Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Major Domo

Okazyjne ceny gier w różnych sklepach

Polecane posty

Ja kupiłem Gears of War, Sagę Icewind Dale, Painkillera Overdose i TOCE Race Driver 3. Painkiller i TOCA trafiły mi się w boxowym wydaniu Extra Gry, natomiast GoW i Icewind w zwykłych pudełkach na CD. Mimo to jestem bardzo zadowolony, za taką cenę to grzech nie brać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Gry z biedronki są sprzedawana na takiej zasadzie że market zamawia od CDProjekt SAME PŁYTY z grami i tylko takowe są produkowane, resztę czyli boxy i 'instrukcje' biedronka robi SAMA.

Podobnie jak Pat5 uważam, że te edycje są po prostu powodem oszczędności. Nie chce mi się wierzyć, żeby Biedronka świadomie upośledzała towary które sprzedaje, z niewiadomych przyczyn zamawiając aż tak biedne edycje. Po prostu gry z Platynowej Kolekcji czy Top Sellera musiałyby być odpowiednio droższe.

Trafienei w pudle na jakąś grę z normalnej serii wydawniczej to spory fart, teraz najcześciej można było na Suprema w platynce.

U mnie w mieście, w czterech biedronkach nie było ani jednego SupComa w Platynie :tongue: Za to prawie każde wydanie Juiced 2 i Blacksite okazywało się cięższe od pozostałych tytułów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście nie przeszkadza taka promocja, gry stają się coraz droższe. Warto kupować tytuły nie od razu po premierze, kiedy ceny osiągają nawet 200 zł, tylko odczekać jakiś czas i kupić taniej... ja zawsze tak robię. Poza tym rzadko kupuje najnowsze gry, jestem fanem starszych tytułów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, 3 grudnia kupiłem Strangleholda i Penumbrę, kolega Gears of War, i wszystkie te gry były w normalnych pudełkach (kolejno Topsellera, premierówki i Platynowej Kolekcji) , nawet kody z WPLN były.

Gears of War w Biedronce w Platynowej Kolekcji? Wydaje mi się to raczej niemożliwe. Twój kolega jest pierwszą osobą o której słyszę(i najprawdopodobniej jedyną) że trafiała na takie wydanie. :tongue: O ile oczywiście to prawda.

Do tej pory absolutnie wszystkie Gearsy były w wydaniach biedronkowych. Twój znajomy miał niesamowite szczęście, albo po prostu kłamie. Przy czym myślę, że to jednak to drugie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę lat temu nabyłem Domma 3 (wtedy była to jeszcze gra "na czasie") w MM za..... 19,90. Przypuszczam, że komuś się pomyliło coś z cenami, bo po pierwsze - na metce była napisana kategoria ... "Programy Edukacyjne" (nawet ją sobie zachowałem gdzieś tą metką), a po drugie - za pare dni D3 był tam już po 50 zł. Czasami można trafić na okazję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, 3 grudnia kupiłem Strangleholda i Penumbrę, kolega Gears of War, i wszystkie te gry były w normalnych pudełkach (kolejno Topsellera, premierówki i Platynowej Kolekcji) , nawet kody z WPLN były.

To dziwne, ja w zeszłym roku kupiłam Painkillera i niestety żadna premierowa wersja tylko płyta slim. W tym roku pokusiłam się o Penumbrę i też była slim. W sumie nie wiedziałam, że można spotkać premierowe edycje tych biedronkowych gier

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może, czy promocja nadal trwa?

No raczej już nigdzie tego nie znajdziesz. Wydaje mi się, że ta promocja trwała tylko do wyczerpania zapasów. A u mnie w miejscowej "Biedronce" wszystkie gry wysprzedali w jeden dzień. Kupiłem tylko Gears of War :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:laugh: Dobrze że jeszcze Diamentowej Edycji Neverwinter Nights nie dali :) bo bym nie zdąrzył kupić, nie wiem czy pisałem ale kiedy kupowałem Jucied 2 i Unreal Antalogię, wydobyłem pudełko jedynej TOCA Race Driver 3 co było porwane :P, ale gra była w środku, cud, mogę być pewny to wina :) Pasi brzuszków(tacy co sprawdzają zawartość ciężaru pudła)

Helmutt

U mnie coś podobnego było, w Geant(Dawny Real)Gry z Kolekcji Klasyki orginalnie kosztowały 24zł,(tak widnało na opakowaniu) a akurat u mnie było za 20zł :) i tak narpierw kupiłem Dungeon Sige, a na drugi dzień Operaction Flashpoint, chciałem jeszcze kupić Rainbow Six Reven Shield z Athena Sword, ale już zmienili cenę na 24zł

nie wiem jak długo było, ale póżniej odczułem :P trochę nutkę goryczy zamiast normalnego Dungeon Sige,a pojawił się pakiet z Dodatkiem Legends of Aranna, na jednej płycie (druga płyta poradnik i łatka polonizacyjna), ale trudno :) zakupiłem i tak nadal mam zwyłego Dungeona i Dungeona z Dodatkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie też ciekawi kiedy będą znów gry w Biedronce a zwłaszcza jakie. Ostatnio wyrwałem tylko GoW, z BlackSite: Area 51 się powstrzymałem i dobrze zrobiłem bo teraz wylądował na coverku. Ale jakby miały być teraz na święta gry to chyba już jakieś info w gazetkach by było? A nie ma bo przeglądałem właśnie wczoraj. Ostatnio jak miały być w grudniu to jakoś początkiem listopada chyba była informacja. Ale może jeszcze czas, tak po prawdzie nie wiem nawet kiedy te święta będą... :turned:

Dziwne, 3 grudnia kupiłem Strangleholda i Penumbrę, kolega Gears of War, i wszystkie te gry były w normalnych pudełkach (kolejno Topsellera, premierówki i Platynowej Kolekcji) , nawet kody z WPLN były.

GoW z Platynki? A mnie się trafiła Biedronka Edyszyn, chyba jak większości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...