Skocz do zawartości
Mejste

Rozmowy z moderatorami GwS

Polecane posty

Dobra panowie, ale co ma to zagadnienie do moderatorów działu 'Gramy w sieci'? Przecież nie będziemy na każdy serw wchodzić i ludzi ustawiać ;) Nie to, że nie możemy, ot - nie chce nam sie :lol: Wszelkie rozmowy przenieście do działu 'Komentarze', tam się o takich sprawach rozmawia z innymi graczami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dawno istnieje, wystarczyło wyszukać:

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=25464

Nowy został usunięty do kosza.

Tyle, że w GTA raczej nie da się grać crossplatformowo, przynajmniej tak mi się zdaje (jest napisane, że kumpel ma GTA IV a ja GTA IV PC i jak chce z nim zagrać, muszę odpalić tę grę co on). Mnie chodzi o GTA IV PC Multiplayer, bo takiego tematu nie znalazłem :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w GTA raczej nie da się grać crossplatformowo, przynajmniej tak mi się zdaje (jest napisane, że kumpel ma GTA IV a ja GTA IV PC i jak chce z nim zagrać, muszę odpalić tę grę co on). Mnie chodzi o GTA IV PC Multiplayer, bo takiego tematu nie znalazłem :/

No przecież nie będziemy zakładać tematów dla wszystkiego z osobna przy każdej platformie, bo się z robi burdello totalne (a i tak bez podziałów jest 9 stron...). Rozumiem, gdyby temat był wielce oblegany - wtedy by można dzielić, a tak? Ot, skrobiesz że chcesz pograć w wersję PC to zainteresowani zajrzą do tematu i się odezwą jeśli chętni będą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w GTA raczej nie da się grać crossplatformowo, przynajmniej tak mi się zdaje (jest napisane, że kumpel ma GTA IV a ja GTA IV PC i jak chce z nim zagrać, muszę odpalić tę grę co on). Mnie chodzi o GTA IV PC Multiplayer, bo takiego tematu nie znalazłem :/

No przecież nie będziemy zakładać tematów dla wszystkiego z osobna przy każdej platformie, bo się z robi burdello totalne (a i tak bez podziałów jest 9 stron...). Rozumiem, gdyby temat był wielce oblegany - wtedy by można dzielić, a tak? Ot, skrobiesz że chcesz pograć w wersję PC to zainteresowani zajrzą do tematu i się odezwą jeśli chętni będą.

Właśnie nie jest oblegany, bo większość osób posiadających wersję PC nie wie o jego istnieniu..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderacja nowo zakładanych tematów jest od ok. miesiąca, wcześniej można było swobodnie zakładać tematy bez interwencji moderatorów (jak się dublowały to je łączyliśmy w jedno). Jak więc widzisz - niezbyt wielu chętnych się pojawiło od premiery. Możesz to zmienić, proponując rozgrywkę PC w wymienionym wyżej temacie. Śmiało zachęcaj innych graczy z tematu o GTA4 np. z działu "Komentarze" do wspólnej gry sieciowej i ściągaj ich tutaj. A że nie wiedzą o ich istnieniu? Jest wyszukiwarka, są i moderatorzy, którzy często podsuwają istniejące tematy przy zamykaniu starych - chcieć to móc, widocznie gracze GTA4 nie są wystarczająco zdeterminowani :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem, brakuje tematu o graniu w obie części Sacreda. W przypadku pierwszej części, to zamknięto już oficjalne zamknięte serwery, i zostaje tylko granie przez LAN i dzięki serwerom otwartym. A rzadko kiedy ktoś tam zagląda, w związku z tym może warto założyc temat o tej serii, żeby sprawdzić czy są jeszcze chętni gracze do grania w Sacreda? W razie braku zainteresowania temat można skasować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My przecież nie zakładamy tematów a je tylko akceptujemy :) Jeżeli nie ma tematu to są dwie możliwości:

- przez tyle czasu nie znaleźli się chętni

- temat był ale poleciał przy regularnych czyszczeniach bo miał mało postów i nikt w nim nie pisał od pół roku

Jeżeli się jednak by takowy pojawił to nie widzę powodów, byśmy go nie miel zaakceptować. Jeśli chcesz to załóż, zaproponuj wstępne ustalenia to zostanie zatwierdzony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, zabrakło Ci cierpliwości :laugh: Moderatorzy też ludzie, życie osobiste mają, a że nie wszyscy modkowie mający tutaj uprawnienia czują się mocni w akceptowaniu tematów bądź nie chcą się mieszać w kompetencje głównych opiekunów to tematy czekać muszą czasami nieco dłużej. W przeciągu 24h od założenia temat powinien się jednak pojawić w normalnych warunkach - po tym czasie się możecie pytać jeśli macie wątpy a jeszcze lepiej ciutkę dłużej odczekać nawet. Założyłeś go dziś po północy, jest po 19 - mamy czas :laugh: Temat jest już aktywny, bawcie się dobrze ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo cały dział "Gramy w Sieci" służy do umawiania się na wspólne granie, a nie do komentowania gier. Komentarze do innego działu. Wszystkie nieregulaminowe posty od razu usuwam (zwłaszcza z Metina i Tibii), bo z reguły wywołują niepotrzebny offtop nad którym ciężko zapanować. Komentarze do komentarzy. Jeśli masz jeszcze jakieś zastrzeżenia, to zapraszam do tego tematu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...