Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlasterLancher

Left 4 Dead 2

Polecane posty

Stworzyłem klan Left4Dead Forum Actionum (CDA) na Xfire i na Steamie. Zapraszam wszystkich chętnych do wspólnego grania.

Grupa dla użytkowników Forum Actionum, którzy chcą wspólnie pograć w L4D i L4D2

Jeśli chcesz pograć w L4D/L4D2 razem z użytkownikami FA - dołącz do nas!

Xfire:

http://www.xfire.com/communities/l4dcda/

Steam:

http://steamcommunity.com/groups/l4dcda

Jeśli ktoś chce dołączyć, to proszę pisać do mnie, najlepiej na Xfire, bo tam najłatwiej mnie znaleźć, ale tutaj również można.

Jeśli ktoś jest chętny zrobić avatar dla klanu, to był bym wdzięczny. ;)

Dołączajcie i zapraszajcie innych użytkowników FA grających w L4D/L4D2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenie zostało wysłane. cool.gif

Dzisiaj ok. godziny 17 będę grał z kolegą w Left4Dead 2:

*kampania - Karnawał Śmierci

*poziom trudności - expert

Są dwa wolne miejsca, więc zapraszam wszystkich chętnych. Wiadomo, że jak ktoś chce grać od początku, to niech odpisze tutaj przed 17, bądź napisze mi na steamie/xfire.

Oczywiście w trakcie trwającej już gry też można dołączać. wink.gif

Edit:

Dzisiaj po 17 zaczęliśmy grę z kolegą. Po pierwszej udanej mapie kolega stracił połączenie z serwerem i zaczęliśmy od początku. Na moje zaproszenie odpowiedział HiszpaN, po chwili dołączył również CriX, więc mieliśmy takie małe forumowe spotkanie. :DHiszpaN jednak po chwili się zniechęcił - wolał grać w TF2 i musiał go zastąpić jednak kolega ze steama. Szło całkiem nieźle, ale CriX musiał skończyć na 3 lub 4 mapie, więc w 3 mieliśmy już problem - nie mogliśmy pokonać 4 mapy. Ostatecznie skończyliśmy po 21, bo rozłączyło mnie z serwerem. Zresztą byłem już tylko ja i jeden kolega. Postanowiliśmy więc spróbować się w L4D 1 - osiągnięcie Nic Specjalnego. Niestety nie udało się.

Jak nie nastąpi jakiś kataklizm ( tornado, trzęsienie ziemi, odcięcie internetu itp.) to w piątek ok. godziny 17 szykuje się następne posiedzenie. Zapraszam chętnych. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z Pawłem organizujemy Versusa jutro około godziny 21 choć godzina dla mnie w ten dzień raczej bez znaczenia więc moge się dostosować żebyśmy zagrali obojętnie o której. Kto chętny niech pisze w tym temacie. Liczę że większość z 8 osób na serwerze będzie z FA. Moja propozycja kampanii: Dead Center.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że jutro przyjeżdża rodzina na imieniny taty, mogę tylko powiedzieć, że prawdopodobnie będę grał. Na razie nie widzę przeszkód, choć trzeba brać pod uwagę, że może coś wypaść. Nie ma dla mnie znaczenia, która kampania. No może poza Karnawałem Śmierci - ostatnio męczyłem ją z kolegą przez dosyć długi czas, więc teraz wolał bym raczej coś innego. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić, drużyna Tomoslava dostała bęcki choć na ostatniej mapie zagrali lepiej, generalnie gdyny nie jeden gracz u nich gra mogła być bardzo ciekawa, a właściwie na pierwszej i drugiej mapie nabiliśmy sobie taką przewagę, że następne mapy trzeba było po prostu zagrać by wygrać. Ale grało się fajnie w szczególności, że wszyscy byli Polakami. Więc można by coś takiego organizować częściej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczenku pod jakim nickiem grałeś? nie no generalnie to dopóty kiedy mieliście tego Palucha czy jak on tam miał to strasznie lamiliślicie....potem już było lepiej, jeśli chodzi o egzaminy gimnazjalne to aż tak bardzo bym się nimi nie przejmował....pisałem rok temu i muszę Ci powiedzieć, że to są typowe podstawy....3 dni i po sprawie :D może za tydzień też coś takiego zorganizujemy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. jeśli chodzi o egzaminy to po prostu chodziło mi o to, że nauczyciele nimi straszą, a wcale nie są one strasznie trudne....u mnie w gimnazjum, średnia z obu egzaminów (językowy nie miał statystyki) były w granicach 40pkt

ale bez offtopu to Pawello jest nas już dwóch myślę, że Tomoslav da się namówić, jeszcze może kogoś uda się zwerbować :) i zagra się versusa albo kampanie na jakimś wysokim poziomie trudności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj repta mogłeś napisać drużyna przeciwna a nie od razu moja, bo przecież wszyscy wiedzą że jestem super pro player :tongue: A tak na serio 3 i 4 mapa była w miare wyrównana, 4 nawet przeze mnie, Raynora i Brainiaca wygrana ale straty jakie mieliśmy w 1 i 2 były już nie do obrobienia. No cóż pech że mieliśmy tego Paluszka w teamie bo koleś nic nie ogarniał i zostawał daleko w tyle. Ale ogólnie gra była w porządku na 8 osób 5 było z FA więc nie było tak żle. Więcej takich gier!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie co powiecie na zagranie w piątek albo w sobotę jakąś kampanię albo versusa? mamy przynajmniej 4 osoby Tomoslav, Pawello, Szczenku i ja więc kampanię możemy grać bez problemów, a do versusa też znajdzie się kolegów :) pytanie tylko co gramy i czy chcecie grać i kiedy :) no i pytanie do Pawello czy da się odciągnąć od książek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w sobotę ok. godziny 21 (ewentualnie trochę później) do 23 dam radę zagrać, choć niczego nie obiecuję. Myślę, że możecie mnie wciągnąć na listę. :wink:

Zapewne jutro też nie wytrzymam i zagram w celu sprawdzenie The Passing. Ale to będzie raczej coś krótkiego i pewnie z botami - taki już mój zwyczaj z przechodzeniem w kampanii w L4D. Najpierw muszę daną kampanie sam zaliczyć, a dopiero potem gram w sieci. :happy:

A co do tego w co będziemy grać - ja bym był za drużynową kontrą lub poszukiwaczem. Nikt nie gra w tym trybie, a osiągnięcie by się przydało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi podobnie jak Pawłowi ten dzień i godzina pasuje.Co do trybów: Poszukiwacza dawno nie grałem i można by było powrócić do tego trybu. Team Versus dla mnie odpada, bo przyzwyczaiłem się że trzeba mieć naprawdę zgrana ekipę żeby coś ugrać albo poprostu mam pecha że zawsze wpadam na bardzo wymagającą ekipę. Kampania do Poszukiwacza: Proponuje Parisha i 2 mapę tej kampanii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team Versus dla mnie odpada, bo przyzwyczaiłem się że trzeba mieć naprawdę zgrana ekipę żeby coś ugrać albo poprostu mam pecha że zawsze wpadam na bardzo wymagającą ekipę.

No ale w tym trybie nikt nie gra. Chodziło mi o to, że obie drużyny mają być od nas. Gra wyglądała by tak samo jak ostatnio, tylko byśmy mogli zdobyć osiągnięcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...