Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

No pewnie. Te klucze SĄ oryginalne i 100% legalne, ALE w Azji. A o tym już nikt nie wspomina, no i nikt się o to nie pyta. Nie sądzę, żeby się dało złapać jakieś sprzedawcę na takie haczyki. On po prostu sprzedaje kody. Nigdzie nie pisze, że są one 100% legalne w jakiś konkretnych regionach świata(tutaj musiałaby być to Polska).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na allegro kupiony klucz BC2 i do dzisiaj bez problemów. Gdyby banowano te klucze byłby duży rozgłos o nie kupowaniu ich, a tak prawie nikt nie narzeka (oczywiście pomijam klucze za 20zł. Te np za 80zł BF3). Wolę pudełko BF3, ale FIFĘ 12 kupię w kluczu.

Jeżeli firma na tym w jakiś sposób traci niech OFICJALNIE przestrzega o ich kupowaniu i każdy kto kupi taki klucz zostanie zbanowany, ale niech zrobią to po oficjalnej informacji, a nie na podchody.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lul już nie raz przecież trąbili by nie kupować cdkeyów ze źródeł, które nie mają oficjalnego błogosławieństwa EA

http://support.ea.com/app/answers/detail/a...n-auction-sites

Najbardziej mnie rozwala to, że w Kambodży ludzie będą mogli grać już jutro rano a my dopiero 26. Z drugiej strony zmieniając czas windowsowy będzie można w singla zagrać już po dorwaniu w łapki pudełka ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. polonizacji - w jednym z newsów na gram.pl znalazłem niepotwierdzone info, że MOŻE (czyli nie musi) być możliwość zmiany języka...

Uściskam Cię jeśli to prawda (próbowałem się pytać Matrosa, ale cisza, jak makiem zasiał)... A jeśli nie to będę ściągał przez Origina (wklepię serial do niego), mając nadzieję, że tak jak w przypadku Steama, język klienta = domyślny język gry.

Co do gadżetów to czekam na aplikację Battleloga na androida, iOS już takową ma..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawosci. Jako ze kupilem gre BF3 w gram.pl i potwierdzilem odbior w punkcie odbioru we Wrocku na 25.10. To oznacza ze bede mogl zagrac 25.10 w singla ale nie w multi? Multi bedzie dostepne dopiero 27.10?

Dzieki za info!

EDIT: ins3jn : patrz tutaj: http://forums.electronicarts.co.uk/battlef...l-bf3-beta.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://planetbattlefield.gamespy.com/fullstory.php?id=165583

Zakładając, że nic nie będziecie kombinować to nawet jeśli paczkę z grę dostaniecie wcześniej to - jeśli dobrze zrozumiałem - gra na Originie nie będzie dostępna wcześniej jak o 12:01 27 października ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie orientujecie się, czy czasem Empik i Media Markt (szczególnie ten drugi) nie wystawi czasem BFa 3 na półki wcześniej, niż w czwartek? Przy okazji premiery Fify wystawili już w poniedziałek, mimo tego, że premiera była w piątek... Teoretycznie nielegalne, ale i tak gra jest zablokowana przez Origin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już pierwsze recenzje:

cdaction.pl/news-22974/battlefield-3-pierwsze-recenzje-wersji-pc.html

Średnia na metacritic: 93%. Podobno tylko niezły singiel, za to super multi. W singlu zniszczenia są oskryptowane, nie jak w multi. Gra zamiast menu ma Battleloga (;().

@Matison

Mi też już wysłali, czyli jutro dojdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to jest dla mnie smutne że nie ma menu tylko battlelog. Jako dodatek to by się sprawdzało genialnie żadnych stron ze statsami tylko battlelog. A nie żeby uruchamiać serwery z przeglądarki...

Jak dla mnie bf3 jest przereklamowanym tytułem. Liczyłem na jakąś rewolucję. I albo beta i mój komp nie sprostały wymaganiom albo po prostu mi ta gra nie podpasuje. Za rok jak będzie w ea classic to ogarniemy. "Premierowcy" niech się męczą bugami problemami crashami gry :trollface: :trollface: :trollface: :trollface: :trollface: :trollface: :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://planetbattlefield.gamespy.com/fullstory.php?id=165583

Zakładając, że nic nie będziecie kombinować to nawet jeśli paczkę z grę dostaniecie wcześniej to - jeśli dobrze zrozumiałem - gra na Originie nie będzie dostępna wcześniej jak o 12:01 27 października ;)

Kiedy próbowałem odpalić grę, napisane jest, że gra startuje 27 października (czwartek) o 1:00 :P Fajnie, że mam wolne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii ocen mam nadzieję, że redaktor oceniający BF'a nie da się pociągnąć hype'm jaki wytworzył się wokół tej produkcji i trzeźwo spojrzy na to "dzieło" DICE, które w singlu podobno prócz oprawy graficznej prezentuje żałosny poziom SI oponentów, ograniczone skrypty, 5 godzin rozgrywki oraz maksymalną zżynę "patentów" z serii Call of Duty. Oczywiście nie twierdzę, że MW3 zasługuje na wyższą ocenę, gdyż jest to nieprawdą i według mnie nowy BF powinien wylądować z ok. 8/8+* (duży minus powinien znaleźć się przy Battlelog'u), natomiast CoD za to jak "zmienił się" od czasów pierwszego Modern Warfare powinien zaliczyć notę w granicach 6/6+*.

*Zdaję sobie sprawę, że w żadną z gier nie grałem (prócz bety/dema Battlefield'a 3) i są to tylko gdybania na podstawie dotychczasowych informacji, etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceny i recenzje BF3 i MW3 będą tylko wtedy dobre jak BF3 nie będzie recenzował antyfan BF3 i Fan MW3 i na odwrót. Ja jak czytałem reckę MW2 to widziałem w niej typowe fanboystwo co mi się nie spodobało.

Jak pamiętam ME1 miało też swoje błędy ale gra i tak dostała ocenę 9 albo 10/10 ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://planetbattlefield.gamespy.com/fullstory.php?id=165583

Zakładając, że nic nie będziecie kombinować to nawet jeśli paczkę z grę dostaniecie wcześniej to - jeśli dobrze zrozumiałem - gra na Originie nie będzie dostępna wcześniej jak o 12:01 27 października ;)

Kurdem. Jak nie patrzę na tę listę to żadne logiczne wytłumaczenie dla tej kolejności nie przychodzi mi do głowy... Toż to wygląda jak bełkot, czystą losowość... Biedni Japończycy...

Ciekawy jestem, czym się LOGICZNYM tłumaczy takie różnice? Gdyby chociaż serwery były regionalizowane według tego samego schematu i niedostępne poza rejonem, to jasne... Ale tu mi nawet żadne polityczne kwestie nie przychodzą do głowy.

Do mnie na gram.pl też już wysłali :) Fajnie tak mieć 2 dni przed europejską premierą pudełeczko w domu :)

Bo ja wiem - my co mamy pre- na Origin, to grę pewnie w większości zassaliśmy i zainstalowaliśmy w ciągu weekendu :P

Co do ocen, to obstawiam: 8+ na BFa i 8 na CoDa. I po cichu liczę na faktycznie jakieś porównanie (krzywdzące dla CoD ofcoz :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że obie gry będą recenzowane w grudniowym numerze, to wydaje mi się, że tematem numeru będzie właśnie pojedynek BF3 vs. MW3. Bo ciężko z tych dwóch gier wybrać jedną na główny "temat". Co do ocen, to jestem zdania, że BF3 dostanie 9/10, a MW3 8/10. Jeśli będzie na odwrót, będe bardzo zaskoczony ;)

BTW, dzwoniłem do Media Markt i mówili, że jutro, ew. w środę BF3 będzie na półkach ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...