Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Werona - kulisy

Polecane posty

To wszyscy się zbieramy na "M.U." i zaczyna się oblężenie! Romek zaciąga nas do wojska i zaczynami! (zacząłem grać znowu w Wiedźmaka i pomysły same przyszły)

Ogłoszenie!

Staży i nowi górole pff... gracze łączcie się, bo oblężenie nadciąga!

@UP - dziękuję za uznanie. Będę tu cały dzień!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mamy lepszego pomysłu to zrobimy jatkę i będzie czas na wymyślenie czegoś lepszego. Początki muszą być trudne :wink:

Zaraz po MU. Już niedługa Akt 2 Scena 1 Oblężenie Werony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A musi być jatka? Sięgnijcie do klasyków! Pełno ciekawych rzeczy do użycia. Ot, chociażby, trzeba zaślubić księcia Werony z księżniczką Sycylii, aby zapewnić spokój Weronie. Problem? Nie ma księcia, a księżniczka to... taka sobie partia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje. Jak ludzie będą chętni do gry to mogę nawet czyścić podłogę w sejmie podczas obrad partii Zaślubiny Księżniczki i Nieszczęsnego Księcia. Mi każdy pomysł odpowiada, no może nie każdy. Byle ludzie chcieli się bawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko to nazwać zupełnie wierszem, ale chodzi głownie o to, że jest program (a właściwie półfinał) "Mam umiejętności"... No, najlepiej sam przeczytaj - poświęcisz na to góra 5-10 minut. Gdybyś miał 10 stron do czytania to bym cię zrozumiał =7

PS W finale są tylko dwie osoby? Ja mi Meril? Szkoda tylko, że musiałem czekać przez 48 minut reklam, 10 minut ogłaszania werdyktu Merila, a na koniec 15 minut na swój werdykt... ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko dwie osoby, mówiłem się że trzeba się trochę wysilić, zaraz rozpocznę kłesta z księżniczką, nałoży się to na finał. Wracając do MU, teraz też zróbcie coś nieoczekiwanego, żeby zdobyć główną nagrodę, a będzie nią... jeszcze nie wiem ale myślę że coś fajnego :)

@Tyt0k - Teraz jest półfinał MU, zaraz rozpocznę kłesta od Rankina, potem poczekam na zakończenie MU i idziemy dalej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kończymy, czekam na dwa posty, tego co robią w finale, a potem rozpoczynam kłest, już znam nagrodę :)

Tyle że tak to wymyśliłem że zanim rozpocznie się drugi, musi skończyć się ten pierwszy. Xysiu, jak Ci się to zrób jakieś łapówkarstwo na służbie lub coś w ten deseń :)

Czekam na post Merila i Markosa, chyba że nie chcecie to wyślijcie mi PW :)

EDIT: Xysiu, czytałeś w temacie głównym co pisałem o łapówkach? Jak przyłapiesz kogoś po godzinie policyjnej, to może będzie Cię próbować przekonać abyś go nie wrzucał do więzienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą się zgłosić w każdej chwili, ale księżniczki NIE poślubię! Pomóc mogę oczywiście podczas remontu knajpy :happy:

Mam jeszcze pytanie do orzełka: Jakiego typu będzie biznes? Restauracja, karczma, przybytek z paniami, czy co? Osobiście jestem za hotelem (drugie i trzecie piętro) z restauracją (parter i pierwsze piętro) i osobnym wejściem do karczmy (piwnica). Czwarte piętro byłoby do czegoś innego. Chyba, że masz poważniejsze plany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...