Skocz do zawartości
Digison

League of Legends

Polecane posty

Dobra jak coś to do "Rankiryuu" pisać, musiałem zmienić pewne rzeczy, ale mniejsza o to.

W sumie moimi ulubieńcami są Annie, Tristana i teraz Warwick.... tak wiem jest strasznie OP, ale jest jakaś przyjemność w graniu Warwick'iem, zwłaszcza jeżeli mam przeciwko sobie Mundo albo Katrine >_<

Btw... lvl 5 bo rozkrecam nowe konto :P

Edytowano przez KewL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jak coś to do "Rankiryuu" pisać, musiałem zmienić pewne rzeczy, ale mniejsza o to.

W sumie moimi ulubieńcami są Annie, Tristana i teraz Warwick.... tak wiem jest strasznie OP, ale jest jakaś przyjemność w graniu Warwick'iem, zwłaszcza jeżeli mam przeciwko sobie Mundo albo Katrine >_<

Btw... lvl 5 bo rozkrecam nowe konto :P

Iii, Warwick nie jest w ogóle OP, ma bardzo słabą prasę w wyżej ELO rozgrywkach. Faktem jest że sfedowany i wyekwipowany jest nie do powstrzymania, ale mozna to równie dobrze powiedzieć o 3/4 postaci. Jedyną postacią ewidentnie i bezdyskusyjnie OP jest Jax chociaż po ostatnim patchu ciut mniej.

Annie i Tristana to byly moje pierwsze czempionki, i grało się nimi świetnie, teraz uczę się grać Alisterem i Twisted Fatem - dwóch ulubionych championów, support Tank i DPS.

Jakby kto chciał kiedys wieczorem pyknąć , nick "Ihs567".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio gram piratem, singed i twitch :)

pirat jak dla mnie swietny support ale jak mam sie zdac na losowa druzyne to slabiutko no i generalnie lipa dopoki nie mam infinity edge:P

singed dosyc fajny i jak mam junglera to radze sobie solo trzymajac innych na dystans;p chociaz jak sa 2 stuny to bywa ciezko:P

a twitch no coz nie powiem jako bym byl swietny na nim w najlepszym wypadku ujdzie:P czesto slysze komplementy (you suck!!) ale coz zeby dobrze grac trzeba grac nie?:P a jak kolesiowi ekipa nie pasi to niech gra ze znajomymi a nie wcisnie play i sie modli o pro zawodnikow :)

zawsze gram do konca nawet jak glosuje zeby skonczyc gre gram dalej

a co do tych co opuszczaja to ok niektorzy przeprosza ze musza isc i wychodza,tych rozrumiem

sa tez tacy co robia tak zwane rage quit xD oczywiscie glownie dzieci ktore wpadaja w furie BO ON MNIE ZABIL!! wkurzaja mnie ale to tez ujdzie ale takiego goscia co siedzi w bazie obok nexusa i biega zeby go system nie kicknal bo chce dostac punkty to juz nie rozumiem no siedziec i tak siedzi to chociaz by mogl grac i moze z nim moglibysmy wygrac chociazby nie wiem jak slaby byl i tak jakas tam pomoc jest:)

hoho ale sie rozpisalem:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca pomoc z takiej semi-afk lamy.. bo polezie, da się zabić 20 razy, doładuje przeciwnika i porażka murowana, a tak nawet 4 vs 5 można wygrać xD Mnie teraz jedynie irytuje banda, dosłownych noob'ów. . . konto np: na 10+ lvl, a jak jest w grze to nie wie co ma robić. Dochodzi nawet do akcji gdzie lvl 2 stara sie pokonać lvl 10 poprzez wyprzedzenie przeciwnika, zablokowanie mu drogi i atak . . . ja nie wiem co Ci ludzie mają w głowie ale na pewno nie mózg. Jak bardzo trzeba być "nie kumatym" żeby nie zrozumieć takiej prostej rzeczy jak fakt że "lvl 2 nie pokkona lvl10" =.= Ba, niektórzy chyba nie rozumieją że Miniony dają exp o.O Jeszcze potrafię zrozumieć że ktoś słabo gra, ale rozumie zasady gry... ale żeby ktoś z kontem na 10lvl nie wiedział o co w tej grze chodzi? <sic!>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha no wiesz to zalezy od postaci tez;P

bo sa tacy co chca zablokowac droge jaxowi grajac np soraka xD to jest calkiem zabawne:P

ale czasami sie trafia po prostu silniejsi przeciwnicy i naprawde niewiele mozna zrobic

najbardziej nienawidze kolesi na tsie albo vencie;P to potrafi wkurzyc lataja po calej mapie i wybijaja nas bez problemu bo dzieki komunikacji dobrze sie zgraja i reakcje maja natychmiastowa, do tego dobieraja sobie team tak ze postacie sie wspieraja nawzajem i to jest lipa

ja tam staram sie nie ginac ale czasem sie zapomne i lece jak glupi zeby kolesia zabic bo szkoda zmarnowac okazje bo ma malo hp;P zazwyczaj konczy sie na tym ze ja zabijam kolesia a mnie turret;P ale no bywa:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym poszukiwał kogoś do gry... Jakiś super dobry nie jestem (chyba, że gram Yi, ogólne staty nim mam 240:30:100, ale ostatnio nim nie pogrywam), ale wiem co to team play, nie uciekam z gry, gdy ktoś mnie zabije 3 razy. Jak by był ktoś chętny - pisać PM, lub zaprosić mnie w grze do znajomych (nick taki jak tutaj).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ostatnio zacząłem pogrywać dowiedziałem się o niej z CDA poszukuje osób do gry.Na razie dobry nie jestem rozegrałem chyba z 4 mecze ale cały czas się uczę nick taki jak na forum możliwość gry przez xfire.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nieźle dostaje po tyłku, no ale dopiero się uczę. ;) Ani razu nie uciekłem, grałem 2 razy w normal game i dwa razy przegrałem, ale to przez wspaniałe teamy, które po kilku rundach były nierówne, na moją niekorzyść. :/ I nie wiem czemu zawsze trafiają mi się osoby o 10 lvl nade mną. :( Fajnie było by pograć z jakimiś Polakami, którzy pokazaliby co i jak, bo jak się pytam kogoś na serwerze zazwyczaj nie otrzymuje sensownych podpowiedzi. Jak wiadomo trening czyni mistrza więc jeszcze sporo czasu minie, zanim się nauczę grać. Ale się nie poddaje, bo gra jest rewelacyjna.

Mój nick na serwerze EU: BiiBiiS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zaraz Was dodaję do przyjaciół. I piszcie czy gracie na EU czy na US.

Aktualnie moimi ulubionymi champami są Mundo (ahh ta regeneracja życia 150+, nóż do rzucania i masochizm ^^), Teemo (taki mały grzybiarz a potrafi wkurzyć) i Sion, którym uczę się jeszcze grać. Jak na razie robiłem go pod AP, ale dzisiaj pogram nim trochę pod AD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wy ja dopiero gram od kilku dni i gra mnie tak wciągnęła że inne tytuły w które grałem poszły w odstawkę.Gra mi się rewelacyjnie.Codziennie staram się nauczyć czegoś nowego.Na razie gram wyłącznie practice game aby dojść do wprawy.Za niedługo zamierzam kupić Ashe.Do tej pory próbowałem grać Warwickiem,Garenem,Tristaną oraz Katariną.Gdyby ktoś był chętny do gry to wszystko jest napisane w mojej sygnaturce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem grac w LoL odkąd przeczytałem recenzje w CDAction no i gra spodobała mi się bardzo,mam obecnie 6 lvl i gram albo warwickiem albo shaco.Ostatnio trochę mnie zaczynają denerwować osoby które wychodzą podczas gry, moje cztery ostatnie mecze kończyły się 3v5 albo 4v5.Więc szukam jakiejś "pewnej" drużyny...Jak by co to pisać ,nick Seathel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tez w to pogrrywam jakoś od ponad tygodnia :) chętnie dołącze do jakiejś drużyny :] aktualnie gram Heimerdingerem ale posaidam również Ashe, Siona i Mistrza Ji :] w razie czego piszcie na nick Morgenite (ewentualne dodania do przyjaciół również ;p )

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gram w LoLa od kiedy HoN jest płatny, tj. od 12 maja. :P Gram głównie Twisted Fate, a oprócz niego mam odblokowanego Yi. Jak coś pisać do Itness w grze lub na gadu-gadu. Zwykle można mnie złapać po 16.00 i po 20.00. Nigdy nie wychodzę w trakcie meczu, umiem dostosować się do drużyny (jak nie ma tanka to idę tankiem itp.). :icon_biggrin:

Pozdrawiam

Itness

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echelon - zanim się rozkręcisz w rozgrywce, to zmień serwer na EU - jednak większość Europejczyków gra na EU, pingi są niższe a i poziom zawodników poniekąd lepszy.

Dokładnie... ja wpadłem i na początku ściągnąłem wersje amerykańska, dopiero kumpel poinformował mnie, że istnieje też wersja europejska no i właśnie zasysam :tongue:

LoL bardzo mnie wciągnął, dodawajcie w grze, chętnie zagram jak już pobiorę ---> nick : wenox

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy Europejski LoL ma lepszy poziom o.O Banda francuzów nieznających angielskiego, akcje typy "cztery żaby na dole, nikogo pośrodku i ja sam na górze".... nie raz totalnie zero wiedzy o rozstawieniu, taktyce, typach gry, "zoning'u", itd. Jedyni którzy naprawdę biorą sobie do serca grę to będą Niemcy, ale z drugiej strony jeżeli jesteś Polakiem to właśnie od nich usłyszysz najwięcej nieprzyjemnych komentarzy.

@Echelon

Jak juz ktoś wspomniał, chyba każdy tutaj gra na Europejskim serwerze... tak czy owak kiedy Riot games przejmie LoL w Europie to może doczekamy się mniejszych lagów bo Riot najprawdopodobniej będzie hostował grę na dużo lepszych serwerach niż teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, wczoraj miałem śliczny mecz w którym było 1 v 5. Tym jedynym był mój Gangplank osamotniony przez regularnie opuszczających grę leaverów.

W LoLa mam przyjemność grać od jakiegoś miesiąca z hakiem. Summoner nabity na 24 lvl, zakupionych kilka run i pięciu champów:

Anivia .... Garen .... Master Yi .... Gangplank .... Tryndamere

Na lodowe ptaszysko człowiek musi się strasznie wykosztować, potem nauczyć nim grać ale... jak włoży się odpowiedni wysiłek to Kriofeniks po prostu miażdży :). Moim drugim faworytem jest Garen. Prawdziwy kosiarz o niebagatelnym pancerzu i z kilkoma ciekawymi bulidami.

Dziwię się że wśród overpowered nikt nie wymienił Twitcha. Niewidzialny, zatruwający i błyskawicznie strzelający to w połączeniu cechy wybitnie zabójcze. Nic dziwnego że w sklepie figuruje on wciąż jako najlepiej sprzedający się champ mimo tego że kosztuje tyle co Anivia, czyli 6300 IP.

W tej chwili oczekuję z rosnącym podnieceniem Malzahara, zapowiedzianego wczoraj jako najnowszy dodatek do Ligii. Co o nim myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że Riot powinien skończyć wreszcie z serią Flippin Ninja, a wziąć się za robienie nowych map, oraz przebudowanie niektórych starych postaci.

Bo zauważcie, że nowi bohaterowie mają praktycznie wszystko w skilach co potrzebują, taki Garen - wkurzający silence, świetny pasyw na regen hp, i dodatkowo instant kill + ochrona do robienia Tower Divingu.

A przypatrzmy się starej postaci Gragasowi - który jest wg mnie o wiele ciekawszy, a ma słaby potencjał - jego toczenie beczkami o ile na początku daje rade o tyle w mid, late game jest słabo pod względem DMG, zbudujesz bardziej na tanka - masz słaby dmg i w team fightach w ogóle przeciwna drużyna nie ma po co cie zabijać, jedyny dobry skill to rzut wybuchającą beczką, ale bądźmy szczerzy w grach typu pre-made, klanowych na niewiele się to zda. I w sumie bohater przedstawia się tak: ap - dmg jako tako daje rade ale i tak z innymi nukerami nie ma szans; build typu tanky/hybryda ap-tank masz więcej survability ale twój dmg po prostu ssie.

Co do Twicha to on jest dobry przede wszystkim jak - masz squishy champa w early game a on cię zajedzie od tyłu i jeszcze najlepiej w pomocy z partnerem z teamu, albo kiedy dacie mu się wyfeedować bo nie używacie oracle, oka. Taktyka na niego jest bardzo prosta, tower hug albo jak masz trochę więcej hp i wardy to stoisz i jak się tylko pojawi używasz na niego skill cc - stun / snare i wtedy do wyboru albo używasz to jako czas do ucieczki, albo wraz z kumplem z teamu szybko go zabijacie (gdyż on również w early game ma mało hp).

Swoją drogą moja ulubiona postać to chyba Ammumu - tank, hybryda castera, mini stun z bandaży, snare na całą drużynę przeciwną z ulti, do tego świetny skill z wysysaniem % od maksymalnego życia od przeciwnika (a nie % od twojego dmg) czyni go niezłym wyborem przeciwko tankom, którzy stackują hp.

I ogólnie postać jest ciekawa - uwielbiam jego teksty - "Lets be friends forever" albo "Let me give You a hug" :)

@down nie zgodze się Gragas nigdy w 'normalnych warunkach' killerem nie będzie, co najwyżej dobry support :)

Edytowano przez Crystek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crystek - Riot skończył z tą serią, zapowiedzieli że będzie trio ninja i tak też się stało. Teraz wchodzi Malzahar. Zgodzę się jednak że powinni w końcu wstawić nową mapę i dawno zapowiedziane tryby. Boty z poziomem inteligencji większym niż leming który usłyszy zew też byłyby miłą odmianą.

Co do Gragasa, zdolny gracz zrobi z niego killera, postacie są generalnie nieźle wyważone, każda potrafi zdominować rozgrywkę jeśli zostanie odpowiednio poprowadzona (i pofeeduje trochę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać przy wyborze map można się spodziewać że gra będzie miała do 13 map... 2 sa dostepne, 11 nieaktywnych o.O Ale fakt przydalo by sie cos nowego bo mapa 3v3 mnie nie bawi =.=

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to ściągałem 700 MB , żeby teraz paść przed patchem 420 MB :laugh: Tak jest , również mnie zachęcił świat LoL-a.

Mam tylko 1 pytanko , a brzmi ono : Jak wyglądają mikropłatności w grze? Nie trzeba nic płacić , ale gdy wpadnie jakiś bonusik ekstra , w jaki sposób kupuje się bohaterów? Metodą SMS czy może bankową?

Nick Summonera : Arbuzek :wub:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pobrałeś wersję EU czy US? Bo znowu będzie tak że ktoś podaje nick, a gra na US kiedy 99% osób gra na EU xD

Co do płatności... za samą grę NIE TRZEBA płacić, jedyne rzeczy jakich nie można zdobyć za IP to nowe Skiny postaci i Boost Pack'i (doświadczenia i IP). Czyli nie wydając ani złotówki (euro) można mieć to samo co inni, przedmioty które są dostępne TYLKO za Combat Points w sklepie LoLa w żaden sposób nie wpływają na siłę graczy, umiejętności, itd. Jedyna różnica miedzy IP i CP to to że za CP można zdobyć nowych Chanpion'ów/Runy szybciej niż za IP.

NOTE: LoL nie wspiera płatności SMS, żeby kupić CP za Euro trzeba mieć dostęp do konta bankowego z aktywną kartą. Ofc. nie musi być to nasze własne konto, może to byc konto rodziców, siostry, brata, itd. pod warunkiem że zgodzą się żeby uwaliło im parę grosza ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morgenite zaraz dodam do przyjaciół , piszcie tu jak macie czas zagrać , może ustalimy konkretny termin :)

P.S. właśnie brałem udział w epickiej bitwie.

Nasza drużyna : Ashe (ja) , Robocik i Katarina przez pół godziny broniła się , po czym w 15 min. zmiotła drużynę przeciwnika. Co w tym wyjątkowego? Graliśmy 3 vs 5 (ach ci ,,leaversi") , a nasz Nexus miał 60 HP , gdy wygraliśmy :)

Edytowano przez arbuzek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...