Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Przeniesieni do Hall of FAme / EE

Polecane posty

Hmh. Zaskoczyła mnie wiadomość, że aż dwóch modów postanowiło przejść na emeryturę. Kage zawsze był (i jest) kontrowersyjny, więc po nim jeszcze można było się tego spodziewać ;P szkoda, że Cardinal, mod ze sporym doświadczeniem, również zrezygnował. Niemniej jednak życzę wesołego spamowania. No i nie musicie się już tak użerać z użytkownikami. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sczypku, przepraszam, że nie zdążyłem na oficjalne pożegnanie, ale bajerowałem blondynki w parku :( Szkoda, że znów nas zostawiasz, trzymaj się dobrze i bądź zdrów!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpierw jasna zieleń młodych liści, potem dojrzały, ciemny odcień trawy po to by skończyć na złotym kolorze jesieni.

Nie zamieniłem jednego słowa z sHChypp'em co nie zmienia faktu że też się pożegnam. Bywaj, weteranie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są ścieżki opcjonalne :). Nie wszystkie nasionka przetrwają aby skończyć jako potężne drzewa.

Mam na końcu języka pytanie, które wybitnie nie przystoi moderatorowi ze względu na zakaz rozmów o używkach... - P_

To jest mój naturalny tok myślenia, jeśli o to chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba ja się powinienem zrzucić, z tego co zdążyłem zauważyć to przejąłem twoją działkę :) Szczerze to chyba słowa jak do tej pory z tobą nie zamieniłem, ale i tak szkoda, że odchodzi kolejny z tych staroszkolnych modów. Jeszcze tak wracając do tej emerytury to podaj faks, prześlę ci nim pieniądze :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mimo że piastujemy podobne stanowisko, jakoś nie miałem przyjemności Cię poznać. Udzielasz się od dłuższego czasu dość rzadko i do tego w działach, do których nie zaglądam. Mimo wszystko zawsze szkoda, jak ktoś z dużym stażem na forum dochodzi do wniosku, że ma dość. Życzę powodzenia w tym, co tam teraz robisz :].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Stillborn... Niby sam jestem moderatorem od prawie roku, to jednak nie mieliśmy okazji się bliżej zapoznać, a szkoda. Może na zlocie nadrobimy zaległości? No nic, szczęścia i powodzenia w życiu. Wpadaj do nas jak najczęściej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, slee - why? Dla tych, którzy go nie znali - slee był moderatorem mało efektownym, niewiele go było widać, ale zawdzięczamy mu sporo dobrych pomysłów, zawsze potrafił dodać jakąś wartościową myśl i w ogóle. Wielka szkoda, że zrezygnował.

Zaglądaj czasem do nas ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie znałem go tylko z tego, że był taki moderator, ale... nie wiem, czy kiedykolwiek widziałem jakikolwiek z jego postów. Mimo wszystko w drodze dedukcji wychodzi, że skoro był modem, to za darmo, ani po znajomości stanowiska nie objął. Musiał się czymś tam wsłużyć i za to, mimo, iż nie wiem co to było dziękuję mu :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Miałem przeczucie, że to właśnie sleeskee odejdzie. Czemu? Bo odchodzą zawsze Ci mało wyróżniający się moderatorzy których nikt nie kojarzy. (Przykładem niech będzie Cardinal, Chimaira, raven_amanha, SCHChypp i teraz właśnie sleeskee) żadnego z nich nie znałem i nigdy nie widziałem ich postów, mimo że byli na forum nim ja się zarejestrowałem. Jedynym modem jakiego znałem a który odszedł był Kagex. Tak więc jest taka zasada: Nie wyróżniasz się? Nie wchodzisz na forum? Ludzie Cie nie znają? To znak że nie jesteś dobrym modem i zaraz zrezygnujesz. Na podstawie tej powyższej zasady, spekuluje którzy moderatorzy odejdą do Hall of FAme jako następni:

- Gofer (bo dawno go tu nie widziałem)

- Sciass (bo milczący i nie wychylający się)

- k0nrad (dawniej często spotykany, nawet wymieniłem z nim kilka zdań ale obecnie go nie widuje)

- Qbuś (jak wyżej, tego to kompletnie nie znam, jak na moda to w ogóle nigdy żadnego osta nie dał ani nic, no i jest tu bardzo długo, więc czas już na niego :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyróżniasz się? Nie wchodzisz na forum? Ludzie Cie nie znają? To znak że nie jesteś dobrym modem i zaraz zrezygnujesz.

Nie wyróżniam się, rzadko wchodzę na forum (po prostu nie wychodzę z niego), nie wiem czy ludzie mnie znają, ale rezygnować nie zamierzam. Z tego właśnie powodu skończ te spekulacje. Wierz mi, że jesteś bliżej furtki wyjściowej forum niż oni, chociażby na swoje dotychczasowe dokonania. Moderator nie musi być widoczny, znany ani nie musi pracować jawnie. To co nas interesuje to czy widać owoce jego pracy i czy wykonuje ją solidnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...