Skocz do zawartości
Mejste

Rozmowy z moderatorami GwS

Polecane posty

Ja wczoraj rozpocząłem z kumplami grę w Dungeon Siege. Zamierzamy sobie przejść całą kampanię. Jak na razie gra się świetnie, tylko że oni zaczęł jakieś dwie godziny wcześniej i kiedy ja wpdałem do gry, to mieli już wyższe poziomy, a ja startowałem od zera. Trochę się wtedy niewygodnie gra w drużynie, ale nadrobiłem to.

Na MMORPG to ja tak trochę czasu nie mam niestety...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry takie jak Diablo , Dugeon Siege są wprost wspaniałe na grę z kumplami. Potrzeba tutaj trochę zgrania , myslenia i przewidywania sytuacji. A wymiana przedmiotów , dzielenie siemiksturkami jest po prostu cudowne. Dlatego zazdroszczę Tobie Browar kumpli ... moi co najwyżej posiedzą na czacie -.-''. A na propozycję pogrania po Lanie odpowiadają , że "Mają inną robotę" (czytaj. wchodzą na strony ...ekhm... :D).

MMORPG to musiałbym mieć lepsze łącze , bo po 5 minutach to mnie wywala z wszystkich serwerów :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie 2 dni temu DS zainstalowałem, tylko że sam pykam bo LAN'u nie mam[znaczy sie mam - z siostrą i ze starym XD ], a na neostradzie limit, więc mi szkoda go na gry marnować :] . Ehhh.. marzy mi sie chello 3mbit/s ^_____^

MMORPG to musiałbym mieć lepsze łącze , bo po 5 minutach to mnie wywala z wszystkich serwerów

Ja keidyś grałem całymi dniami w Knight Online [wtedy jeszcze limitu nie małem -_-"]. To właściwie jedyne MMO jakiego dane mi było spróbować, ale zabawa i tak była przednia - chociaż połowę gry spędzałem na rynku gadając z jakimiś kolesiami z anglii/francji/itp :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry takie jak Diablo , Dugeon Siege są wprost wspaniałe na grę z kumplami. Potrzeba tutaj trochę zgrania , myslenia i przewidywania sytuacji. A wymiana przedmiotów , dzielenie siemiksturkami jest po prostu cudowne. Dlatego zazdroszczę Tobie Browar kumpli ...

A to prawda :) W diablo ze znajomymi [najlepiej z real-life] gra sie nieziemsko dobrze... nic o dungeon sige nie moge powiedziec bo gralem tylko w demo i mi sie nie spodobalo. Jednak nie ma to jak lan-party w chacie, 60 leveli i szesciopaki na glowe w jedna noc ^^

Pozdry Obi śle wam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja keidyś grałem całymi dniami w Knight Online [wtedy jeszcze limitu nie małem -_-"]. To właściwie jedyne MMO jakiego dane mi było spróbować, ale zabawa i tak była przednia - chociaż połowę gry spędzałem na rynku gadając z jakimiś kolesiami z anglii/francji/itp :D .

I tutaj się odkrywa najwiekszy czar gier MMORPG , czyli możliwość stworzenia własnej lepszej postaci , potem wyekwipowanie jej , zdobycia paru poziomów itd. A następnie gadanie z innymi po English :D. Świetna zabawa jak podejdzie jakiś cioł (przez wielkie OŁ) i zacznie wszystkich wyzywać , a grupa ludzi na niego się rzuca. Dostaje ostre baty i musi uciekać ^_^. Albo gadanie przez 2 godziny z pewnym gościem:

-Hello

-Hi

-blbbblalbalbalbblalba

-bablablablablablabl

W końcu pada Where you come from??

-from poland

-było od razu :D

-:D

Jednak nie ma to jak lan-party w chacie, 60 leveli i szesciopaki na glowe w jedna noc ^^

Szczerze mówiąc jeszcze nie spotkałem sie z taką imprezką , ale napewno miłe doświadczenie :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najwieksze LAN-party skończyło się na dwóch kompach niestety. Chyba, że można liczyć rozgrywki w szkole, ale wtedy odpada już party :)

Obi - moim skromnym zdaniem DS jest lepszy od Diablo II i to nie tylko graficznie.

Ja tak kiedyś grając w Carom'a sobie rozmawiam z kolesiem i dopiero pod koniec którejś partyjki z rzędu, okazuje się, że on jest Niemcem. Jako, że niemieckiego uczę się od 4 klasy podstawówki, zagadałem w tym właśnie języku, coś że witam sąsiada i takie tam. Odpowiedzią była prośba, aby jednak powrócić do angielskiego :lol:

Zap, S@dohi - narazie kumpel ma Neo 128, ale przechodzi na 512. Tak więc stawiany przez niego serw uciągnie więcej osób. Jak jesteście zinteresowani, to załóżcie stosowny topic, pogadamy sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheheh :D Ja tam nawety nie próbuję niemieckiego w grach internetowych bo cienki jestem z niego jak leszcz :P. Gdybym miał rozmawiać po niemiecku to najwyżej z podręcznikiem od Niemieckiego i słownikiem :D.... a na razie to podziękuję ^^.

Browar - to spox tylko dorwę moje Dugeon Siege :twisted:

Carom to mi się kojarzy najbardziej z Zapruderem :D. Jak jeszcze miał starego kompa to rypaliśmy przez cały czas. Gdy on rozwalał bile w 4 kolejki to ja zdążałem opowiedzieć całego kmiecia :D. Ale cóż niestety nie działa mu teraz , więc się skończyło :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carom to mi się kojarzy najbardziej z Zapruderem :D. Jak jeszcze miał starego kompa to rypaliśmy przez cały czas. Gdy on rozwalał bile w 4 kolejki to ja zdążałem opowiedzieć całego kmiecia :D. Ale cóż niestety nie działa mu teraz , więc się skończyło :(.

No szczerze mówiąc to działa już od 2 bodaj miesięcy - ale jakoś zapomniałem Ci powiedzieć :P:D [zaraz pewnie dostanę czymś ciężkim w twarz :D ].

Nom, a ogólnie wtedy było fajnie bo były wakacje :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szczerze mówiąc to działa już od 2 bodaj miesięcy - ale jakoś zapomniałem Ci powiedzieć :P:D [zaraz pewnie dostanę czymś ciężkim w twarz :D ].

Nom, a ogólnie wtedy było fajnie bo były wakacje :P .

LOOOOOOOLLLL...... zginiesz człowieku od karzącej ręki sprawiedliwości :P. Czyli rozwalę ciebie przy najbliższej okazji (np.zjazd:D). Dobra... alew mogłeś mi powiedzieć człowieku ^^

Pantera - było mówić od razu :D... Teraz będziesz wszystkim stawiać serwery ^^. Może i Mejste i Browar się dołączą?? Bo przydałoby się raz co jakiś czas urządzić jakis turniej FA?? Co nie?? CDA często daje gry z multiplayerem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwaląc się ja nieoficjalnie również mam od paru dni zewnętrzne IP, ale jak długo taki stan reczy się utrzyma nie mam pojęcia. Jak bedę miał nieco czasu to reaktywuję topic Rune i wreszcie zagramy :)

Takie małe pytanko. Czy używacie Team Speak'a i na jakim serwie siedzicie? Ja z kumplami zawsze gram na voice.teamspeak.org . Tak więc jak ktoś będzie chciał ze mną grać a nie posiada TS, to niech się w niego zaopatruje :)

Pantera - psuć nam atmosferę? Pilnuj się człowieku :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwaląc się ja nieoficjalnie również mam od paru dni zewnętrzne IP, ale jak długo taki stan reczy się utrzyma nie mam pojęcia. Jak bedę miał nieco czasu to reaktywuję topic Rune i wreszcie zagramy :)

Ooo... może wreszcie uda nam sie zagrać - to by był przełom po tylu nieudanych próbach :D .

LOOOOOOOLLLL...... zginiesz człowieku od karzącej ręki sprawiedliwości . Czyli rozwalę ciebie przy najbliższej okazji (np.zjazd:D).

Heh :] - dosyć prawdopodobne, że na zjazd nie pojadę :P - kupiłem sobie nowiutki, piękny i gładki monitorek i wynikły teraz pewne problemy finansowe :P . Może rodzice zasponsorują, a jak nie to się nie pojawię^^.

Po pierwsze - przedłożenie monitora nad zlot jest karane śmiercią i banem (w takiej dokładnie kolejności^^). Po drugie, to chyba za bardzo zbacza z tematu, nie sądzicie? Także myślę, że kończymy juz tutaj rozmowy o zjeździe, to nie FoS :) -BR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było mówić od razu ... Teraz będziesz wszystkim stawiać serwery ^^.

Ba ba ba...raczej miałem na myśli to, że któś z was stawia serwer i wołacie Pantere na jakąs sesyjke tetrisa albo cóś :lol:

Bo przydałoby się raz co jakiś czas urządzić jakis turniej FA

O to by była całkiem fajna sprawa bylem miał tą gierke która będzie turniejowana^^ bo ostatnio rzadko kupuje CDA, no ale Chroma mam jakby co :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chiałem wszystkich powiadomić, że pojaiła sie nowa wersja Regulaminu, w formie najlepiej dopracowanej jaka może być. Mam nadzieję, ze nie musze nikomu przypominać, że przaczytanie i przestrzeganie tego regulaminu w tym dziale jest obowiązkowe :wink:

Zwłaszcza, że teraz jest killerów dwóch... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec ja tak kilka slow na temat regulaminu. Jest pikeny i wpsanmialy, ale jest pare ale. Po pierwsze i najbardziej glupie. delikatnie mowiac dziwny jest przytoczony przyklad zwiazany z zakladaniem nowych topicow. Konkretnie chodzi mi o to ze topic ma sie nazywac np. "Enemy Territory". Dla sprawnie myslacego czleka oczywiste bedzie ze nie moze zakladac topicu o ET gdyz taki istnieje, ale jako osoba zapobiegliwac zwrucielm sie z ta sprawa do experta, czyli jakiegokolwiek idioty znajdujacego sie w poblizu i ten smialo stwierdzil ze nalezy zalozyc topic Enemy Territory bo ten blisko 40-stronnicowy ma zla nazwe. No ale mozna oczywiscie uznac ze na tym forunm idioci sie nie trafiaja...(jedzie mi tu czolg???). A po drugie i najwazniejsze czemu nie beda brane przy ostrzezeniach pod uwage ilosci postow i nicki? No to po co wylewalem slodkie zale dla BROWCA pare stron temu w tym topicu?

PS Zauwazicie ze przeczytalem regulamin, chyba taki duzy plus no nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To weź no sprawdź, kiedy powstał topic :wink: Przykład akurat jest z ET, bo tak miał Mejste w porzedniej wersji regulaminu, a ten punkt po prostu skopiowałem. Na razie nie mam czasu, jak znajdę to "ponaprawiam" wszelkie nazwy. A regulamin nigdy nie dział wstecz - nie wspomnę nawet o tym, że założyciela owego tematu już nie ma wśród nas (niestety...), a kiedy był, był adminem :)

Za to, że przeczytałeś, wybaczam Ci marudzenie :)

Edit: Ponaprawiałem już topici :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho ho ho właśnie przeczytałem regulamin i stwierdzam, że jest dobry. Widzę, że moderatorzy wzięli się ostro do roboty i postanowili porobić jesienne porządki w Gramy w sieci. Teraz troszeczkę ponarzekam (w końcu po to dział :P)

7. Byłbym zapomniał - coby nie jasnosci nie było, piractwu mówimy NIE.

Można by dodać jeszcze dlaczego mówimy NIE. Z tego co praktycznie wiemy wielu takich delikwentów mówi "Piractwo jest w Polsce jest tak słynne , że prawie 90 % Polaków ma piraty... więc dlaczego nie mozemy o tym mówić??". Wszyscy pewnie kojarzą o czym mówię... tam dopisac tylko, że jest taki punkt w regulaminie , bo tak sobie zarzyczyła redakcja CDA i to jest ich forum i nalezy przestrzegać ich zasad :) zasad tematów i innych (modków). A jak nie to za skutki nie ponosimy odpowiedzialności... wiecie o co chodzi nie?? :P

8. Dwukrotne złamanie regulaminu = ostrzeżenie, chyba, że moderator zdecyduje inaczej.

To mi się podoba...uczciwie i od razu wiadomo o co chodzi. Kazdy będzie wiedział co robi źle i nie zarobi od razu ostrzeżenia (chyba, że przesadzi :P)

To chyba wszystko

PS. Regulamin 1.1 a z boku może jeszcze (obowiązkowy!!! albo inne hasło :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pkt 7 pisze o zakazie wspominania o piractwie. A ja przeciez o nim nie wspomnialem!!! Skad wiecie czy mam pirata czy nie? JA NIE MAM PIRATA!!!! moze mam cos zle w opcjach ustawione albo cos innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej mozliwości, żeby po zainstalowaniu patcha gra nie chciała w ogóle chodzic (ze o wczesniejszej niemozliwosci połaczenia się z Battle.net nie wspomnę), więc bez sciem takich mi tutaj. Twój post zaraz usunę w topicu o Diablo, a z Tobą niniejszym się zegnam wystawiając wniosek o bana...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za co mam dostac bana?? Chce wiedziec!!!!!

Przeczytaj trzy ostrzezenia, które dostałeś i przemyśl ich treść... nie bedę Ci robił całego wykładu, jak nie zrozumiesz, to nic na to nie poradzę... - BR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za co mam dostac bana?? Chce wiedziec!!!!!

Przeczytaj trzy ostrzezenia, które dostałeś i przemyśl ich treść... nie bedę Ci robił całego wykładu, jak nie zrozumiesz, to nic na to nie poradzę... - BR

Spoko Leffe, mam chwile czasu i odpowiedni humor to ja panu 666 wytlumacze :)

A wiec od poczatku. Zlamal Pan szanowny pare zasad i dostal takie tyci ostrzezenie na opamietanie. Widocznie nie zalapal Pan aluzji dlatego poplynelo kolejne, w tym momencie co niektorzy zaczeli myslec ze Pan szanowny sobie nic za przeproszeniem z tego nie robi. Ale juz przy kolejnym ostrzezeniu, wszystkie znaki na niebie wskazuja ze jednak ma Pan szanowny to ... ekhem gdzies :). Mozliwe ze do 3 razy sztuka... jednak jak Pan pisze kolejne takie posty to.... pozdrawiam i zycze milego pobytu :) [na banicji?]. A tak wogole to wez se kolego na luz.

Pozdrawia, Obi-Sun-Fun-San :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra czas na podsumowanie pierwszej ankiety w tym dziale :P Ankieta dotyczyła najlepszego waszym zdaniem multiplayerowego FPS-a. Cóż wyniki zbytnio mnie nie zaskoczyły choć 17 % oddane na SoFa było dla mnie miłym zaskoczeniem :wink: A wyniki ankiety prezentują sie nastepujaco:

1. Enemy Territory - 43% [18]

2. Counter Strike - 21% [9]

3. Soldier Of Fortune - 17% [7]

4. Quake III Arena - 9% [4]

5. Unreal Tournament 2004 - 7% [3]

Łącznie oddano 41 głosów. Wszystkim, którzy wzieli udział w ankiecie serdecznie dziekuje :)

Póki co nie mam pomysłu na nową ankietę, ale jeśli wy macie jakiś pomysł to wyślijcie mi go na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ten dzial coś rozbujać, bo ostatnio jakiś zastój się zrobił :wink:.

Więc jestem ostatnio łowcą darmowych gier online. Padło na Mu Online i bardzo szybko skończyłem rozrywkę, ponieważ ciągnie mnie wykopywało. Teraz ściągnełem Americas Army: Operations i sobie pogrywam (ściągałem cały tydzień 700 MB) czasami. Gra jak najbardziej ciekawa i warta pogrania, szczególnie dlatego, że jest inna od Enemy Territory, które coś ostatnio rządzi we wszystkich kawiarenkach :wink:. Kto gral ten wie dokładnie o co chodzi... bo same rozwiązania z zaliczaniem treningów bardziej mi się podobają od doświadczenia w ET.

A Wy staracie się grać w nowe gry na necie czy siedzcie stale przy jednej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...