Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawas2004

World of Warcraft

Polecane posty

Pirackie serwery naprawdę ssą. Podobno chodzą tylko 2 moby a jak go zabijesz to ci się komp wiesza :P Powodzenia!

A tak na serio: mam bardzo dobry sposób na abonament (sam tak zrobiłem) płacę ze znajomą na spółę, 50 zł idzie na pół i musimy się umawiać tylko kto i kiedy gra. Moim zdaniem sprawdza się bardzo dobrze.

Gnome warlock lvl 18 (niedługo 19 :]) nick: Rincewiind skille: mining, engeenering. Popieram, że eng jest super. Można robić wiele rzeczy. Teraz zbieram reagenty do gogli. Oprócz tego ostatnio zrobiłem wspominaną już wiewiórkę.

PS Ktoś chętny na Deadmines? Prawie udało mi się przejść, ale całą drużynę zabił shreeder (lvl 20 elite). Można tam nabić sporo xp (elite moby) i dobre przedmioty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, topic lekko podupada, bo wszyscy siedzą i grają w WoWa zamiast tracić czas na zabawy z forum :D . Proponuje żeby każdy kto ma czas i chęć wzucił linka do swojej postaci.

Mój pally -> http://wow.allakhazam.com/profile.html?87031

A tak btw to ten shredder w DM to jest gdzieś w połowie drogi i jest to jeden z najłatwiejszych bossów w DM :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja postać to night elf hunter [29 lvl] imienie Redvale. Gram na servie Role Playing, Earthen Ring.

Chciałem tutaj poruszyć temat małej popularności serverów RP. Nie rozumiem, czy na świeice naprawdę jest tak mało ludzi, których nie ciągnie do gry z podziałem na role, do gry, gdzie nie tyle, co gram w WoWa biegając po Azeroth co żyjemy w nim. Czy naprawdę aż tak ciekawse jest wycinanie w pień Hordy, nie liczy się już klimat i atmosfera? Te nie mają być tworzone przez wykreowany przez autorów świat, głównymi "projektantami" klimatu są gracze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tha.CrasH - zgadza się, tylko serwery RPG majaswoje zasady. Nie można LOLować, coolowac, ziomować, gadać o statystykach swojej postaci itp. (o ekwipunku chyba już można). Wiele ludzi nie potrafi bez takich pierduł żyć, wiec omijają serwery RPG szerokim lukiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I własnie na tym polega serwer RPG, coby nie było mozna gadać o takich pierdołach;] Jak komuś bardzo zależy na chwaleniu się to tym skilem, to tamtym, może się z kumplem/kumplami połaczyć na Team Sepeak'u na ten przykład i nie musi łamać regulaminu w grze. Dla tych, którym to nie pasuje są inne serwery, więc nie ma co się martwić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie to mnie martwi (niepokoi?). Bardzo mało ludzi interesuje alternatywa życia w Azeroth. Dominująca większość graczy woli po prostu grać, pochwalić się i wymienić informacjami o własnych skillach, użyć tych niesamowitych "lol" or "rofl". Cóż, nie ma o czym mówić, takich rzeczy się nie zmieni. To one same muszą się zmienić, ludzie sami powinni zacząć zwracać uwagę na klimat i atmosferę rozgrywki.

Nie ukrywam, zdaży mi się czasem użyć "lol" podczas grania w World of Warcraft. Ale są to ewenementy, kiedy rozmawiam na Guild channelu, bądź Party channelu. Nie ukrywam także, że sam z wieloma znajomymi gramy w erpegie (to tzw. "papierowe"), np. Warhammer Fantasy, czy D&D. I to właśnie sprawiło, że w moim przypadku alternatywa zasiąścia w karczmie z mymi towarzyszami i rozmowa o przygodach, jakie nas spotkału, najlepszym trunku, jaki piliśmy i kobietach, które spotkaliśmy jest znacznie bardziej kusząca od wyjścia na polanę i wybicia kilku niedźwiedzi, a następnie zakrzyknięcia: "Lol, ale słabe te niedźwiedzie!"/"Lol, how weak where those bears!"

Przyznaję, nie jestem zadowolony taką koleją rzeczy.

Różni ludzie, różne potrzeby;] BR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że teraz sporo osób zacznie robic alty na serwerach RP, bo ludziska wymiękają po nowym patchu :D . Co do >lol< >rotfl< >omg< itp to takie skróty nie wzięły sie z powietrza. Chodzi o to, ze podczas walki nie ma zwykle czasu na rozpisywanie a gadac sie chce wiec każdy pisze skrótami. Co do tego czy to jest cool ziomalstwo itd... to hmm raczej taki slang "growy" podobnie jak to, ze czesto totalnie przestawiasz sie na angielski i nawet w party z rodakami nawijasz właśnie po angielsku. Co mnie razi to wstawianie np "3" zamiast "e"... ale jak ktoś pisze "w8" czy "any1" to juz traktuje to jako cos normalnego. Po prostu serwy pvp to czysta akcja nigdy nie wiadomo czy horde nie wyskoczy zza rogu i trzeba byc skupionym na grze czyli pisać szybko - to oczywiście jest duże uogólnienie ale jest w tym sporo prawdy. Co do rozów o statach to prawde mówiąc jeszcze sie nie spotkałem.... wiadomo, ze o ekwipunku sie rozmawia sporo bo kazdy chce miec jak najlepszy ale jest to nieodlaczny element mmorpg i nie wiem w czym problem. Co do klimatu - nie gralem na RP wiec trudno mi oceniac ale na serwach pvp po patchu jest naprawde przyjemnie - po niektorych lokacjach jezdza patrole graczy i wypytuja sie tylko czy nie widziales gdzie horde/alliance, jak zobaczysz gracza z przeciwnej druzyny to caly czas jest niepewnosc, czy bedzie walka czy nie (tzn niepewnosc jest jak macie wyrownane szanse :D ) bo wbrew temu co sie mowi duzo osób odpuszcza sobie walke. Wszystko to buduje specyficzny klimat, ktory mi sie naprawde podoba a w momencie wejścia rang będzie jeszcze ciekawiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skrótów, przecież sam Blizzard "zalecił" ich używanie. W instrukcji (mam, to wiem :D ) dał słowniczek, żeby rozumieć (i używać) coś takiego jak : WTB, WTS, LFG, LFM itd. I takie skróty są bardzo potrzebne i na pewno kiedyś ktoś już takich użył (no chyba, że jest totalne newbie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi te podzielenie się na abonament...

No złożyłbym się z kolegą ale czy trzeba by było wtedy grać na jednym kompie czy dam mu hasło i on sobie w domu będzie pykać??

On może sobie w domu 'pykać' :) Tylko że nie mogą grać dwie osoby naraz, albo jeden albo drugi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pirackie serwery naprawdę ssą. Podobno chodzą tylko 2 moby a jak go zabijesz to ci się komp wiesza :P Powodzenia!

A tak na serio: mam bardzo dobry sposób na abonament (sam tak zrobiłem) płacę ze znajomą na spółę, 50 zł idzie na pół i musimy się umawiać tylko kto i kiedy gra. Moim zdaniem sprawdza się bardzo dobrze.

Gnome warlock lvl 18 (niedługo 19 :]) nick: Rincewiind skille: mining, engeenering. Popieram, że eng jest super. Można robić wiele rzeczy. Teraz zbieram reagenty do gogli. Oprócz tego ostatnio zrobiłem wspominaną już wiewiórkę.

PS Ktoś chętny na Deadmines? Prawie udało mi się przejść, ale całą drużynę zabił shreeder (lvl 20 elite). Można tam nabić sporo xp (elite moby) i dobre przedmioty.

hmm...ja tam (nie chwaląc się) będę grał na właśnie pirackim serwie (muszę ściągnąć patcha na mojej genialnej neo 128 ;/ ) ale z tego co mówili kumple, którzy już grają na tym serwie, nie wiesza się on, gra się bez lagów (oczywiście do pewnej granicy), więc STFU... :P

>>> I w tym momencie za swoją głupotę dostałes ostrzeżenie :evil: - Mejste

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Gnomeregan jest raczej od 30lvl, po drugie jak ludzie z HoG Ci nie mogą pomóc to napisz kilka ogłoszeń na kanałach /polska /tbbpolska lub /tecpolska :D . Siedzi tam naprawde sporo ludzi i większość ma kilka altów - być może ktoś akurat też będzie robił.

(choc w sumie na tbbpolska to bym nie liczyl jeśli chodzi o gnomeregan)

EDIT: wie ktoś może co znaczy Vorten po szwedzku czy w jakimś innym języku? bo ludzie co jakiś czas sie mnie pytają czy specjalnie wybrałem nicka i czy słowo Vorten coś znaczy po polsku - co wzbudza mój niepokój :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: wie ktoś może co znaczy Vorten po szwedzku czy w jakimś innym języku? bo ludzie co jakiś czas sie mnie pytają czy specjalnie wybrałem nicka i czy słowo Vorten coś znaczy po polsku - co wzbudza mój niepokój :D .

Heh, faktycznie, jest takie skandynawskie (norweskie, wnioskując z adresów - http://www.google.com/search?q=vorten&...-8&oe=utf-8 ) słowo. Ale co znaczy, nie mam pojęcia :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jem....Nie śpie.....Zwariowałem :!: czekałęm na WOW bóg wie ile czasu a tu nagle taki abonament.No i dobra co z tego uda mi się, tylko jak wytłumacze matce że ma mi przelewac kase z kąta na gre za którą i tak wybuliłem 200zł :?: .Wsztrzymałem sie na razie z kupnem i prosze o jakieś propozycje jak przekonac matke lub czy jest jakiś inny sposób płacenia za WOW iż przelewem bankowym.A już myślałem że se zagram elfem łowcą :roll: :( :roll: :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norin, powiem tak, powinna być jakaś inna "no credit card" możliwość chyba da sie to załatwić dokonując przelewu z okienka w banku na konto ich

ale jeśli potrzebne jest konto to skontaktuj sie ze "Smrtan`em" http://piast.cieszyn.net/suppek/ człowiek ten wykupuje "Supportery" i wiele różnych programów dla ludzi grających w Hattricka, [dzięki supkowi ma się trochę dodatkowych opcji które ułatwiają nieco grę i wiele osób chce to mieć a nie ma kart odpowiednich]

człowiek ten jest sprawdzony, ALE najważniejsze - skontaktuj się z nim na gg i dowiedz się czy może to zrobić i jak to wygląda dokładnie krok po kroku.

wiele osób go sobie bardzo chwaliło na forum hattrickowym [dostępne tylko dla zarejestrowanych graczy] i sam mam zamiar w poniedziałek przesłać mu pieniądze na supportera HT, pozatym nie bierze on prowizji za dokonywane transfery bezgotówkowe.

drugą nieco popularniejszą [ze względu na to iż organizuje on zloty hattrickowców] osobą jest "Johnu" ma on na koncie ponad półtora tysiąca [1500] wykupionych supporterów i innych podobnych rzeczy, kontakt z nim zrealizujesz poprzez johnu@go2.pl lub gg:51295 również nie pobiera on żadnych opłat za to co robi, na jednym z serwisów HaTekowych ostatnio sie pojawił z nim wywiad http://polish-underworld.zapto.org/~splawik/news.php?id=87 także jak widzisz robi on to dla własnej "misji społecznej" i tyle,

a najważniejsze jest i tak skontaktowanie się z którymś z nich wcześniej coby dogadać wszystko od początku do końca zanim pójdzie w ruch gotówka.

pozdrawiam i mam nadzieję że pomogłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sie z taką kartą pre-paid robi no dostaje ją i co wtedy... :?:

Zdrapujesz, żeby odsłonić kod i wtedy wprowadzasz ten kod na oficjalnej, europejskiej stronce WoW'a i ważność twojego konta przedłużona jest o 2 miechy. Zresztą jak już ją będziesz miał to tam wszystko jest napisane co i jak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeeeeeh kupilem gre, ale z tego co zrozumialem przy rejestracji, darmowy miesiac aktuwuje sie dopiero po zaplaceniu abonamentu karta, a tak sie skalada ze kart akurat nie mieli:/ Czy trzeba miec pre-paid card zeby zagrac, czy jest jakis sposob na aktywacje darmowgo miesiaca?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Eastcoaster

A ja mam inne pytanko. Ile czasu schodzi mniej-wiecej (na godziny powiedzmy) na nabicie 60 lvl? Rozumiem, ze to zalezy, ale moglby mi jakis ktos wyjasnic od czego itp :wink: Tak z dobrej woli

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...