Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlasterLancher

Left 4 Dead 2

Polecane posty

Jeśli o mnie chodzi to możliwe, że znam ludzi którzy mogli by zagrać przeciwko nam nie z forum, którzy swoją grą jakoś nie porywają ale grają nawet nieźle, tylko postaram się zorientować czy chcą i czy godzina im pasuje jutro wieczorem dam odpowiedź o ile jesteście na to chętni.

dlatego proszę o szybko decyzję!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team Versus dla mnie odpada, bo przyzwyczaiłem się że trzeba mieć naprawdę zgrana ekipę żeby coś ugrać albo poprostu mam pecha że zawsze wpadam na bardzo wymagającą ekipę.

No ale w tym trybie nikt nie gra. Chodziło mi o to, że obie drużyny mają być od nas. Gra wyglądała by tak samo jak ostatnio, tylko byśmy mogli zdobyć osiągnięcie.

A to rozumiem, coś takiego moglibyśmy zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro, ale chyba nie da rady wyrobić się na godzinę 21 (mama ma mi dzisiaj przypomnieć nieco fizykę :wink: ), i wolał bym, aby dzisiejsza gra została przełożona na 22. Wtedy już powinienem zdążyć. Repta2 mówił, że mu pasuje, mam nadzieję, że innym też. Jeśli nie to prawdopodobnie będziecie musieli zagrać dziś beze mnie...

EDIT: Dzisiejsza gra była pełna emocji. Cały czas byliśmy trzymani w niepewności, co tym razem nie zadziała. :ohmy: A to ping za duży, wywalenie z serwera czy zwis gry....

Po godzinie motania się, wreszcie udało się zagrać The Passing i nawet udało się wygrać. :)

Grało mi się dzisiaj ogólnie dość słabo - parę akcji zawaliłem. Może to przez strach, czy nie wystąpi jakiś kolejny błąd i nas wszystkich powywala. :laugh:

Co do team versusa - mam nadzieję, że wrócimy do tematu, jak już naprawią problem z serwerami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nic nie wyszło z tego naszego grania...w końcu zebraliśmy się we czwórkę: Tomoslav, Paweł, Bimber i ja w przeciwnym teamie później grał Raynor...generalnie jak już wszystko działało to grało się fajnie, ale niestety Valve musi coś zrobić z severami. Ja mam kolejną propozycję ale tym razem na zagranie kampanii na expercie wydaje mi się, że łatwiej nam będzie 4 dobrych graczy znaleźć....co o tym myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram regularnie na expercie w piątki z kolegą. Zazwyczaj zaczynamy ok. godziny 17. Ostatnio nie graliśmy, ale teraz po egzaminach wszystko powinno wrócić, do normy, więc prawdopodobnie w ten piątek grać już będziemy. Napiszę jeszcze dokładnie na forum, o której i w którą kampanię. Także dwa sloty powinny być wolne. Warto tylko pamiętać, że jak ktoś chce grać od samego początku to niech poinformuje o tym wcześniej - będziemy wiedzieć, czy czekać. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro (piątek) gram z kolegą ok. godziny 17.

Poziom trudności - ekspert

Kampania - Bagienna gorączka

Wolne miejsca - 2

Jeśli ktoś chce grać od samego początku, to niech o tym napisze, żebyśmy wiedzieli, na kogo ewentualnie czekać. Jednocześnie informuję, że godzina może się trochę różnić. Możemy zacząć o 16.30, albo o 17.30, zależy jak się wyrobimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sobota pasuje, nie wiem czy godzina ale dzień na pewno, Tomo ile ty masz lat? także w sobotę możemy zagrać choć nie wiem czy nie bardziej pasowałaby mi godzina 20 ale myślę, że 21 też będzie ok

[/quot

Lat mam 17, co do godziny akurat mi 20 nie będzie pasować. Więc 21 lub póżniej będzie w sam raz dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszą grę ciężko nazwać forumową. :laugh:

Tylko Tomoslav, Repta2 i ja, a reszta to losowi gracze, którzy z resztą rozwalili nas przewagą ok. 1000 punktów. :huh:

Co do bagiennej gorączki na ekspercie - gra nie zaliczyła mi ukończenia tej kampanii, więc będziemy z kolegą przechodzić jeszcze raz, w piątek zapewne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadać o wczorajszej grze. Pierwsza mapa w ich wykonaniu katastrofa, leżeli w połowie najkrótszej mapy w całym Lefcie 2. 2 mapa już zagrali widziałem lepiej, niestety dołączyłem pod koniec bo zawszony dysk mi szwankuje i musiałem restartować kompa. To co działo się póżniej to jedno wielkie lamerstwo z naszej strony. Może za tydzień będzie lepiej.

To co w najbliższą sobotę kolejna sesja w Lefcie? Proponowałbym Krwawą Ulewe, oczywiście Versus. Team Random no chyba ze by były tylko 4 osoby zainteresowane grą to wtedy składy ustawiane. Godzina chyba najlepiej jak zawsze 21.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie zakupiłem ,,dwójkę" i jestem zadowolony z zakupu :laugh:. Póki co galeria handlowa zaliczona i kilka partyjek Versusa. Ku memu zdziwieniu najbardziej lubię grać Spitterem. Nick w sygnaturce , więc dodawajcie do znajomych i gramy! :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok. godziny 16 gram z kolegą kampanie na expercie. Dwa miejsca wolne, wiec zapraszamy jak zawsze :wink:

Jeśli wyrobimy się do 21 to i ja i kolega na pewno w versusa zagramy. Myślę, że spokojnie powinniśmy zdążyć.

Fajnie by było, jak byśmy zagrali drużynowo, można by było wreszcie zdobyć to osiągnięcie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólnie z Pawellem , HollyDeathem , osobą której nicka nie pamiętam ( :dry: ) jakieś 3 godziny chodziliśmy po bagnach i zabijaliśmy błotnych ludzi. Finał udał się już za 3 razem ^^. Ta kampania na expercie zaliczona. Czekam na następne takie gry ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jupikajej madafaka :tongue: Takich emocji w Lefcie 2 jeszcze nie przeżywałem. Przewaga ekipy Pawła, Holy- Deatha, Lagora i ptyqa miała średnio około 600 pkt. przewagi, repta jak zwykle w połowie gry przez micro nadawał że dostaniemy baty i polegniemy :laugh: . Ale to co dzialo się na ostatniej mapy przechodzi wszelkie myślenie. Usłyszeliśmy muzykę końcowego finału i od razu na tyły budynku, w dzwiach Tank, a wszyscy byle szybciej do łodzi. Wcześniej 2 z nas poległo, a ja bez sensu wszedłem do łodzi gdzie grasował Tank. Na szczęscie uratował nas wszystkich Von który w ostatniej chwili uciekł :cool: Skończyło się naszym zwycięstwem 9 punktami. Więcej pewnie było szczęścia niż skilla, ale co tam winn był :icon_biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...