Skocz do zawartości
Digison

League of Legends

Polecane posty

Ja mam sprawe...wiem żę problematyczny jestem...ale ten UE server mnie rozwala xD

Czy wam też jeśli gracie mając

80 fps i ping w granicach 50 ms

po zminimalizowaniu gry....nagle wszystko rośnie (fps maleje ;/)

mam 50 fps / ping 100ms....jeszcze pół biedy

znów minimalizuje...wracam do gry...

25 fps / 700 ping...

Sprawdzałem 5 razy to i za każdym razem to samo...wam też tak się dzieje?

(nie jest to spowodowane tym....żę neta/kompa mam obciążonego-nie mam włączonego nic)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą grałem z KewL'em, i chociaż dostaliśmy po pupie, grało się fajnie. Zawsze lepiej z Polakami niż z Francuzami i Niemcami. Jutro ok. 19-20 mogę z chęcią pograć. Najlepiej 5v5. Ofc normal game. Mogę grać Sionem, Mundem, Mordkiem lub Teemem.

Nick: Digison kontakt przez xfire lub w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka dobra, zróżnicowane postacie, ale nie liczcie na z balansowanie postaci. Twórcy mają swoich faworytów, których dopieszczają i dopakowują wraz z nowszymi łatkami. Dużo w niej zależy od wybranych postaci przez obie drużyny bo walki 5 tanków vs 5 supporty są masakrami. Niby dużo zależy od taktyki i umiejętności gracza czy zestawu zakupionych broni i skilli, ale szybki rush tanków nie daje zbyt dużo nadziei. Szczerze mówiąc jak się widzi pewne postacie w ekranie doładowania po jakiejś 100 bitwie to ma się ochotę na rage quit i zapomnienie o grze. Jakby ktoś chciał kiedyś pograć to zapraszam nick: Grizzo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym nie przesadzał. Owszem, niektórzy czempioni są nieco mocniejsi, ale wszystko zależy od umiejętności graczy. Widziałem kiedyś gościa, który Yi'm rozjechał 5 innych, nie tak znowu słabych, graczy. Kwestia praktyki.

Wracając do tematu umawiania się na grę: najlepiej by było, gdyby zebrało się nas 10, wtedy byłaby pewność, że gra się z kimś normalnym, nie jakimś ragerem, który opuści mecz po pierwszym zgonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł aby zorganizować na forum turniej LoL.Muszą zgłosić się minimum 4 drużyny po 2 osoby.Po losowaniu drużyny zostaną do siebie przydzielone i będą grały razem mecz.Zwycięzca przechodzi dalej a przegrany odpada.

Piszcie czy podoba wam się mój pomysł a jeżeli tak to zgłaszajcie się i zrobimy losowanie.Później ustalimy godziny o których odbędą się mecze.Jeżeli macie jakieś zastrzeżenia to pytać się.

Edytowano przez Echelon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby ciekawie, tylko skąd wziąć drużyny? Jak na razie z forum grałem z BiiBiisem i z KewLem. Przydałoby się co najmniej 6 drużyna po 3 osoby i by wtedy można zrobić turniej z prawdziwego zdarzenia ;). W sumie 18 osób to nie tak dużo.

Tyle że na przykład ja zazwyczaj gram sam z randomami, trzeba by się zmówić jeszcze z 2 osobami i pograć kilka, kilkanaście meczy.

Pomysł ciekawy, ale gorzej z organizacją. Gdyby zebrało się chociaż 12 osób, (4x3) już by coś można działać, ale na zasadzie każdy z każdym i podliczanie punktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie organizować coś takiego to zacząłbym od zrobienia listy kto na jakim serwerze gra. Ja na przykład mam US i nie zamierzam migrować, nie chce mi się nabijać od nowa 29 poziomów i odblokowywać te wszystkie postacie (nie mówiąc już o moich kumplach grających na US). Wszyscy tu grają na UE?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrany odpada. IMO lepiej.

Mam jeszcze taką początkową regułkę (która nie musi wejść w życie , to tylko propozycja) :

-Każdy gracz musi podać w tym temacie nick , level oraz postać , którą będzie grał (tak , 1 postać na cały turniej)

Teraz kwestia czasu. Wydaje mi się , że w sobotę każdy ma czas , godziny 15-20 na partyjkę 30-60 minut.

No i gramy na US czy EU (przez to podzielenie część z nas nie zagra w turnieju)?

Edytowano przez arbuzek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to trzeba ludzi zebrać. Z osób które tu się wypowiedziały są 2 z US. Poza tym drużyny. W tej kwestii, jakby się zebrało 12 osób, losujemy 4 drużyny po 3 osoby, i każda drużyna ma jeden dzień na ustalenie champów, pogranie razem itp. Oczywiście wg. mnie.

Do tego wstępny regulamin (mogę się tym zająć).

Echelon, Ty zajmiesz się organizacją?

Edytowano przez Digison
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą 7 "cudownych" pojedynków. Tak epicko noobskich drużyn w jakich grałem świat nie widział. No bo ile można tłumaczyć, żeby nie rzucali się 1 na 3? Powoli mam dość tej gry, bo niema z kim grać, aż 7 razy?! Pod rząd, grać w tak beznadziejnych drużynach, przecież to jest niemożliwe.

Co do turnieju to ja gram tylko na EU, a chętnie bym się przyłączył. :) Co do czasu to niedziela chyba jest lepsza.

@Digison

dobrze mówi. Najlepiej zebrać chętnych, sprawdzić jaki serwer (EU/US), ma więcej graczy z forum, i wtedy można wybierać terminy.

LoL nick: BiiBiiS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim blogu Link do bloga zacząłem przyjmować uczestników turnieju.Wpiszcie wszystkie wymagane informacje w komentarzach.

Do tego wstępny regulamin (mogę się tym zająć).

Więc proszę abyś się tym zajął. :P

Edit:Dzięki Arbuzek przez moje roztargnienie zapomniałem opublikować wpis. :no:

Edytowano przez Echelon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erm... Echelon na twoim blogu nie ma wpisów , nie ma gdzie wpisać. Edit : Dobra , już jest.

Chwilowo mamy małą listę :

BiiBiis , EU

YankiPL , EU

Arbuzek (Ja) , EU/US (mogę na obu grać)

Psikutas , EU

SphyrnaMokarran , ?

Sciass , US

Morgenite , US

Echelon (nie znam nicku w grze) , EU

Kilka osób pisało nicki , ale nie okazali chęci udziału w turnieju (i na odwrót...) , więc ich nie napisałem.

BTW. Doprowadza mnie do szału ,,Leavers & AFKers Company" na EU , jak wygląda sprawa na US?

Edytowano przez arbuzek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą 7 "cudownych" pojedynków. Tak epicko noobskich drużyn w jakich grałem świat nie widział. No bo ile można tłumaczyć, żeby nie rzucali się 1 na 3? Powoli mam dość tej gry, bo niema z kim grać, aż 7 razy?! Pod rząd, grać w tak beznadziejnych drużynach, przecież to jest niemożliwe.

Zgadzam się z tobą w 101%

Ja się czasami zastanawiam czy serwer US nie ma lepszych graczy....mam takie samo wrażenie jak ty....Na EU ciągnąłem staty Ashe około 10/9/x na runde...tu średnio mam 15/3...troszkę niski poziom EU, wszyscy wyzywają cię od noobow a sami rzucają się na turret + 2 herosów broniących go.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...