Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliroth

Gry na laptopa

Polecane posty

<ciach> zapoznaj się z zasadami cytowania - Pzkw

Z tych gier co wymieniłeś zastanawiam się nad kupnem Crysisa,Medal of Honor :airbourne i Tomb Raiderem, ale mam pytanie czy nie będzie z nimi problemu na WINDOWS 7 64bit ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ballari, wydaje mi sie ze nie bedzie problemu z tymi grami na win 7 64 bit. a ja mam takie pytanie: czy na moim laptopie hp nc8000 o takich parametrach:

Pentium M 1800 mhz

512 mb ddr 1 ram

Radeon Mobility 9600 pro

pojdzie grac w miare komfortowo w Pro Evolution Soccer 6 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś odebrałem mojego laptopa ze sklepu. Pierwsze co zrobiłem to potruchtałem szybko do Empiku po jakąś fajną grę na mojego nowego lapka :). Chciałem kupić GTA IV, ale nie chce w brać w ciemno. Jak myślicie pójdzie mi??? (nawet w 640x480 i min detalach) A tu link do mojego laptopa http://www.allegro.pl/item1031943486_mocny...g_ddr3_bon.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zainstalowałeś na tym Visty to pójdzie Ci i na 1440×900.

Mam na nim orginalnego Wina 7 Home 64 bit, a można wiedzieć w jakich detalach? :)

Też kupiłem mojego Acera Aspire 7738G od tego sprzedawcy na allegro :] Chodzić będzie, na moim lapku prawie full detal, ale po kupnie musiałbyś ściągać patche (jest ich 6) po kolei, a nie tylko najnowszego :) Chcesz do nich linki, to pisz na PW. Na jakich detalach, to nie wiem, lae na dość wysokich :P

Pozdrawiam ;)

Petro-7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tam sprecyzowanej karty graficznej ale sądzę że na low pójdzie ci na pewno chociaż będzie się okropnie grzać.

"Nvidia GeForce GT320M 1GB DDR3" - pisze wyraźnie :]

Pozdrawiam ;)

Petro-7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pójdzie ci na pewno na rozdziałce najwyższej. Detale może nawet high ale ok 25-35 FPS. Ściągnij koniecznie patche ja na swojej siódemce widziałem, że się płynnie porusza chociaż przy mojej karcie to i tak bez większej różnicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie: czy na moim laptopie hp nc8000 o takich parametrach:

Pentium M 1800 mhz

512 mb ddr 1 ram

Radeon Mobility 9600 pro

pojdzie grac w miare komfortowo w Pro Evolution Soccer 6 ?

ponawiam swoje pytanie, bo nikt wczesniej nie odpowiedział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam laptopa TOSHIBA Satellite L300D

Intel Dual Core 2,10Ghz

3GB ram

Vista 32 bit

grafika: Mobile Intel? 4 Series Express Chipset Family z 1GB

Wiem, karta troche ssie ale dałem radę pograć np w Obliviona (trochę rwało). Otóz wszystkie klasyki rpg jak Baldur czy Fallout (<3<3<3) mam juz obczajone (najnowsze gry mnie niezbyt interesują) a przez dluuugi czas gralem na nim tylko w WoWa i mam pytanie co do kilku gierek:

1. Wiedźmin

2. Neverwinter Nights 2 (skoro Oblivion ruszył to mysle ze NWN2 tez powinien)

3. Wszystkie gry z serii Prince of Persia

4. Fajnie by było gdyby ktoś mógł mi coś jeszcze polecić (coś z tej materii co wymienione wcześniej)

Co do stronek jak www.systemrequirementslab.com to nie ufalbym im zbytnio (np Oblivion wg strony nie powiniem mi ruszyc)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam czy odpalę na moim netbooku Samsung NC10 w jakiś sensownych detalach Star Wars: Knights of the Old Republic??

Specyfikacja tegoż cudeńka:

# Intel Atom N270 1.6GHz

# 1GB RAM

# Intel GMA 950 128MB RAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na laptopa mam niezmieniający się zestaw:

- Heroes 1-3

- Gothic

- Fallout 1 i 2

- Worms World Party

- Gry na Infinity Engine, czyli Baldur's Gate 1 i 2, Planescape: Torment i Icewind Dale.

- Jak się lubi strzelanki, to Red Faction

Dlaczego taki zestaw? Bo to świetne, kultowe już gry, zapewniające mnóstwo godzin znakomitej zabawy, zachęcające do wielokrotnego ich ukończenia, które w dodatku podziałają na każdym złomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam czy odpalę na moim netbooku Samsung NC10 w jakiś sensownych detalach Star Wars: Knights of the Old Republic??

Specyfikacja tegoż cudeńka:

# Intel Atom N270 1.6GHz

# 1GB RAM

# Intel GMA 950 128MB RAM

Myśle że powinno pójść, choćby na minimalnych, co przy tej grze aż tak się nie liczy jak fabuła :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na laptopa mam niezmieniający się zestaw:

- Heroes 1-3

- Gothic

- Fallout 1 i 2

- Worms World Party

- Gry na Infinity Engine, czyli Baldur's Gate 1 i 2, Planescape: Torment i Icewind Dale.

- Jak się lubi strzelanki, to Red Faction

Dlaczego taki zestaw? Bo to świetne, kultowe już gry, zapewniające mnóstwo godzin znakomitej zabawy, zachęcające do wielokrotnego ich ukończenia, które w dodatku podziałają na każdym złomie.

Wielki szacunek dla ciebie.Grasz w bardzo dobre gry na laptopie.Możę graficznie nie wyciskają z laptopa wszystkiego ale można w nie grac na laptopie bez problemu i dają wiele frajdy.

Ja gram na swoim laptopie w:Worms 2,Heroes 3 i 5,Gothic 2 z dodatkiem Noc Kruka i w Bejeweled 2 Deluxe.

A o to parametry tego laptopa:Intel? Core?2 Duo T6600

2 x 2,2 GHz,DYSK 500 GB SATA II,PAMIĘĆ 4096 MB DDR3,GeForce GT 240M 1GB DDR3.

I tak nie używam w pełni jego mocy bo jak mówiłem.LUBIE KLASYKĘ! :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nowego lapka z Della i nie wiem jakie gry będą mi działały. Liczyłbym chociaż na NFSU2, którego poznaję od nowa... wspaniałe czasy, i ten soundtrack!

Konfiguracja:

Sprzęt: Dell Vostro 3300

Procesor: i5-430

Grafika: intel Graphics Media Accelerator HD

Pamięć: 3GB DDR3 Shared Dual Channel at 1066MHZ, 2 DIMM

Dysk: 320GB 7200RPM SATA Hard Drive

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...