Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

WWWeekendowy konkurs CDA ? propozycje zmian

Polecane posty

Ja mogę być za systemem punktacji takim jak w F1 (ten stary albo nowy). Więc, punktacja byłaby taka:

  1. 10
  2. 8
  3. 6
  4. 5
  5. 4
  6. 3
  7. 2
  8. 1

lub:

  1. 25
  2. 20
  3. 15
  4. 10
  5. 8
  6. 6
  7. 5
  8. 3
  9. 2
  10. 1

Punkty by się sumowało razem ale wynik byłby wyświetlany dopiero po zakończeniu konkursu. Albo byłaby to średnia z sumy punktów (suma podzielona przez ilość głosujących) albo wynik w postaci całej sumy punktów, które zostały oddane przez forumowiczów. Plagiatorzy i ci co łamią regulamin konkursu byliby dyskwalifikowani - opcja raportowania, żadne posty typu "zmień to czy tamto, utnij, wywal i etc. bo to niezgodne z regulaminem", tylko raport. Mam jeszcze taki, dość zwariowany pomysł: :icon_twisted:

Wybranie W&TIK (WWWeekendowa & Konkursowa Trójca Inkwizytorska) - byłaby ona odpowiedzialna za zgłaszanie raportów niezgodnych prac, wyżej nad nimi byłby tylko moderator.

Ja z chęcią zgłaszam swoją kandydaturę :D - to tylko żarty :D

To tyle moich propozycji zmian. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie z tymi dyskusjami. Dajcie z powrotem te konkursy. Kiedyś to się wchodziło z ciekawością co piątek żeby zobaczyć jaki jest temat do zrealizowania. A teraz? Nic. Nudy. I to jeszcze w wakacje. Najlepiej, aby było tak jak kiedyś czyli tylko zdjęcia. Bo tak niektózy robią foty inni filmy... Nie wiem jak wy, ale ja chciałbym reaktywacji WWWekendowców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęły dwa tygodnie więc chyba mogę znów zapytać:

Będą jeszcze kiedyś konkursy WWWeekendowe?

Specjalnie na to bym nie liczył. Widać osoby odpowiedzialne za "wwwekendowe konkursy" unikają odpwiedzi na sypiące się pytania odnośnie wyżej wymienionych. Widocznie mają to w 4d.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ czekacie na to i o to prosicie, powrócą WWWeekendowe konkursy! Być może jeszcze nie w styczniu, ale na pewno niedługo - pracujemy nad systemem, który znacznie ułatwi nam, do tej pory bardzo skomplikowaną, procedurę uruchamiania formularza do głosowania. Będziemy też starać się przygotowywać dużo bardziej precyzyjne regulaminy konkursów i lepiej ich przestrzegać. Jeden z ostatnich konkursów unaocznił nam, jak to dla was ważne.

Tak więc minął styczeń, minął luty, a także marzec czyli już w zasadzie 1/4 roku, a konkursów nadal ni widu ni słychu... Naprawdę rozumiem, że możecie mieć dużo innych ważniejszych zajęć, niż pracowanie nad jakimś tam systemem formularzy, ale w takim razie po co było pisać "na pewno niedługo"? Bardzo prosiłbym o jakiś odzew w tej sprawie, bo na pewno nie jestem jedynym który z miłą chęcią zobaczyłby powrót WWWeekendowych (bo o czekaniu już raczej ciężko mówić...). Co do "ulepszonych" regulaminów i ich przestrzegania, to musimy do najbliższego konkursu niestety poczekać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął i kwiecień, minął maj a konkursów dalej nie ma. Pytanie: czy obietnica zostanie dotrzymana? Wystarczyłaby jedna krótka odpowiedź: tak/nie. Jeżeli nie, to spokojnie, nie pierwszy raz rzuciliście obietnice ot tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te konkursy były fajną reklamą dla cda.pl ... wiecie, zawsze ktoś usłyszy, że można coś wygrać, to wejdzie, zobaczy: o, fajna strona. Wejdzie na forum zobaczy znających się na rzeczy ludzi i stwierdzi "zostaję". A teraz to co najwyżej raz na 2 tygodnie bo mu kolega poweidział że śmieszny filmik w newsie wrzucili.. l0l będą jeszcze te konkursy, czy już panowie dali sobie spokój, bo "za dużo roboty"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął i kwiecień, minął maj a konkursów dalej nie ma. Pytanie: czy obietnica zostanie dotrzymana? Wystarczyłaby jedna krótka odpowiedź: tak/nie. Jeżeli nie, to spokojnie, nie pierwszy raz rzuciliście obietnice ot tak.

Powiem w ten sposób kiedy jabłko spada z drzewa? . Kiedy lato się zaczyna, konkursów nie ma. :ohmy:

Do rzeczy konkurs też trzeba jakoś przygotować, a przede wszystkim liczy się pomysł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mnie myśl przed chwilą naszła:

można by tak uruchomić 3 arkusze

- dla czytelników

- dla wstawiających zdjęcia

- dla redaktorów

a na samym końcu średnia z tych trzech :P

Troszkę więcej roboty przy tym, ale może zmniejszyło by to choć ciut lamenty i przekręty :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwę się jako jedna z osób, która musi sprzątać bałagan narobiony przez najazd "jednopostowców" - jedyną opcja jaka pozwoli na uniknięcie przekrętów w konkursach jest ocenianie prac przez redakcję/inne osoby trzecie. Jeżeli głosują userzy jest niemal pewne, że będą oszustwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenzus postowy wydaje się być odpowiedni, ale tylko i wyłącznie na pierwszy rzut oka... po prostu zamiast jednego posta ludzie spamowali by pięćdziesięcioma (o zerowej wartości jak np. same emoty, "adgshfg" albo "siema" - żenada naprawdę). Reszta na pewno by pomogła :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...