Skocz do zawartości
Black Shadow

Szukam dobrej nuty, zespołu itp.

Polecane posty

The Strokes (bardziej post-punk), Interpol. Bardziej indie i post punk, jeśli chodzi o jakiś taki dla nastolatek to nie ruszać, bo to badziewie :)

Zna ktoś jakiś fajny house? Coś w stylu Luomo, Lawrence, Lisa Shaw...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskier: większość z nich znam, niektóre ojciec mi puszczał, ciekawy jestem zespołu Leniwiec ^^

UncleKaNe: Green Day, i The Offspring znam i lubuję :D Analogs i The Bill tez kojarzę, a resztę sprawdzę na youtubie

Ghaand: The Strokes brzmi ciekawie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Tony - to był specyficzny kawałek, taki trochę hołd muzyce soul. Wbrew pozorom, dużo podobnych dźwięków wypuścił np. Simple Red (choć oczywiście nieco inaczej to brzmi i klimat inny).

A ten klasyk George'a Michaela znasz?

To tak na szybko spisane, bo nic innego na tą chwilę mi nie przychodzi do łba. Swoją drogą - Faith no More jest tylko jeden. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr Bungle ja znam - a dla fanów tego bandu, warto posłuchać choćby polskich grup - Orange Juice, Sensorry czy Blast Mózungu. Polecam wszystkie!

Owner of the Lonely Heart ma kompletnie inny klimat. Genesis i Yes można porównywać, ale tylko przez pryzmat prog-rocka jaki wykonywali w latach 70tych. Choć drogę artystyczną, w sumie przeszli podobną. :)

Edytowano przez UncleKaNe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LordzAlexin: Moze troche za pozno, ale od siebie polece Pennywise (taki Skate Punk, chyba jedyna taka kapela, ktora przypadla mi do gustu) i Rise Against (choc oto podobno Melodic Hardcore, ale na ostatnich plytach zaczeli chyba jakby czesciej spiewac czysto).

A ze starszych polecam Misfits. Obojetnie czy z Danzigiem, czy z Gravesem na wokalu. Byle tylko nie z Jerrym Only...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o... Pennywise. Po licznych przesłuchaniach na youtubie zespół wydał mi się bardzo interesujący, dzięki Accoun :happy:

UncleKaNe co do Genesis... właśnie moje skojarzenia stąd iż w podobnych czasach oba zespoły grały, niestety nie orientuję się aż tak dobrze w tych latach, raczej więcej już nie pomogę ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :) Mam taki mały "problemik" ^^ Szukam jakiegoś utworu w klimacie "Requiem for a dream", albo "Adagio for Strings" :) Coś grane przez orkiestrę, skłaniające do przemyśleń. Ewentualnie ścieżki dźwiękowe z gier, bo TEN utwór jest po prostu świetny. Mam nadzieję, że zrozumieliście czego szukam :)

PS: Nie podawajcie linków do utworów z Burnout'a, wszystkie znam na pamięć. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Napa88, polecam ci w takim razie Soundtrack z WoWa Wrath of the Lich King, nie zależnie od tego czy lubisz tą grę czy nie, soundtrack z ostatniej części wymiata, już samo intro jest niezłe, ale takie utwory jak Assault on New Avalon czy Angarath's Shadow są bardzo dobre. Jak wolisz jednak coś starszego, to polecam Deep Purple & LSO Concerto for group and Orchestra (Lord/Gillian 1999).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tu moze jakis spec od bluesa? Szukam czegos nowego, wartego posluchania. Przez "nowego" rozumiem - niewystępującego na moim LastFM (w podpisie). Generalnie chodzi mi o klimaty w stylu BB Kinga, ale nie pogardze niczym bluesowym :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywa taki utwór co robi sieczkę z mózgu? Wiem że śpiewali po niemiecku a w teledysku byli tacy pscyhole z maskach. Później podpalili gościa et cetera.

Jak dla mnie, to chodzi o "Du Hast" Rammsteina. Ale czemu "robi sieczkę w mózgu" ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :) Mam taki mały "problemik" ^^ Szukam jakiegoś utworu w klimacie "Requiem for a dream", albo "Adagio for Strings" :) Coś grane przez orkiestrę, skłaniające do przemyśleń. Ewentualnie ścieżki dźwiękowe z gier, bo TEN utwór jest po prostu świetny. Mam nadzieję, że zrozumieliście czego szukam :)

PS: Nie podawajcie linków do utworów z Burnout'a, wszystkie znam na pamięć. :P

Skoro Barbera już znasz, to polecam jeszcze Aarona Coplanda (np. Appalachian Spring) lub Georga Gershwina (np. Błękitna Rapsodia). A jeśli lubisz mocniejsze brzmienia, to posłuchaj zespołu Apocalyptica.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...