład.

Ś 14 Ś

Kończ każde zdanie symbolem XD Przecież życie jest tak niesłychanie zabawne XDDD

Ś 15 Ś

Uzewnętrzniaj się w opisach na Gadu-Gadu. Wyjdź z założenia, że wszystkich interesuje, jak bardzo tęsknisz za swoim kochaniem, że masz doła albo byłeś na świetnej imprezie. Rada dla pretendentów na superidiotów - kieruj swoje opisy do konkretnej osoby. Coś w stylu "Dobranoc skarbie :*" to doskonały pomysł.

Ś 16 Ś

Zostań fanem 4chana. Wyrażaj przekonanie, że pisanie z błędami i powtarzanie w kółko tych samych żartów jest [beeep]iście śmieszne. Bądź dumny z tego, że jesteś jedną z tysięcy TAKICH SAMYCH osób korzystających z tego forum (konkretnie - jedną z instancji człowieka na ilustracji poniżej).4chan we własnej osobie

Ś 17 Ś

Nadużywaj internetowego slangu. Upewnij się, że w każdym napisanym przez ciebie zdaniu znajduje się przynajmniej kilka emotikonek i akronimów typu lol, ocb, omg. Nie dbaj o to, by jedne i drugie pojawiały się we właściwych miejscach i sytuacjach omg ;(

Ś 18 Ś

Stosuj wyraz "żal". Możliwie często, możliwie nieodpowiednio do sytuacji i w najbardziej fantazyjnych mutacjach ("żal.pl", "żalowy" ) .

Ś 19 Ś

Próbuj prowokować w komentarzach na onet.pl. Zabierz głos po jednej ze stron w "dyskusji" katoli z ateistami albo komuchów z ich przeciwnikami.Onet.pl to najlepsze miejsce na dyskusję

Ś 20 Ś

Jeśli ktoś (zwłaszcza znany) umrze, zrób symbol świeczki. Np. taki: [*]. Możesz też wpisać miasto. Albo pomożesz mu w ten sposób trafić do nieba (Bóg czyta twoje opisy na gg!), albo zdobędziesz kolejne cenne punkty głupoty.

Ś * Ś

Oczywiście powyższe zestawienie w żadnym razie nie wyczerpuje możliwych do zastosowania kroków, dzięki którym zdołasz w pełni odkryć swoje oblicze pośród bajtów globalnej pajęczyny. Jest zresztą w ludziach wielka wyobraźnia i wierzę, że doświadczeni kretyni podobni do ciebie nie przestaną mnie zaskakiwać, odkrywając coraz to nowe sposoby, by Internet nigdy nie przestał być gigantycznym cyfrowym śmietniskiem.

-----

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sam to wymyśliłeś to gratuluje marnowania wolnego czasu chyba , że naprawde nie miałeś co robić.

Jednym słowem ... ŻAL! :puknijsie:

Życie wymyśliło, ja jedynie spisałem.

A Tobie polecam rewizję punktów 5 i 18 artykułu.

Co do 18 mogę się zgodzić ale 5 ?

Za to myślę , że ty masz z każdego pkt. po trochu :)

Co do bloga ... ma chłopak fantazje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy udają specjalnie takich a inni tacy już są( w sensie opisanego wizerunku idioty). Co do tłiterqa: taka podpucha a ilu dało się nabrać. Gość ma nawet wiernych fanów komentujących każdy wpis. Pytanie tylko kto tu udaje? :D No i dlaczego bardziej wartościowe blogi są zalewane przez ten chłam i mają mniejszą oglądalność....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne zestawienie. I takie, ale to tak bardzo prawdziwe... :tongue: Szczególnie jeśli chodzi o zapalanie [*], ignorowanie ortografii i nie wysilania się przy pisaniu postów. Tak, my to znamy, nawet z tego forum. Prosiłbym jednak o drobną modyfikację - na tym forum się nie przeklina a jedno, nieocenzurowane przekleństwo znalazłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista świetna !

Mam kolegę, który do swojego podpisu dodaje ten straszny napis: ŻAL.PL. Czasami strasznie wstydze się pokazać z nim na ulicy, nawet jeśli jest nas 5, ale można się z niego śmiać, a on i tak nic ci nie zrobi, bo nie rozumie o co chodzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już było napisane wcześniej, zapomniałeś o wyznawaniu JP, prowokowaniu na Filmwebie oceniając Godfathera na 1/10 ("bo niżej sie nie da XDDDD"), wyzywaniu od najgorszych cziterów w CS-ie, którym ubzdurało się, że to przez takie słowo "skill", choć wiadomo, że ludzie nie rozumieją po amerykańsku, szal.

[Żeby nie było, 3/4 tych zdań to 100% ironii w ironii]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie. Kiedyś jak grałem w CoD4 na servie zombie oczywiście znalazłem osobe która spełniała wszystkie kryteria. Za każdym razem cos innego ciągle jedno i to samo.

Możesz dodać:

- Jeżeli grasz w jakąś gre "ememoerpegie" wrzucaj na nk fotki swojej postaci z lvl codziennie bezwyjątku czy tak owy wbiłeś czy nie.

-Możesz także żebrać o pieniądze lub inne rzeczy niekoniecznie w wirtualnym świecie. Nikt nie nazwie cię idiotą ponieważ tak pomyśli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sam to wymyśliłeś to gratuluje marnowania wolnego czasu chyba , że naprawde nie miałeś co robić.

Jednym słowem ... ŻAL! :puknijsie:

Życie wymyśliło, ja jedynie spisałem.

A Tobie polecam rewizję punktów 5 i 18 artykułu.

Co do 18 mogę się zgodzić ale 5 ?

Za to myślę , że ty masz z każdego pkt. po trochu :)

Co do bloga ... ma chłopak fantazje.

Przemyśl 3 razy zanim coś napiszesz! Nie widzisz, że to było edytowane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najskuteczniejszy sposób to napisać że cd-action jest "głópie". Drugi to napisać że metalica nie dorasta do pięt justinowi bieberowi (nie robiłem apostrofu bo mi się nie chciało). A trzeci to zacząć pisać jaka to jolanta rutowicz jest piękna. :sick:

We wszystkich przypadkach najprawdopodobniej oprócz pokazania że jesteś idiotą zostaniesz zwyzywany

przez publiczność :klnie:

i obrzucony wszystkimi rodzajami inwektywów począwszy od "człowieku nie masz pojęcia o świecie" a zakończywszy na

"głópi jesteś i nie masz muzgó" :puknijsie: ale przestrzegam nie róbcie tego w domu, z przyczyn bezpieczeństwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...