Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MLJA

Battlefield: Bad Company 2

Polecane posty

ze co !!!!

ja nie mówić w innym języku prócz polskim, a inaczej, pisz z sensem każdy chce cię zrozumieć :D

kolega chyba przy spał tak z miesiąc zacznijmy ze betka od ps3 już dawno się rozpoczęła i dawno chyba się skoczyła xD

rozmawiamy teraz i wyłącznie o becie dla PC i o marzeniach związanych z battlefield bad company 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też dostałem ostrzeżenie :), ale spoko, bo więcej nie mam zamiaru zbierać.

Nie no widzę pomysłów macie sporo. Trzeba coś nośnego i w sumie angielski trochę szprecham, ale spoko by było jakby nazwa polska była. Wyróżnialibyśmy się jako najlepszy team ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi ultima podała kod do gry xD

a poniżej niecała treść

"Witam,

dziękujemy za zamówienie.

Podaję kod do gry:

XXXX-XXXX-XXXX-XXXX,

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka Kalinowska

Sklep ULTiMA.PL

(Prosimy nie usuwać treści poprzedniej wiadomości - znacznie skróci to czas oczekiwania na odpowiedź)"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies czytałem, że na PS3 miała ok. 900mb. Możliwe, że na PC będzie podobnie, ale któż to wie? W Samsonowie, Białogonie i Suchedniowie produkowana była broń dla powstańców. W czasie powstania styczniowego Góry Świętokrzyskie były miejscem manifestacji i walk. Na kielecczyźnie stoczono 241 bitew i potyczek, między innymi w Suchedniowie, Bodzentynie, Wąchocku i na Świętym Krzyżu. Okres II wojny światowej to liczne egzekucje i pacyfikacje wsi, miast i miasteczek. Liczne pomniki, cmentarze i pojedyncze groby są tego dowodem. Pierwszym oddziałem partyzanckim, który podjął działania na terenie Gór Świętokrzyskich był Oddział Wydzielony Kawalerii Wojska Polskiego dowodzony przez mjr "Hubala" - Henryka Dobrzańskiego. Potem powstały oddziały między innymi: GL "Narbutta", GL "Wilka"; AK: "Ponurego", "Barabasza", "Szarego". Największe bitwy miały miejsce w okolicach Szałasu, Świniej Góry, pod Szewcami i w lasach siekierzyńskich. Łysogóry, w całości objęte ochroną w postaci Świętokrzyskiego Parku Narodowego, są najczęściej odwiedzanym rejonem. Historyczne miejsce w postaci Świętego Krzyża, od którego powstała nazwa gór, Nowa Słupia słynąca z dymarek świętokrzyskich i najwyższy szczyt Gór Świętokrzyskich - Łysica, to wszystko sprawia, że od lat licznie przybywają tu turyści z kraju i zagranicy.Bardzo ciekawa jest budowa geologiczna Gór Świętokrzyskich. Jest to wynik wielu zmian jakie nastąpiły w skorupie ziemskiej i na jej powierzchni na przestrzeni milionów lat. Góry Świętokrzyskie są starymi górami fałdowymi zbudowanymi w zasadzie ze skał osadowych. W geobotanicznej Krainie Świętokrzyskiej występują pozostałości dawnych puszcz, mające w niektórych partiach pierwotny charakter. Największe kompleksy leśne tworzy Puszcza Świętokrzyska. Rozwój gospodarczy regionu związany był z licznymi bogactwami naturalnymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem lecz myślę jeśli będzie miała jedna mapę i wszystkie bronie i nie wszystkie pojazdy to będzie możliwe ze miedzy 1 a 3 bg

dobra to ja zakładam temat :) a tym czasem moglibyście wypisać 4 klasy co będzie w bf'ie zrobię z tego ankietę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie troche z innej beczki ;P Na niektórych filmikach widze, że po śmierci pokazuje kolesia, który cie zabił... Wie ktoś czy można to wyłązyć, bo wg mnie jest to bez sensu i strasznie psuje grywalność (szczególnie dla snajpera, którym chce grać;P).

Teamow to chyba za dużo nie złożymy, bo tu tylko 4 osoby piszą ;p ale zawsze 1 będzie ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naliczyłem aż pięć. :wink: Myślę, że to dobre posunięcie. Zasłyszłem opinii, że w Bad Company 2 można się świetnie chować. Duży rozmiar map robi swoje i po prostu snajper miałby chyba zbyt dużą przewagę. Złe zbalansowanie klas bardzo negatywnie odbija się w grze sieciowej. Dobrze by było jakby się ktoś wypowiedział jak wyglądała beta PS3. Głównie mi chodzi o zakładanie i zarządzanie serwerami. Czy beta była jakoś ograniczona pod tym względem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W becie klikało się play i samo wyszukiwało i wchodziło na server postawiony przez EA. Na PC będziesz mógł wyszukać odpowiedni server, ale z tego co wiem to wszystkie i tak będą postawione przez EA, ale może z różnymi ustawieniami. Co do killcamu to nie jest on taki zły, bo na wielkiej mapie wiesz tylko, że sniper siedzi gdzieś za skałami, ale gdzie to nie masz pojęcia. Gorszą rzeczą jest zaznaczanie ludzi trójkącikami jak nacelujesz kogoś z naciśniętym odpowiednim klawiszem. Przejeżdżasz celownikiem z wciśniętym guzikiem po górach, skałach i nagle 3 trójkąciki. Na szczęście będzie można je wyłączyć no i w zmianach po becie PS3 sporo je osłabiono (trzeba dłużej nacelować i koleś jest krócej oznaczony).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W becie klikało się play i samo wyszukiwało i wchodziło na server postawiony przez EA. Na PC będziesz mógł wyszukać odpowiedni server, ale z tego co wiem to wszystkie i tak będą postawione przez EA, ale może z różnymi ustawieniami.

Dokładnie, serwerów ustawianych przez samych graczy nie będzie ani w becie (to oczywiste dosyć, DICE chce zebrać jak najwięcej danych podczas testów, więc musi mieć wszystko pod ścisłą kontrolą) jak i w finalnej grze - serwery dedykowane (przynajmniej oficjalnie) będą mogły być uruchamiane i zarządzane przez firmy trzecie, ale nie przez indywidualnych użytkowników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...