Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Prywatne pytania do moderatorów

Polecane posty

W tym temacie możecie podpytać moderatorów o różne prywatne sprawy. Ale pamiętajcie o dwóch ważnych rzeczach:

1. Ten temat nie służy do załatwiania forumowych spraw z moderatorami, a wyłącznie do dyskusji o prywatnych sprawach z nimi związanymi.

2. Moderatorzy nie mają obowiązku odpowiadać na te pytania. Mogą, ale nie muszą. Więc na nagabujcie potem nikogo, że ktoś Wam nie odpowiedział na jakieś pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, nowy temat. To parę pytań nie zawadzi:

1. Ran, czemu zmieniłeś znowu awatar? Jakaś ośmiornica...

2. Ran, czemu udajesz na forum takiego groźnego, a na gg jesteś mily i super się z tobą gada?

To się też tyczy Turambara. Odwrotnie z Lordem - na gg wydaje się oschły.

3. Panie Mateuszu(stefanie), chce pan być ekspertem?

4. Arnie, pamiętasz mnie, z okresu 1 ban temu? xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwrotnie z Lordem - na gg wydaje się oschły.

Próbowałes kiedyś poklepać po ramieniu wilkołaka w ciągu pierwszych dni pełni księzyca*? Nie? To nie próbuj. :P

*- jest to jakże zabawna i błyskotliwa metafora, w której chodzi o studenta który dopiero co rozpoczął nowy semestr

(ciekawe jaką zatem masz metaforę na studenta w trakcie sesji zimowej) - Ran

Hmmm... Wampir na czosnkowej farmie?

On tak ma bo ma teraz okres... znaczy cały czas go ma - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... potwierdzam fakty, dziwnie się z tobą gada na gg. Tak, jakbyś miał mnie dosyć. Te oschłe wypowiedzi, takie skwitowanie dwóch zdań jednym wyrazem, i w ogóle ponuractwo. I jeszcze tempo pisania jednej odpowiedzi na kwadrans... ale cóż, jak się jest fanem moderatorów to muszę znosić to. btw: nie chciałem cię obrazić, Lordzie, dalej cię bardzo lubię, tylko ty zdajesz się mieć mnie dosyć....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ran, czemu zmieniłeś znowu awatar? Jakaś ośmiornica...

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Nie zmieniłem. Odzyskałem.

Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami,

nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

2. Ran, czemu udajesz na forum takiego groźnego, a na gg jesteś mily i super się z tobą gada?

That's how I roll B)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro poznałem cię od tej strony, to się nie muszę ciebie tak obawiać, jak wtedy ;P

ech... zazdroszczę i podziwiam was, moderatorzy. i marzę zostać jednym z was. Hell, duzo jeszcze roboty mam, żebyście mi zaufali po tym banie... ale cóż. Tak czy siak, Ran, ta ośmiornica wg. mnie niezbyt pasuje. Lepszy by był kotek.

To nawet ja wiem, że to nie jest ośmiornica. A co? Szukaj, a znajdziesz (w nagrodę za rozwiązanie konkursu mogę podesłać link do fajnego komiksu związanego z tematem). - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy, w jakim sensie. Pierwszego peceta miałem na początku 1997 roku (rok wcześniej u znajomych od rodziców zobaczyłem maszynkę z programem do nauki angielskiego i się napaliłem), natomiast czymś więcej (HTML, jakieś podstawy pascala i C, dłubanie w windowsach) to było około 2000 roku. Wtedy też w CDA były świetne poradniki o windows i innych programikach, na 04/2004 pojawił się Starter CD z masą programów i to mnie wciągnęło. Chyba 2 lata później podłączyłem się przez modem do sieci, zacząłem zwiedzać jej zasoby, aż trafiłem na forum Elektrody, które zacząłem namiętnie czytać, a z czasem odpowiadać i pomagać ludziom. Później już jakoś się potoczyło :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wies.niak, co Cię nakłoniło do powrotu z forumowej emerytury? Na którym roku studiów jesteś, iloletnie to studia i jak dokładnie nazywa się kierunek? ;)

I czemu akurat programowanie etc?

Lord, czemu dla mnie nie jesteś oschły na ggadzie? ;)

Po prostu podoba mi się ten Jaguar, który dałeś mi do jeżdżenia po mojej prywatnej wyspie - Lord

To dobrze, bo chciałem kupić Ci porszaka, ale skoro Jaguar nadal Cię bawi ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Mateuszu(stefanie), chce pan być ekspertem?

1. Na forum zwracamy się do siebie na "ty'. To "panie" jest zbędne :smile: .

2. Nie, bo w sumie po co :tongue: . Tak poważnie: samo stanowisko moderatora wymaga od danej osoby konkretnej i bogatej wiedzy na dany temat. Jak pewnie zauważyłeś każdy z nas ma przydzielony jakiś dział(lub kilka z nich), którymi się opiekuje. Bez tej wiedzy nie mógłby skutecznie piastować tego "urzędu". Moderator łączy w sobie wiedzę z powołaniem do utrzymywania porządku i ładu na forum. Plusem eksperta jest to, że ma więcej czasu na pomaganie innym, podczas gdy moderator musi kłaść nacisk na dbanie o czystość forum. Jeżeli miałbym zostać ekspertem to chyba tylko growym i to w konkretnych rodzajach :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chyba dam Lordowi Jaguara, żeby nie był taki drętwy na gg :)

Wies.niak, lubisz wystawiać warny, nie?

Sevard, mi się kojarzy z tym n00bem z Piratów z Karaibów, tym kapitanem... ale on jest ośmiornicą. Ha, ha ha. I pytanie do ciebie - w jaki sposób zostałeś Juniorem? Opowiedz mi, może się czegoś nauczę i wykorzystam, ha?

Niziołka, jak się czujesz z faktem, że jesteś jedyną moderatorką na FA? Czy reszta nie jest zbyt natarczywa? ;)

Turambar, jeśli oderwałeś się od tego arkusza kalkulacyjnego czy tam jakiegoś managera, to powiedz - serio nie chcesz ulepszyć kompa? Zwróć się o pomoc do reszty modków, oni wspomogą... nie? ;)

Ghost, zasłyszałem, że jesteś najmilszą osobą, jaką zna Turambar. To dziwne, bo podobno rozmawiał z tobą tylko raz...

Moderatorzy mili, jesteście sławni! Jakie to uczucie?

pzdr ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To źle Ci się kojarzy. Rankin w swoim poście dał istotnego hinta do tej zagadki.

Zasadniczo nie robiłem nic szczególnego w tym kieruku. Pomagałem ludziom (głównie w sprzęcie i programach, czasem w sieciach), męczyłem moderatorów raportami (a teraz mam za swoje) i tyle (no może poza tym drobnym przelewem na konto Gofra, ale o tym ciii...).

A jakie to uczucie być sławnym? Szczerze mówiąc znudziły już mi się te wszystkie wywiady, zaproszenia na ważne imprezy i to, że ludzie proszą mnie o autograf, gdy mnie tylko zobaczą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost, zasłyszałem, że jesteś najmilszą osobą, jaką zna Turambar. To dziwne, bo podobno rozmawiał z tobą tylko raz...

Trza sprostować. Matrix pisał mi, że strasznie boi się Ghosta, więc starałem się mu wyjaśnić, że nie ma się czego bać, bo Ghost to bardzo uczciwy i przyjazny człowiek ;)

A za całe zło odpowiada wies.niak ;)

serio nie chcesz ulepszyć kompa?

A po co mi lepszy komp, skoro mnie gry zbytnio nie kręcą? Jestem zręczny inaczej, strategicznego umysłu nie mam, więc po co? W Gothica i menaga mogę sobie grać. Jest też sporo gierek, w które nie grałem. Te wszystkie Baldursy, Icewindy i inne.

Widzę, że kolega po fachu. :laugh: //slee

To już jest nas czterech XD - b3rt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sevard, mi się kojarzy z tym n00bem z Piratów z Karaibów, tym kapitanem... ale on jest ośmiornicą. Ha, ha ha.

Przestudiuj uważnie ten sepleniony bełkot w poście Rankina. Powinno pomóc. :) Zaprawdę bluźnierstwem jest nie znać tego uroczego kalmara. :)

I tak w zasadzie, to ilu moderatorów ma FA? Nie błąkam się po wszystkich działach i jakoś trudno mi zliczyć. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mateusz(stefan)

To nie lenistwo tylko niewiedza. Nawet po podrzuceniu linku miałem kłopoty ze zlokalizowaniem tego działu ?z zewnątrz? i zajęło mi to parę dobrych minut. Ale tak to jest gdy człowiek prawie nigdy nie zjeżdża poniżej działu Sesja RPG. :)

W każdym razie dzięki za informację. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmm... a kto to jest ten tmassals ? Jaka jest jego historia itp?

A co do Sevarda - no ludzie!

Cytuję Gofra : "Podając tę ośmiozerową kwotę, za juniora w moim dziale, chciałem zniechęcić kandydatów... A tu proszę, przyszedł taki, rzucił reklamówką dolarów i jeszcze się chwali, że to reszta ze sklepu. Enyłej, witamy na pokładzie i zapraszamy kolejnych bogaczy to przekazania nam gotówki i/lub akcji w jakichś obiecujących firmach." Capito? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam- kto tu był pierwszym moderatorem? Takim prototypowym Big Daddym?

Wies.mak, tfu, wies.nak- jak się stałeś Junior Adminem? Byłeś wpierw modem, czy od razu się stałeś szarą eminencją FA? I kiedy będziesz full adminem?

EDIT: OMFG!!! Gdzie się podział ten superaśny muppet z avatara Tura? Już się do nich przyzwyczaiłem (ci, co nie czaję "oni"- reszta modów PGR- oprócz Qbusia- posiada w avatarach muppety. I zmienili je chyba nawet tego samego dnia, jak mnie pamięć nie myli....)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ brylant - za młody jesteś, żeby pamiętać - tak, wies.niak był modkiem, potem superem i na końcu został JA.

A ja się zastanawiam- kto tu był pierwszym moderatorem? Takim prototypowym Big Daddym?

Wydaje mi się, że początkowo forum moderowali redaktorzy - Qnik, Smugg, Eld... Ale ręki sobie uciąć nie dam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, możesz porzucić marzenia bycia zielonym. Nie-ma-mowy. Bo nie.

Mogłem się spodziewać wypowiedzi w tym stylu po tobie. Ale marzeń nie porzucę. I to nie do końca ty o tym decydujesz. Poniekąd też, ale nie jesteś jedyny. Może ktoś z moderatorów mnie polubi? Na twoją przyjaźń nie mam co liczyć, to pewne. I możliwe, że dostanę 20% przez tą wypowiedź, ale mówię - nie miałem na celu nikogo obrażać.

że strasznie boi się Ghosta

Ekhem... Jak już się upokarzamy, to na całego? Nie? ;) Tak, niestety to racja, czuję wielki respekt przed Ghostem, może dlatego, że jeszcze z nim nie gadałem? Ech...

Niebieski i czerwony to też twarzowe kolory - Gofer

Różowy tym bardziej ;p

Lordzie, cóż to za szaleństwo z awatarami? Jeez, nikt się nie może przyzwyczaić... Ja mam swój i przy nim pozostanę, na wieki wieków amen.

Przy okazji chcę podziękować Turambarowi za czas poświęcony na gg, nie wygonił mnie po odpowiedzeniu na kilka pytań...

EDIT: Turambar, ty też zmieniasz awatary? GOD!

Co do posta Lorda poniżej:

wies.niak ma z każdym konflikt. I ja nie działam przeciwko wies.niakowi. Czy ja coś złego mu robię? Po prostu odpowiadam. A to, że mam nikłe szanse, to inna sprawa. Cuda się zdarzają, i może kiedyś, jak dłużej tu posiedzę i lepiej mnie poznacie, zaufacie mi na tyle, żeby mi powierzyć tą funkcję, mimo, że teraz wątpicie? Postaram się jak tylko będę mógł, i może to poskutkuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...