Skocz do zawartości
Mejste

Rozmowy z moderatorami GwS

Polecane posty

Ja cały czas pogrywam w ET i nie mam zamiaru przestac bo (nie chwaląc się) już jako taki skill sobie wyrobiłem (co najmniej 2 godziny grania codziennie) i szkoda by było to zmarnowac. I tutaj od razu propozycja na ankiety

1. Czy jestes w jakimś klanie? tak/nie i nie jestem zainteresowany/szukam/teraz nie ale kiedyś byłem

2. Ile godzin dziennie grasz w sieci (ewentualnie jak często grasz)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyhy :] Ja gram generalnie w 3 gry MP:

1. Quake 2 - absolutny król gier wszechczasów i wszystkich galaktyk :] . Gram właściwie od kiedy się pokazał w polsce[eh, pamiętam jak kupiłem wtedy za 130zł :D ] - prawie codziennie chociażby z godzinkę :] . Przez te już ładne kilka lat byłem w 4 klanach, ale stwierdziłem, że nie mam ochoty się nikomu podporządkowywać i umawiam sie z ludźmi głównie na pojedynki 1v1 :] . No i oczywiście dobry deathmatch na 16 osób na q2dm1 na serwerze SatFilmu nie zaszkodzi :twisted: .

2. Starcraft - to już trochę rzadziej z powodu posiadanie jedynie kopii zapasowej [ :P ] tej gry, więc muszę się rozbijać po kafejkach, bo wersji bestseller nigdzie dorwać nie mogę >_<

3. Warhammer 40k Dawn of War - to zacząłem ostatnio i gra ma świetne Multi, bardzo podobne uczucia co podczas grania w SC. Nawet przez ostatnie dni zacząłem Q2 zaniedbywać przez ten wytwór szatana :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem sobie z kumplem w DS, o czym informowałem. Skończylismy jedną kampanię (tą z dodatku), zaczęlismy sobie tą z podstawki i jakoś tak przerwaliśmy, bo nie mam czasu niestety :?

Z dobrych wiadomosci to prawdopodobnie już dysponuje dwukrotnie szybszym łaczem (czyli 256/128^^) aczkolwiek nie zostało to sprawdzone, jest tylko w reklamach :)

W klanach nei byłem i raczej nie będę - jeszcze nie trafiłem na taką grę MP, która nakazywałaby mimo lagów, kicków, przepełnień serwa i podobnych smaczków granie i granie do upadłego. A bez tego nie ma sklia, bez skila nie ma klanu. Chyba, ze założyłbym własny, ale jaki jest sens bycia załozycielem klanu, który niczego nie osiagnie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W co ja gram po sieci? Pomyśllmy.

W Quake 1 - ale teraz to tylko w szkole 2 godziny w tygodniu. Co prawda mam gdzieś płytkę z pełną wersją, na dysku gdzieś jest łatka poprawiająca grafikę, ale nikt z moich kumpli nie posiada tej miodnej gierki, więc nie mam z kim grać.

Colin04 - już widzę wasze umiane twarzyczki :P Ale to jest prawda, Colina posiadywuję i czasem lubię zagrać sobie w jakieś mistrzostwa z lepszymi od siebie.

AmericasArmy - ja, moje M4A1 i Bridge Crossing. Gierka wsysa nieziemsko. Połowę nocy w te wakacje spędziłem nie pozwalając innym przekroczyć mostu, ale na moje nieszczęście gierka stała się wspomnieniem po jednym formacie i na razie nie mogę się zebrać na ponowne ściągnięcie.

GTA - gram jak mam z kim. A że nieczęsto zdarza mi się znaleźć 3 chętnych.

Carom 3D – mam kumpla co ma bzika na punkcie bilardu. Czasem sobie popykamy.

A jeszcze kiedyś były jeszcze AOE, EU, EU2 i CS - ale to tylko w czasie 5-10 osobowych wypadów do kafejek. Od biedy można podciągnąć jeszcze krótkie epizody z MU i Tibią. Choć do tej drugiej pewnie jeszcze wrócę.

Sami widzicie - gram niewiele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA, znaczy pierwsza część? Tak się składa, że zdobyłem na Cardim płytkę z grą podczas ostatniego zlotu. Grałem kiedyś trochę w szkole po LANie. Nie wiem tylko, po co Ci 3 osoby? Jakby co, to załóż topic osobny, może uda się zagrać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wco gram/grałem? :P

1. Soldier of Fortune - KING RULEZZZ - niezemska giera :twisted: Od momentu kiedy ukazała się na coverze CDA gram w nią po dziś dzień (choć już nie tak często) pamiętam, ile to forumowiczów nawalało w tą gierę. Sam topic o SoFie który ma ponad 50 stron o czymś świadczy nie? Byłem w dwóch klanach: najpierw w :SoD: założonym przez Volta, a po rozpadzie Sodu w =SL= Niestety nie było wlasciwie zadnej opcji by sie umowic z jakims innym klanem na meczyk wiec klan dosyć szybko zmarł śmiercią naturalną, ale pomimo, że już nie istnieją obydwa te klany to czas w nich spedzony uważam za najlepszy okres w całej mojej historii z SoFem. Teraz to jedynie sporadycznie z kims z forum sie umowie na partyjkę, ale i to ostatnio się coraz częściej zdarza :( Ech wątpie by jeszcze powróciły czasy świetności tej pięknej giery...

2. Ignition - Moja ulubiona samochodówka :) Równiez była na coverze CDA. Grałem w nia jedynie po Lanie jak jeszcze chodziłem do gimnazjum. 3/4 lekcji informatyki w gimnazjum polegało na kolejnych mistrzostwach w Ignitiona. Zresztą to była jedyna gierka, która poszła na szkolnych kompach i się nie zacinała :) No i dało się w nią grać przez sieć.

3. Daimon - gra na www. W dodatku rpg i po polsku :) Była to pierwsza gra na www w jaka grałem. Bardzo mi się podobała, nawet osiągnąłem niezły level, ale niestety stronka upadła i od tej pory nie gram

4. Legenda Zielonego Smoka - kolejna gra na www i tez rpg i po polsku :) Według mnie lepsza od Daimona. Niestety czeste zmiany serwera, a co za tym idzie resetowanie postaci troche zniechęciło mnie do niej. Teraz nie wiem czy jeszcze istnieje

5. Tibia - zaczałęm w nią grac kilka dni temu. idzie mi strasznie ciężko, ale wciąga jak bagno. No i to tez jest gierka rpg tylko niestety nie po polsku :P

Aha i dodaje nową ankietę. Miłego głosowania :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignition - Moja ulubiona samochodówka

Ba ba ba !! :D . Może nie ulubiona, ale w split screenie na jednym kompie nie ma sobie równych :P . No chyba, że motor mash, ale i tak Iginition lepsze :P

A co do GTA - to ostatnio została udostępniona za darmo pełna wersja drugiej części, można zassać ze stronki [ http://www.rockstargames.com/classics/ ] i siekać po sieci :] .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AmericasArmy

To im szybciej ściągniesz od nowa to lepiej dla Ciebie. Ciągle wychodzą nowe patche, a sama gra robi się coraz cięzsza. Początkowo było 250 Mb do zassania, a teraz 750 ... a i tak trzeba dopatchować potem :).

Colin04

Jeśli masz stałe IP to możemy sobie pograć w tą gierkę, bo dwa dni temu mi przysłali z CD Projektu. Też wciąga ... ale i tak jest trudna :).

Jedyny klan w jakim byłem to był klan ET nawet nie pamiętam nazwy, była bardzo dziwna i pokręcona. Więc chyba skrót wystarczy =HB= , nawet dobrze mi szło jednak na meczach klanowych miałem takie lagi, że sam odszedłem nie czekając na decyzję przywódzcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To im szybciej ściągniesz od nowa to lepiej dla Ciebie.).

Wiem, wiem, w wakacje ściągałem chyba wersję 2.0.1 - trochę ponad 700MB. To nawet jak instalka urośnie te 50-100MB do ferii, to raczej nic wielkiego się nie stanie, co najwyżej marne kilka godzin dłużej będę ściągał :D

Jeśli masz stałe IP to możemy sobie pograć w tą gierkę, bo dwa dni temu mi przysłali z CD Projektu.

Niestety, nie tylko nie mam stałego IP, a dla siebie mam tylko wewnętrzne (ach te kochane tanie sieci radiowe :wink:). Można się pociąć tępymi żyletkami, bo nawet serwera pod głupie GTA, czy właśnie pod Colina nie mogę założyć :(

Co do klanów nigdy do żadnego nie należałem, bo jakoś nie pociąga mnie granie kilka godzin dziennie w jedną gierkę i to tak przez siedem dni w tygodniu. A jak wiadomo bez takiego treningu nie ma umiejętności, a bez umiejętności nie ma klanu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych wewn. IP to pamiętajcie, żeby próbować zawsze, a nie z góry zakładać, że się nie da ;] . Ostatnio grałem z Demiliszem[dla niektorych Bambusek :P ] w Warhammera - i zarówno ja, jak i on mamy wewnętrzne IP. Ale do niego się spokojnie podłączyłem - wystarczy sprawdzić ip zewnętrzne dla całej sieci i wchodzi ;]

http://www.whatismyip.com/ Tutaj można to IP sprawdzić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy sprawdzić ip zewnętrzne dla całej sieci i wchodzi ;]

Hmm niegłupi pomysł tylko czy to działa we wszystkich grach?

Acha wprowadzona została ważna poprawka do regulaminu. Radzę sobie regulamin jeszcze raz przeczytać, żeby się później nie dziwować co robi to ostrzeżenie pod moim awatarem :twisted: Jeżeli czegoś nie rozumiecie lub macie jakieś pytania to śmiało walcie tutaj, a postaram się wszystko wyjaśnić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, że nie wiem :P . Ja na przykład nie moge założyć w nic gry - bo jest widoczna w sieci, ale nie idzie sie do niej podłączyć[mam sprzętowy firewallw routerze/switchu i on za nic nie przepuści sygnału wchodzącego :) ]. Ale już tak jak mówiłe grałem w quake 2, warhammera, colina 2, rune i S.W.I.N.E - wszystko chodzi mimo wewn. IP zakładającego.

Więc to zależy chyba głównie od zabezpieczeń postawionych na sieci ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach te kochane tanie sieci radiowe

Też mam radiówkę. Zresztą jest to tylko jedyna możliwośc w mojej miejsowości. Modem jest zbyt drogi, bo siedzę na necie długo, neo nie jest dostępne (wkrótce może będzie :P).... a inne sposoby odbioru internetwu, wogóle nie są dostępne. Ale lepiej mieć wróbla w garści.... :P

Tutaj można to IP sprawdzić

U....zobaczę Czy bedzie działać :D.

Hmm niegłupi pomysł tylko czy to działa we wszystkich grach?

Dobra przeczytałem i nie mam żadnych zastrzeżeń. Proste i łatwe do zrozumienia, pozatym osoba ostrzeżona przez PW, bedzie wiedziała co źle zrobiła - pasi :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych wewn. IP to pamiętajcie, żeby próbować zawsze, a nie z góry zakładać, że się nie da ;]

Spróbować można, sam nawet kilka razy próbowałem (w pierwszysm tygodniu po założeniu). Ale nic z tego, a potem jeszcze zajrzałem do umowy i tam był taki jeden punkcik o firewallu, który nie pozwala na żadne bezpośrednie połączenia. Nawet z ludźmi z tej sieci :( A szkoda, bo to nawet spora sieć jest.

Zresztą jest to tylko jedyna możliwośc w mojej miejsowości

Jak ja zakładałem neta to też radiówka była jedyną sensowną możliwością. Neo128 kosztowała wtedy coś w okolicach 99zł, a przez modem szybko mógłbym stracić kompa, albo w bardziej optymistycznym przypadku, bo miesiącu straciłbym połączenie z netem. Czyli chcąc mieć w miarę tanie połączenie z internetem musiałem zdecydować się na radiówkę z ograniczeniami. Zawsze to lepsze niż nic :)

U....zobaczę Czy bedzie działać :D

Nic nie szkodzi spróbować. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość plomien

chcialbym sie spytac was ludzi jak czeto gracie i ile gracie jaki macie skill w wolfie i czy nie chcielibyście wejsc do klanu strona www.wolfsoldiers.republika.pl

wpisywac sie do ksiegi nawet moderatorzy tego forum moga sie wpisac zapraszam

>>> To my tu się staramy by było wam jak najlepiej, a ten tu wyskakuje z tekstem, że "nawet moderatorzy tego forum mogą sie wpisać". NIeee no chyba mu ostrzeżenie wstawie :P - Mejste

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziemy chcieli, to się wpiszemy :) Ale jako, ze w ET nie gram,bo mi sie nie spodobało, na mnie nie licz zbytnio :) Nie pisz również krótkich postów, bo to statsy, poza tym nie powiedziałes w tym poście wiecej, niż w poprzednim - a to już w ogóle karygodne jest. Zapraszam do lektury regulaminu. Odmaszerować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym sie spytac was ludzi jak czeto gracie i ile gracie jaki macie skill w wolfie i czy nie chcielibyście wejsc do klanu strona www.wolfsoldiers.republika.pl

Czyli powstał kolejny klan Enemy Terriotory, mnoży się ich coraz bardziej. A sam CS powoli traci przewagę. Ciekawe czy ET go dogoni kiedyś, ba czy jakakolwiek gra powtórzy sukces ET :wink: W sumie największym plusem tejże gry jest to, że możemy sobie ją ściągnąć za darmo.

Więc czy przyszłością gier internetowych są te darmowe? Przykładowo Tibia.- Takie małe coś zaledwie 30 MB zajmuje , a ma tyle fanów. Prawie kilkadziesiąt tysięcy graczy, a serwery wieczorem są przepełnione. Darmowe przyciąga ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grach online liczy się SI przeciwników i grywalność, nie zaś grafa. Dlatego też np. World of Worcraft nie wygra z darmowymi grami, zwłaszcza w Polsce. Żebym miał wiecej czasu, to sam bym sobie w jakąś Tibię pograł.

W Polsce do samej zapłaty za internet płaci się także za lagi w grach. :P Chyba właśnie dlatego ludzie wolą pograć w coś darmowego, niż kupić (ew. płacić miesięczny abonament) i mieć lagi, które trochę przeszkadzają. No cóż ale to, że ciągle powstają nowe gry, które sa do ściągnięcia. Zwłaszcza, że twórcy takich gier mogą być zauważeni tak jak Splash Demage (dla tych, którzy nie wiedzą to twórcy ET :wink: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z tymi darmowymi grami to wszystko jest fajnie dopóki to się nie rozrośnie na szeroką skalę. Wtedy to pełno ludu jest, więcej reklam niż grania, a lagi są okropne. Z grami jest jak z muzyką - im świeższe i undergroundowe tym lepsze (przynajmniej w moim rozumieniu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to zależy. Na poczatku, jak jest mało ludu, to może być przynudnawo. Potem, tak jak mówiesz jest pełno i nie mozna się wbić na serw. el to nie trwa wiecznie. A skoro grafa w darmowych MMORPG jeszcze długo się nie zmieni, warto raczej wziąć pod uwagę tytuł, którego popularność już zaczęł nieco spadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z tymi darmowymi grami to wszystko jest fajnie dopóki to się nie rozrośnie na szeroką skalę.

Nawet się zgadza. Ludzie polecą na darmowe tak szybko, ze serwery będą przepełnione, a wejście na jakikolwiek z nich będzie się graniczyć z cudem. Tak się dzieję w Tibii, sam w nią przestałem grać, ponieważ w czasie gdy mam czas na grę po prostu wszystkie serwery zapełnione :P.

Btw. Faaaajowy opis :).

A skoro grafa w darmowych MMORPG jeszcze długo się nie zmieni

Nie wiem dokładnie jak to jest, ale chyba im gorsza grafika tym gra szybciej działa przez neta. Moze to głupota, ale tak czytałem... lepsze brzydkie i grywalne niż piękne i okropne w działaniu :). Ale są dobre ładnie wyglądające Mmorpg np. Mu Online. Wygląda prawie jak Dugeon Siege .... (prawie )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet się zgadza. Ludzie polecą na darmowe tak szybko, ze serwery będą przepełnione, a wejście na jakikolwiek z nich będzie się graniczyć z cudem. Tak się dzieję w Tibii, sam w nią przestałem grać, ponieważ w czasie gdy mam czas na grę po prostu wszystkie serwery zapełnione :P.

Btw. Faaaajowy opis :)

W Tibie też przestałem grać, ale z powodu lagów :/ Ta kolejkę to można było odczekać, ale lagi w godzinach których grałem były okropone. Z ET też jest podobnie - może grałbym sobie, ale po pierwsze tam nie ma co robić w pojedynkę, do klanu nie chcę, a i lagi też dopisywały :(

A propo mego opisu, to mam prośbę: jeżeli byłby ktoś tak miły i zamieścił ten obrazek na jakimś stabilnym serwerze, to byłbym mu bardzo wdzięczny, bo ten z interii do delikatnie mówiąc jest do bani i strasznie wolny, a poza tym działa kiedy mu się podoba. Tak więc jeżeli ktoś chciałby pomóc biednemu moderatorowi (:P) to niech pisze tu, na PW, gg lub maila. Z góry dziękuję :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...