Skocz do zawartości
Gość Jedi_padawan

Rozmowy ogólne

Polecane posty

Super giera! Klasyczna rozpierducha widziana z góry, chodzimy stickmanem...bierzemy sobie AK 47, albo bejsbola, czy inny arsenał i rozwalamy innych graczy!

UWAGA!

W grze są levele, tzn. po zabiciu iluś tam... awansujemy na wyższe stanowisko (normalnie ET:)

http://www.xgenstudios.com/stickarena/stickarena.swf

POLECAM!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://blehna.pl/

polecam tę grę. Gra jest bardzo prosta i nie zajmuje duzo czasu.Wcielamy się w jedną z 6 ras: człowieka, goblina, elfa, krasnoluda, orka lub zombie. Po stworzeniu postaci co godzinę dostajemy punkt walki.

Gra polega na atakowaniu przeciwników, zdobywaniu złota, doswiadczenia i laddera. Awansując na kolejne poziomy dostajemy punkty trenignów które rozdajemy w cechy: siłę , zręczność, zwinność i żywotność. Turniej trwa miesiąc , po czym jest reset , ogłoszenie zwycięzcy (osoba z najwyższym ladderem) i wszystko zaczyna się od początku. Oczywiście nie opisałem wszystkich szczegółow, możecie sprawdzic sami. Gra moze ma nie najlepsza grafike ale nie gra sie przeciez dla wygladu :)

P.S. wlasnie sie rozpoczal nowy turniej,wiec zapraszam do rywalizacji :D

P.S.2 a tu jeszcze link do forum jakby ktos chcial poczytac http://andrzejow.net/~draakhan/blehna/index.php

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna gra... sam gram od jakichs 2-óch tyg. w bitefighta... Naprawdę dobra gra (przynajmniej w moim mniemaniu) lepsza od the crims Ogame i innych... Link http://www.bitefight.pl/ Jakbyscie chcieli mi przy okazji pomóc w grze, to zamiast w link od samej stronki kliknijcie w link który mam w podpisie, będziecie mieli świadomość pomocy bliźniemu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o gre w której będziecie mogli rozwijac bohatera polecam http://www.doh.pl świetna polska gra. Masa różnego rodzaju uzbrojenia, świetny klimat. Do wyboru mamy albo rozwój bohatera albo rozwój armii. Ciekawe zadania do wykonania. Jedyny minus to dośc wolny serwer. Ale i tak gra jest warta poświęceniu na nia czasu. Jeśli się ktoś zdecyduje zapraszam na PW lub gg chętnie pomogę w rozpoczęciu przygody.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mystical Warrior jest to mmorg tekstowy dla wielu graczy przez przeglądarke internetową. Chodzi w niej o to o co w prawie każdym rpg'u tekstowym czy nie. Musisz stworzyć najsilniejszą postać a wybór jest od ludzi i elfów na krasnoludach kończąc. DO tego możesz wybrać klase postaci czyli obywatel bojownik zlodziej czy paladyn albo mroczny rycerz. Wykonujesz zadania przechodzisz przygody bijesz się z potworami w koloseum czy z innymi graczami. Wszystko jak w normalnym życiu możesz brać ślub z innym graczem(przeciwnej płci) czy sądzić się w sądzie jeśli coś zrobiono Ci niezgodnie z prawem a nawet czytać opowiadania i wiersze w bibliotece.

Najbardziej robudowana gra przez przeglądarke (jak dla mnie)

www.mwarrior.org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jego nazwa to SOKKER

W tym menadżerze posiadasz własnych piłkarzy, przeprowadzasz transfery, możesz mieć szkółkę piłkarską. Własnie wprowadzone są reprezentacje, co dodatkowo zwiększa rozrywkę. No, ale co tak naprawdę odróżnia sokker od hattricka, i to w ten sposób że ten drugi wydaje się tylko młodszym bratem sokkera? Już mówie:

a)Taktyka

W sokkerze nie ogranicza się do banalnego wybrania ustawienie typu 3-4-3

W sokkerze definiujesz gdzie dokładnie ma stać zawodnik, gdy piłka znajduje się np na środku boiska, dzięki temu masz 100% wpływ na taktykę, dodatkowo przy każdym zawodniku wybierasz czy ma grać jako def(koncentrować się na obronie), mid(koncentrować się na pomocy), czy att(koncentrować się na ataku).

B)Szkółka piłkarska

W hattricku jest ona zupełnie przypadkowa- nie wiesz czy zawodnik jakiego wylosujesz bedzie wart 2miliony czy 10 tysięcy...a jak jest w sokkerze? W sokkerze masz szkółke w której możesz trzymać max 30 zawodników. Do szkółki wynajmujesz także trenera, a juniorzy przychodzą co sobotę(maxymalnie sześciu). I od razu po przyjściu wiadomo czy będą cokoliwek warci, gdyż przy każdy mz nich znajduje się opis, np ślaby, solidny, świetny itd oraz ilość dni za jaką wyjdą ze szkółki. Juniorzy w szkółce zmieniają swój poziom na wyższy, a to jak często to robią zależy od ich talentu.

c)Rodzaje rozgrywek

Jest ich coraz więcej. W chwili obecnej w środę są mecze towarzyskie, w niedziele ligowe + reprezentacje, w planach jest Liga Juniorów lub Puchar Lig

d)Forum

Tak własne, niepowtarzalne forum z świetnymi modami z którymi zawsze można się dogadać. Nie oznacza to oczywiście braku dyscypliny na forum.

e)Piłkarze

Każdy piłkarz ma przyporządkowane zdolnościom poziomy, np:

Sebastian Wnęk, wiek 21

wartość: 589 000 zł, wynagrodzenie: 5 400 zł

bardzo dobra forma

kartki:

celująca kondycja,

solidna szybkość,

solidna technika,

mierne podania,

beznadziejny bramkarz

dostateczny obrońca

bardzo dobry rozgrywający

dostateczny strzelec

f)Porad nik

Prawdziwy, darmowy, profesjonalny poradnik do sokkera. Od dziś za darmo! Od graczy dla graczy.

g)Mecz

I to jest największy atut sokkera, którym miażdży wszystkie inne menadżery- tylko w sokkerze mecze pokazywane są nie w napisach lecz w formie normalnego meczu!!

Aby pokazać Wam jak to wygląda zamieszcze 2 filmy robione osobiście przeze mnie. Oto one:

110 najładniejszych bramek sezonu w Polsce

Skróty z mojego meczu

Skróty z innego mojego meczu

Oceny pomeczowe

Mam nadzieję że przekonałem Was do tego by dołączyć do sokkerowej społeczności.

Pozdrawiam, MR_DAVID

Ps.W razie problemu z rejestracją - zgłaszajcie je tutaj to Wam pomogę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...