Skocz do zawartości
Mejste

Rozmowy z moderatorami GwS

Polecane posty

aka gra internetowa jest według Ciebie najlepsza?

Z tego, co miałem okazję zobaczyć, to bardzo podobały mi się Rune, pierwsze UT, SoF, CoD a ostatnimi czasy Carom 3D :)

Jaka gra internetowa jest według Ciebie najgorsza?

Trudno mi wskazać taki tytuł - gram w sieci w momencie, kiedy się dowiem od kumpli, że oni grają i to jest dobre, że warto, tak więc nie natrafiłem na żaden totalny kicz.

Szybszy internet czy lepsze gry?

Zdecydowanie szybszy internet. Gdybym miał dobre łącze, to kroiłbym toporem w Rune aż miło :) Nie potrzebuję specjalnie lepszych gierek, niż wymienione, a prędkość łącza niestety pozostawia wiele do życzenia...

Twoja wymarzona gra online. ( rozprawka na 5 stron A0 )

Wymarzona gra online :?: Hm... Najbardziej to bym się chyba ucieszył z dobrze zorganizowanej kooperacji w Gothicu. Może trójka wprowadzi multiplayer :?:

LOL, muszę się pochwalić kolegom, że przeprowadzają ze mną wywaidy :twisted:

Pantera - przykro, to Ci dopiero będzie :twisted: A moda mam dokładnie tutaj, w GwS, ale od bardzo niedawna, czytaj od dwóch dni, więc mogłeś nie zauważyć :)

Aby zacząć, proponuję Ci wybrać jakąś dobrą grę, która Ci się podobała w singlu. Potem sprawdź, czy ma dobre multi, poczytaj, popytaj. Jeżeli tak, to np. wpadasz tutaj i szukasz topicu danej gry. Jak nie znajdujesz, to zakładasz nowy i piszesz, że chciałbyś zagrać w grę XXX, kiedy masz wolne terminy, jakimi patchami dysponujesz, czy jesteś w stanie postawić serwer, cz też trza będzie grać na jakimś publicznym etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja dalej modkiem tu jestem, więc z braku innych ciekawszych zajęć na pytania odpowiem :wink:

Jaka gra internetowa jest według Ciebie najlepsza?

- Cóż nie ma dla mnie najlepszej gry internetowej i jeszcze w taką nie grałem. Są dobre gry typu ET czy SoF, ale w takiej najlepszej jeszcze dla mnie nie ma

Jaka gra internetowa jest według Ciebie najgorsza?

- Warcaby z Win XP - nie można normalnie pogadać tylko w jakieś obklepane zdanka można kliknąć :P A tak na serio to każdy ma inny gust. Ja np. wogóle nie trawie erpegów w wersji multi. W wersji dla jednego gracza kocham wszystkie, ale w mutli żadnego. Już lepiej zgadać się z kumplami i odwalić jakąś sesję na żywo niż przez neta.

Szybszy internet czy lepsze gry?

Oczywiście, że szybszy internet :wink: Lepsze gry i tak kiedyś będą, a w szybszy internet u mnie w domu to wątpie czy tak prędko będzie :P Póki co ważne, że wogóle jest.

Twoja wymarzona gra online. ( rozprawka na 5 stron A0 :wink: )

Moja wymarzona gra online? Hmm... Chciałbym kiedyś móc przeżyć wirtualnie autentyczne realia drugiej wojny światowej. Jedna wielka kampania od 39 do 45 po całym świecie, gdzie moznaby poczuć naprawde klimat drugiej wojny światowej, a nie tylko iść z gunem przed siebie i strzelać do wroga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja wymarzona gra online. ( rozprawka na 5 stron A0 :wink: )

Moja wymarzona gra online? Hmm... Chciałbym kiedyś móc przeżyć wirtualnie autentyczne realia drugiej wojny światowej. Jedna wielka kampania od 39 do 45 po całym świecie, gdzie moznaby poczuć naprawde klimat drugiej wojny światowej, a nie tylko iść z gunem przed siebie i strzelać do wroga.

coś ala interaktywne "jak rozpętałem drógą wojnę światową"???? :D:wink:

jak dla mnie narazie sieciowa potęga to CS i UT (`99 i 2004). w CSie miałem najlepsze akcje. w CT w de_dust 2 w drodze na spot B, Terro wypłoszyli mnie granatem z tunelu. no cuż przestraszyłem sie jak zobaczyłem ekipe terro przedemną i nacisnąłem spust... kolega tylko posprzątał po mnie :D (tzn. wpierw to co zostało z terro, a potem to co ze mnie). natomniast w UT`99 miałem ulubione mapki (Morpheus i ta ze statkiem kosmicznym, to jest to) a onslaught z 2004 nie przebije żaden inny tryb.

wcześniej napisałem narazie, bo w ET nie miłaem jeszcze okazji zagrać :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj coś nam dział ostatnio podupada ;] Trzeba wymyśleć temat rozmowy ..... np. pogadajmy o tym co jest najbardzoej szokujące w grach sieciowych. Tylko nei tak że każdy powie swoje ..... lecz podyskutujmy o tym ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu nie wiedzą jak przy Tobie się odzywać BROWAR ?? :P

Dobra ja zacznę. Według mnie gry sieciowe staną się niedługo ważniejsze od gier singleplayer. Sam stwierdzam , że fajniej się gra z osobą , która siedzi po drugiej stronie komputera. Przecież takiego A.I chyba nikt nigdy nie stworzy. Sieć staje się coraz bardziej powszechna więc gracze wyciągnął ręce w każdą stronę. Sam pamiętam mój pierwszy kontakt z CS przez Neta..... to było cudo ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja zacznę. Według mnie gry sieciowe staną się niedługo ważniejsze od gier singleplayer. Sam stwierdzam , że fajniej się gra z osobą , która siedzi po drugiej stronie komputera. Przecież takiego A.I chyba nikt nigdy nie stworzy. Sieć staje się coraz bardziej powszechna więc gracze wyciągnął ręce w każdą stronę. Sam pamiętam mój pierwszy kontakt z CS przez Neta..... to było cudo ^^

A ja to wszystko widze trochę inaczej ;]

Otóż uważam, że za kilkanaście[maks 20 :P ] lat gier SP wogóle nie będzie. Nie będzie też sklepów z grami. Każdy nowy produkt będziemy ściągac ze strony producenta i płacic ogromny abonament za użytkowanie :] . Tak mi się to widzi, że jako takie gry SP z pudłkiem, instrukcją i innymi takimi pierdołami stracą rację bytu[lub będą baaaardzo niewielką częścią rynku] na rzecz gier stricte MP, lub MMO .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość **Gepardzio**
Witam.

Postanowiłem założyć taki topic ponieważ uważam, że Gramy w Sieci jest zupełnie innym działem niż reszta forum i tutaj możecie rozmawiać z moderatorami (póki co tylko ze mną, bo Volt odszedł i na razie sam tu będę). Tutaj możecie skladać skargi, uwagi, pogadać, o wszystkim co związane jest z moderatorstwem i GwS. Równiez tutaj bede was informował o jakiś zmianach, nieobecnosciach itp. Niech to bedzie taki luźny topic gdzie każdy bedzie mógł spokojnie z modkiem i o GwS pogadać.

Powiedz Chyba lubisz najerzdżać na nowych a tako wogule granie w sieci jest "de best" ale ja gram w najlepszo grę multiplayerowo "Soldier of Fortune 2 " muwie wam jest zawalista :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz Chyba lubisz najerzdżać na nowych(...)

tak wiesz co - kocham to robić -_-* A tak wogóle to albo akceptujesz regulamin i postępujesz zgodnie z nim, a jak Ci się cos nie podoba to droga wolna. A to, że jesteś nowy nie ma nic do rzeczy - czy nowy czy stary ma takie samo prawo do przestrzegania regulaminu, a jak nie to jak wspomniałem wyżej krzyżek na drogę.

* Jakbyś nie wiedział to sie nazywa ironia :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze, że ludzie potrafią zrozumieć to, co się do nich mówi :wink:

Dla mnie pierwsze zetknięcie z MP to dość stary już RTS - Tzar: Ciężar Korony. Grałem w to na początku gimnazjum, na informatyce :twisted: Było świetnie, chociaż na początku nie do końca AL było lepsze od kompouterowego :) Pamiętam do dziś, jak kumpel zaatakował moją bazę trzema... krowami :lol: , które to w ogóle atakować nie mogą, ale co tam, miałem darmowe mięsko :lol:

Co do całkowitego zaniku gier SP, to się nie zgodzę. Są gry, których nie można przerobić na MP, a ich fani raczej tak szybko nie znikną. Takie np. przygodówki itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki zanik gier slingle player??? W niedalekiej przyszłości będziemy mieli komputery w mózgach z superszybkasiecią ;] i będziemy siewirtualnie zabijać ^^

Dobra już kończę :P

Czy gry single znikną?? ... hm.... tego nie wiem. Jeżeli internet będzie dalej tak drogi i wolny to na pewno nie ;] :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no Zap trochę przesadziłeś moim zdaniem. Tzn. ja bym nie chciał żeby tak było. Zresztą żyjemy w Polsce, wiec nie sądze, żeby w ciągu 20 lat taki rózwój nastapił^^ A co do kupowania gierek to ja zdecydowanie wole te standardowe kartonowe opakowanie. Tak fajnie, klimatycznie wtedy jest. Instrukcja i inne pierdoły. No ale o zaniknięciu singla miało być. Hmm, na pewno coraz więcej ludzi będzie grać w multi, bo wiąże się to z tym, że do nety jest coraz większy dostęp. Ale jest jeszcze sporo osób, które stałki nie mają i o nich też pomyśleć trzeba. Zresztą trzeb trochę grę poćwiczyć na singlu, a dopiero potem się rzuać na neta :D . Ja tam jak narazie to grałem w Queka ]I[ chwile bo mi sie nudziło to sobie włączyłem go na multi. Przyznam, że fajnie, ale dopiero wtedy będzie się dobrze grąć jak zagram sobie z kimś kogo znam normalnie, bo tam to tylko wskoczyłem, zabiłem kilku, oni mnie kilkanaście i już. Ja tam mimo wszystko lubie sobię porobić misję w singlu, a jeśli o RPGi chodzi to też chyba lepiej jak już mamy konkretną historię to grać w singlu, bo gdyby nagle ileśtam osób pojawiło się w takim np. Faerunie i miało ten sam cel, to troszke dziwnie by było. Moim zdaniem jeszcze długo te dwie rzeczy czyli single i multi będą się nawzajem uzupełniać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam myśle, że w Polsce to za 20 lat nie wiele się zmieni w porównaniu do tego co jest. Internet nadal będzie cholernie drogi, i wogóle będziemy zacofani jak zwykle we wszystkim :( A świat zdominują konsole przeznaczone do masowego grania w internecie, wszystko będzie śmigało aż miło, żadnych lagów, etc. Rozwiną się bardzo mmorpg, fpp i rts. powoli zanikać będą przygodówki, czy erpegi przeznaczone dla pojedynczego gracza. Za wszystko oczywiście trzeba bedzie płacić abonament. Dla świata będzie on wynosił pare groszy, a u nas nie każdego będzie stać by wydawać z jakieś 30-40 zł miesięcznie na granie. Rozgrywki klanowe będą normą i przede wszystkim bedą hojnie sponsorowane, a jak dobrze pójdzie za 50 lat granie w ET (czy innym jakimś zawalistym teamowym fpp który zapewne powstanie) będzie dyscypliną olimpijską :wink::P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy co się ze mną nie zgodzili :P --> No ale zobaczcie co dzieje się na rynku gier. Coraz mniej wychodi czegokolwiek na PC, sporo to nieprzeciętne kaszany[choc trafiają się i niezłe produkcje] i już teraz pojawia się coraz więcej gier, które są nastawione głównie[lub tylko] na MP[vide JO, City of Heroes]. A poza tym - teraz jkakolwiek gra fpp, rts, fpp bez trybu MP praktycznie nie ma racji bytu. No i oczywiście piractwo :wink: . Jeżeli dalej będzie się tak rozwijac to producentom nie będzie się nidługo kompletnie opłacało tworzyc produkji pudełkowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość **Gepardzio**
Powiedz Chyba lubisz najerzdżać na nowych(...)

tak wiesz co - kocham to robić -_-* A tak wogóle to albo akceptujesz regulamin i postępujesz zgodnie z nim, a jak Ci się cos nie podoba to droga wolna. A to, że jesteś nowy nie ma nic do rzeczy - czy nowy czy stary ma takie samo prawo do przestrzegania regulaminu, a jak nie to jak wspomniałem wyżej krzyżek na drogę.

* Jakbyś nie wiedział to sie nazywa ironia :wink:

no wiesz regulamin akceptuje no ale ciebie tez akceptuje (razem z regulaminem ) browca tez akceptuje :twisted: [...] Miałem juz swuj klan na Pełnej wersji i miałem nawet swoją strone tylk ze nazwa takiego klanu juz była a na forum "Gramy w sieci" Nie robi sie "klanów" chyba a jak sie robi to ja założe tylko najpierw pomyśle nazwe klanu i pomyśle nad postem :-k

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj Gepardzio zamiast zakładać klany i strony dla owych klanów zajrzałbys do słownika ortograficznego :wink: Ciesz sie ,że Mejste w ogóle odpowiada no twoje zaczepki

--->>>Edit>> A teraz na temat :D

Moim zdaniem Mejste nie ma racji co do tego jak bedzie wyglądała

rzeczywistośc polskiego internetu oraz gier sieciowych za 20 lat .

Wystarczy popatrzec na to jak szybko sie rozwijamy dzieki wejsciu do

Unii :P Coraz wiecej jest ofert taniego i stałego dostępu do sieci. To dobry znak na przyszłość. Nie zgodze sie rowniez z Zapruderem.

To tylko po częsci prawda ,że gry bez trybu MP nie mają dzisiaj racji bytu.

Przykłady? Niezbyt nowe ale rowniez nie bardzo archaiczne GTA Vice City

nie posiadało trybu MP a jaki odniosło sukces? Inny przykład: Far Cry

ta gra nawet gdyby nie posiadało trybu MP odniosłaby duzy sukces.

Wnioski : jesli gra bedzie dobra to poradzi sobie rownież bez trybu MP (Chociaż nie obraziłbym sie gdyby dobra gra posiadała rownie dobry tryb multi :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jego ortografia jest wybitnie alternatywna...

A odpowiadanie na takie zaczepki jest naszym obowiązkiem. Możemy odpowiadać tak jak próbował Mejste a także tak jak zrobiłem to ja przed chwilą - dać ostrzeżenie za głupoty... Mam nadzieję, że Gepardzio zajrzy i zrozumie to co, wpisałem na jego temat do stosownego topicu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ktoś nam przeszkodził w konwersacji... jeśli na przyszłość macie coś do powiedzenia "bezpośrednio" Mejstemu lub Browarkowi to lepiej walcie na maila/gg a nie przerywajcie ładnie rozpoczynającą się dyskusję... no ... to koniec lekcji ^^

Wszyscy co się ze mną nie zgodzili [/quoe]

A ja się nie zgadzam ... bo dopóki w naszym kraju nie zagości szybszy interet na pewno nie będzie aż dak dobrze ze ściąganiem gier z neta ^^. Pozatym ... lepiej jest iść do sklepu i popocić się przy półce trzymając w lewj ręce HL 3 a w drugiej SoF 5 O.o ... co wybrać ... co wybrać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ktoś nam przeszkodził w konwersacji... jeśli na przyszłość macie coś do powiedzenia "bezpośrednio" Mejstemu lub Browarkowi to lepiej walcie na maila/gg a nie przerywajcie ładnie rozpoczynającą się dyskusję... no ... to koniec lekcji ^^

No, ale przynajmniej amatorzy burzenia porządku w naszym dziale mają nauczkę na przyszłość :) Pan Gepardzio dostał bana i za szybko sie u nas nie pojawi :twisted: Ale w sumie to przynajmniej była taka przerwa w sielskim moderowaniu :P W końcu się coś dziać zaczęło. Choć jeśli ktoś ma w ten sposób przerywać nam naszą pracę to droga do domu jest niedaleka :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... jestem ciekawy czy w grach online spotkaliście się z jakąś naprawdę chamską sytuacją. Gwoi wytłumaczenia , chodzi mi o sytuację przejawiające prawdziwy idiotyzm jakiegoś gracza ( w końcu zdarzają się zawsze jakieś perełki :)). Na pewno coś zaobserwowaliście ^^. Ja dam przykład ... w ET pewnien gracz był tak niezorientowany w akcji , że nawalał z moździerza na spaw point swojej drużyny :D (myśląc , że to drużyna przeciwna :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kilka takich nieciekawych sytuacji w Rune, jak mi się udało mieć ludzki ping. Gramy sobie chwile, wychodzę na prowadzenie, zdobywam sporą przewagę i nagle "przypadkiem" wylatuję z serwa :) Raz miałem też coś takiego, że na placu szabelkowało się dość niemrawo czterech gości. Biegnąc rzucam jednemu toporem w plecy (fair play 8) ), przebiegając przez pozostałych zabijam drugiego, zanim Ci dwaj zauważyli co się dzieje, to już zdążyłem zawrócić i jednemu obciąć głowę a drugiego też zabić, tylko mniej efektownie :) Oczywiście wyleciałem z serwa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BROWAR --> Miałem niemal identycznie, tylko na 3 kolesiu skończyłem[bo więcej ich nie było :D ]. Ale z gry mnie nie wywalili^^. Albo kiedyś zabiłem 5 gości tylko rzucając w nich rozmaitym stuffem :] - wtedy z serwerem sie pożegnałem :D .

A tak poza tym to w Q2 na serwerkach publicznych gdzie się nie ruszysz to jakas lama :] - przykładowo - mapa q2dm1[the edge] - zawsze znajdzie się jakiś łoś, którego gra sprowadza sie do kampienia z railem w jego spawnie, albo inny, który stoi na górze, obok windy i pakuje rakiety, albo szyszki[granaty znaczy się 8) ] na dół :] .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO nie za bardzo mi chodziło Browarq o takie akcje , ale nic dodać nic ująć niezły LOL ^^. Pomijając fakt , że sam nie raz byłem ustawiony w takich sytuacjach np. w MU , które niemiłosiernie wywalało mnie co w najbardziej przyjemnych momentach (gdy wypada jakiś unikalny przedmiot only for me :D)... tak czy siak obrzydliwe uczucie ^^.

Nie mam swojego ulubionego gatunku online. Latam niczym ptak po przestworzach szykając tylko najlepszych i tych , które nie będą miały minutowych lagów :D. Czyli np. HoMM3 ^^ ... a gry najszybciej chodzą po LANie ;] :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość |NightCrawler/|

heheh, zdecydowanie przerozne mmorpgi i hack'n'slash'e

ciupałem troche w Mu Online (zarowno na Global Mu jak i kilkunastu prywatnych serwerach ;) ) i musze przyznac, ze gra bardzo szybko sie nudzi.... wolę coś ambitniejszego :P Knight Online jest niezly ^_^ pogralem troche na darmowym serwerze i gra mi się spodobala... szkoda tylko, ze serwer padł ;-/ kilka dni temu zakupilem Call of Duty i gram online, milo sie gra :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...