Skocz do zawartości
Gość Jedi_padawan

Rozmowy ogólne

Polecane posty

Gość Blood Raven

Mój sojusz(GT) jest w tej chwili na 2 miejscu :twisted:

Mam 206 punktów :twisted: :twisted:

A czy twoje transportery zniszczą 8 dział Gaussa? :lol:

Umówcie się lepiej na sparing miast przerzucać się kilkuwyrazowymi pogróżkami... BR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blood Raven

Po pierwsze zapomiałem dopisać 0.W tej chwili mam 2572 punktów.

A sojusz zmieniłem bo była okazja więc nie ma się co dziwić =]

to powiedz flote,ja ci powiem że mam Gwiazdy śmierci:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Blood Ravena i Qrczaka_ Słuchajcie załózcie sobie chociaz nowy stosowny topic, lub chociaz przestancie zasmiecac ten zbednymi komentarzami. Bo jesli w dalszym ciagu bedziecie sobie robic czat o tym kto to jakiej floty nie ma to wam wlepie po ostrzezeniu za zasmiecanie tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kroolik

Więc jest tak: dla starych graczy: Avathar znowu ruszył! i jest mocno przebudowany, szybszy i ciekawszy. :)

A dla nowych: Właśnie ruszyła nowa tekstowa gra MMORPG zwąca się Avathar;Legendy Zielonego Smoka. W całości jest po polsku, są różne miasta i rasy do wyboru itd. Naprawdę cholernie wciągająca. Właśnie odbywają się beta-testy więc jeszcze za dużo graczy nie ma. Jakby ktoś był zainteresowany to polecam:

http://gra.avathar.info (jakby nie działało to po prostu wklejcie ' gra.avathar.info ' do przeglądarki)

Lub link sponsorujący..... mnie ;) (jakbym mógł mieć małą prośbę żeby właśnie przez niego się rejestrować..... :D:D:D:D )

http://avathar.jk3.info/referral.php?r=Kroolik

Wam nic to nie szkodzi a mi dacie może odrobinę zarobić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło :wink: Avathar znowu ruszył. Mam nadzieję, że ten shard będzie dużo lepszy niż ten polski na który wchodziłem ze 2 miechy temu, bo tamten był do bani. I nie martw się Kroolik - ode mnie na malutki sponsoring możesz liczyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek sie zarejestrował pograł 3 dni i teraz zeby wejść na ową gre to trza miec chyba abo znajomości abo worek szczęscia. A już takie nawet nie głupie to to było. Ale żeby o każdej porze dnia i nocy pełny serwer...swoją droga jeśli wejdzie tam 30 osób i to jest szczyt jego możliwości...Oczywisci chodzi mi o avathar

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kroolik

Teraz dni są 3 razy dziennie (głupio to brzmi ^^) co 8 godzin i ograniczenie jest do 2h przebywania na serwerze więc sytuacja powinna się trochę rozładować. A niestety limit zalogowanych osób musi być, bo inaczej serwer nie wyrabiał i sięwieszał (i także dzięki takim tłukom jak ja, którzy siedzieli tam non stop i blokowali drogę innym :/ ) Mam nadzieję że teraz będzie lepiej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jedi_padawan
Człowiek sie zarejestrował pograł 3 dni i teraz zeby wejść na ową gre to trza miec chyba abo znajomości abo worek szczęscia. A już takie nawet nie głupie to to było. Ale żeby o każdej porze dnia i nocy pełny serwer...swoją droga jeśli wejdzie tam 30 osób i to jest szczyt jego możliwości...Oczywisci chodzi mi o avathar

Zamiast psioczyc bys wspomogl jakims datkiem. Nie dziwcie sie, ze serwer musi byc potezny, skoro przez 3 dni baza danych rosnie do 60 mb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dawno mnie tu nie było [od czasów vallheru i potem chyba ogame] i mam całkiem fajną gre do zareklamowania:

www.hattrick.org

jest to jeden z najlepszych i najpopularniejszych na świecie menadżerów piłkarskich on-line :D w samej polsce gra obecnie 20411 osób, a jako że niedawno dopiero [3 dni temu] rozpoczęto nabór do VIII lig to oczekiwanie na drużynę może chwilę potrwać [do tygodnia max tak myślę] jako że kolejka wciąż jest spora a jako że ostatnio dodano ligi w wielu krajach [choćby najbardziej popularna - Szwecja gdzie mimo dodania ligi kolejka nie będzie pusta] to nie można dodać wszystkich naraz przez obciążenie serwerów.

no nic, zapraszam do gry i zapraszam do growego forum dyskusyjnego :D

howgh blade twarze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to gra internetowa i w stylu RPG czyli rozwija sie swoją postać ITD.

Nie ma w niej grafiki ale jest bardzo rozbudowana mozna wybierać bronie tworzyć je.

Jest w niej wiele ciekawych elementów jezeli wam sie spodobało to zapraszam do wspaniałego świata FANTASY GAME:

http://www.vallheru.kucyk.com/register.php?ref=113

To jest adres rejestracyjny

>>> Po kiego wuja piszesz dwa takie same posty w dwóch różnych tematach? - Mejste

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie ludzie z tego co tu piszą to nikt nie wie o najlepszej grze prez www!!!!

wstyd normalnie styd :lol:

chodzi oczywiście o The Crims, a zagrać można na www.thecrims.com

w grze jesteś kryminalistą, napadasz, okradasz, jarasz i wiele więcej z przestępczego światka!!! można także zakładać gangi z innymi graczami i robić akcje grupowe!!!

super giera!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crimsy zrobiły sie teraz beznadziejne. napady mają niesamowite wymagania (poziom trudności to jakieś żarty a nie fakt). wszyscy ccą tylko ofiar, ofiar i jeszcze raz ofiar. więc piszą brednie o sojuszach od 50 respa i leją tych co sie dali nabrać. ogólnie ta gierka sporo straciła w moich oczach. BYŁA fajna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka komentarzy do kilku różnych gier:

the Crmis: Fajnie się grało, do czasu kiedy zaczęła się nowa runda... wtedy mi się znudziło, ale wcześniej grało się super!!! - ta gra to tak na prwadę kopnkurs...

Ogame: Wypas! Mam ponad 400 punktów (wiem, że mało, ale...) i giera wymiata - w to grają wszyscy chłopacy w mojej klasie...

RuneScape: Swego czasu grali w to wszyscy chłopacy i... znudziło nam się! Było supwer, ale potem jeden został membersem, i zobaczyliśmy, że tak na prawdę gra się w to dopiero jak się zacznie płacić...

Na te wszystkie gierki była mpda w mojej klasie. I w końcu nam się znudziły (Ogame się znudzi), ale tym razem się na to przygotowalem :twisted: pokażę im wtedy Xwars... Jeśli ich wciągnie, to będę mistrzem, bo narazie nikt w klasie poza mną w to nie gra...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...