Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

@up,

dziwisz się? To jest platforma skierowana głównie do zachodnich graczy, którzy 50$ to mają np. za pół dnia pracy i niekiedy przy szybkim dostępie do Internetu bardziej opłaca im się ściągnąć niż kupić w sklepie. U nas już tak dobrze to nie funkcjonuje, bo 50$ to mało kto zarobi w jeden dzień. Niemniej jednak na świątecznej wyprzedaży mozna było wyłapać perełki za grosze, nawet jak na nasze warunki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spellforce- wszystkie części 75% taniej. Wychodzi za pełną (ze wszystkimi dodatkami )1. część 3,74 euro, a za 2. 7,5 euro, chociaż w sumie w Polsce w tanich seriach też za tyle kupisz (a dwójkę to nawet taniej) i jeszcze nie mówię do ilu gazet było dodawane (między innymi CDA)...Jak ktoś nie ma i do sklepu ma daleko to zawsze jakaś okazja...

Edytowano przez FREEDOM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Games for Windows Live - Games on Demand promo

Red Faction Guerrilla 50% off (do 5 kwietnia) - 10$ lub 800 MS Points

Wiosenna promocja na gog.com

Beyond Good & Evil - 7$

Disciples 2 Gold - 5$

Divine Divinity - 3$

Evil Genius - 5$

Fallout 1 - 3$

Gothic 2 Gold - 5$

Heroes III Complete - 7$

Myst Masterpiece - 3$

Red Baron Pack - 5$

Simon The Sorcerer - 3$

online-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie

Rockstar Collection

-Grand Theft Auto 1

-Grand Theft Auto 2

-Grand Theft Auto III

-Grand Theft Auto IV

-Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

-Grand Theft Auto: Vice City

-Grand Theft Auto: San Andreas

-Manhunt

-Max Payne

-Max Payne 2

-Midnight Club 2

-Wild Metal

Cena jednostkowa: $169.90

Cena pakietu: $84.99

Rockstar Week: -$42.50

=======================

Koszt: $42.49

Oszczędzasz : $127.41

Sklep steam

P.S

można kupić tylko z amerykańskiej kartay kredytowej

Edytowano przez pasha100
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech pech to pech - miałem wybór co zamówić na wakacje. Czy pack Napoleon Total War i Chaos Rising + parę innych gier czy wpłacić na paypala i czekać na promocje na Steamie. A ja głupi oczywiście wybrałem tą pierwszą wersję ;> No trudno, teraz zbierać pieniążki i polować na takie oferty na Steamie. Bo ten pack wyścigówek jest bardzooooo ciekawy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety karty ani paypala nie mam, więc szukam jakiejś życzliwej i zaufanej osoby, która mogłaby giftnąć parę gierek za przelew. Bo jak patrzę na tak tanie gry to aż mnie skręca i muszę kilka mieć. Promocja trwa ładnych parę dni, więc pewnie przelewów byłoby kilka na różne promocje dnia, dlatego mogę dołożyć parę złotych na browarka/i dla dobroczyńcy za fatygę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto jeszcze dodać, że za 7,65 Euro można też kupić Star Wars:The Force Unleashed, a za ok. 11 Euro Sup Com 2, generalnie trzeba teraz kampić na steamie bo można kilka czy nawet kilkanaście gier kupić dużooo taniej, niż gdy są normalnie czy to w sklepie czy tym bardziej na steamie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się! Po raz pierwszy w życiu kupiłem grę na steamie. A konkretnie GTA IV za 7.49 euro w dzisiejszej promocji.

Co prawda za pośrednictwem Igora, ale jednak gra jest w wersji wirtualnej. I jak na razie pobieranie 15 GB na łączu 1mb/s nieco odstrasza. :down:

No ale myślę, że warto się przemęczyć, cena w końcu jest tak niska. Na ceneo najniższa cena wynosi 88.90 zł.

Dzisiejsze jednodniowe promocje to:

GTA 4 - 7.49 euro

Commandos Collection - 3.50 euro

Numen: Contest of Heroes - 4.99 euro

Street Fighter IV - 9.49 euro

Team Fortress 2 - 5.09 euro

OSMOS - 1.74 euro

X-COM Complete pack - 3.74 euro

ARMA II - 14.99 euro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem załamany. Kupiłbym to GTA IV bo to niezłą okazja za tę cenę u nas będzie pewnie za jakiejś 3 lata.

Lecz niestety nie mam konta z którego mógłbym dokonać zakupu:( a nawet przelewu na konto kogoś innego by mi kupił.

Cóż trzeba się pogodzić z losem.

Co do reszty ofert to same fajne tytuły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam konta. Do Igora właśnie dzisiaj druczkiem wysyłałem kasę. :wink:

No ale GTA już od kilku minut kosztuje normalnie.

Mamy już nową dzienną promocję:

Shatter - 2 euro

The Guild II + Pirates of The European Seas - 12.49 euro

Red Orchestra: Ostfront 41 - 45 - 2.50 euro

Left4Dead - 5.10 euro

The Void - 5 euro

FlatOut: Ultimate Carnage - 1.90 euro

Torchlight - 4 euro

Mass Effect 2 - 29.99 euro

Red Faction: Guerrilla - 5 euro

W porównaniu z wczorajszym GTA IV dzisiejsza promocja wygląda już dość biednie. Według mnie najlepszym wyborem jest L4D, wychodzi ok. 20 zł.

Edytowano przez Pawello12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano doszła... Promo się skończyło a GTA dalej mam. Dzisiejsze okazje też niezłe, gry może mniejszego kalibru ale guerilla, Flatout czy L4D to odbre tytuły, Red Faction jedno z najbardziej miodnych w które grałem w zeszłym roku.

Edytowano przez igor8472
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...