Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliroth

Gry na laptopa

Polecane posty

Dokładnie. Ja sam byłem sceptyczny kupujac mojego lapka. Myslałem, ze cos tam ruszy i bede mógł sobie nawet w nfs porsche pograc a tu takie zaskoczenie. COD MW2 i jeden smiga w crysis na wysokich detalach (wiadomo miejscami przytnie ale ogólnie idzie płynnie) Samsung r720 C2D 6500 4 gb radeon 4650 W7 5,6 Cena 2999

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manufacturer: FUJITSU SIEMENS

Processor: AMD Turion? 64 X2 Mobile Technology TL-50 (2 CPUs), ~1.6GHz

Memory: 2048MB RAM

Hard Drive: 160 GB Total

Video Card :ATI Radeon X1200 Series

Monitor: Matryca 17'

Sound Card: Speakers (High Definition Audio Device)

Speakers/Headphones: 4World Mini Speaker

Keyboard:Jak w każdym innym laptopie

Mouse: Taka z MM za 14,99 zł

Mouse Surface: Podkładka/kalendarz z CDA

Operating System: Windows 7 Ultimate 32-bit (6.1, Build 7600) (7600.win7_rtm.090713-1255)

Motherboard: AMILO PA2510

Podstawka chłodząca:Chieftec NP5000

Jakie gry RPG/FPS/Akcja/Wyścigi na to polecacie? Bo mi się już pomysły kończą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj laptop tez ma 2 GHz i tez dwurdzeniowy. co do gier to ja ma zainstalowane wszystkie czesci painkillera ( bez wyjatku) medal of honor, wiedzmin, call of chtulu. i nic mi nie muli a dysk mam 250 GB. najwyzej procesor sie zjara. haha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam.

Mam taki osobliwy problem iż ojciec mój nagle zapragnął grywać we gry.

najlepiej takie gdzie cyt. "jedzie się czołgiem i strzela do Niemców".

A że ja raczej w takich nie gustuje to proszę Was o pomoc ;)

Na swoim sprzęcie jakiś baterfiledów raczej on nie odpali bo to lap. toshiby z grafiką zintegrowaną + proc. intel core 2 duo 1,8

więc prosiłabym o coś nie za starego, prostego i z Niemcami of korz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TuComix

Mój laptop ASUS x50sr

-Procesor:

Intel Pentium Dual CPU T3200 @ 2.00GHz

-Pamięć:

3072MB RAM

-Twardziel:

239 GB Total

-Karta graficzna:

ATI Mobility Radeon HD 3470, 512 MB, Shadery 3.0

-Dźwięk:

Realtek HD Audio

Devil May Cry 4 śmiga w 60fpsach na średnich detalach (niestety w mniejszej rozdzielczości xD), w PoPy się fajnie gra (te starsze), Gothic 2 z dodatkiem, Fable... demo Wiedźmina nawet fajnie chodziło (na średnich w najwyższej rozdzielczości laptopa 1280x800, ale wolałem ustawić na minimalne, jeszcze lepiej chodził xD)

mimo wszystko jakie polecalibyście gry ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam.

Mam taki osobliwy problem iż ojciec mój nagle zapragnął grywać we gry.

najlepiej takie gdzie cyt. "jedzie się czołgiem i strzela do Niemców".

A że ja raczej w takich nie gustuje to proszę Was o pomoc ;)

Na swoim sprzęcie jakiś baterfiledów raczej on nie odpali bo to lap. toshiby z grafiką zintegrowaną + proc. intel core 2 duo 1,8

więc prosiłabym o coś nie za starego, prostego i z Niemcami of korz.

to może tank combat :smile: jest bardzo fajna gra,a pozatym masz 3 kampanie(niemcy,rosjanie,amerykanie albo anglicy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałem się zapytać w jakie gry bym mógł pograć na tym netbooku:

Samsung N210

10.1'

Procesor: Intel Atom N450 (1.66GHz)

RAM: 1GB (DDR2 667MHz)

Dysk twardy: 160GB

System operacyjny: W7 Starter?

Na niskich detalach oczywiście, ciekawiłby mnie PoP:Piaski czasu, gry z najnowszego CDA(BlackSite Area 51, Drakensang), Assassin's Creed, chociaż co do ostatnich wątpię żeby ruszyły ale wolę się upewnić.

PS. nie wiem czy w dobrym temacie zadałem w/w pytanie, więc na wszelki wypadek jest ono również zamieszczone w temacie Czy pójdą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP

Tacy są już ludzie - nie mogą uwierzyć, że lapom coraz bliżej do PCta.

Coraz bliżej, ale jeszcze bardzo daleko:P Wystarczy powiedzieć że Twój układ graficzny jest tak samo wydajny jak np. desktopowy geforce 6600gt. Kompa z taką kartą na pokładzie złożysz za grosze, a za laptopa musisz dać o wiele więcej. Kolejna sprawa, ludzie myślą że np. taki laptopowy 9600M gt jest równie wydajny co desktopowy 9600gt, otóż nie, to chwyt marketingowy. Owszem, to dosyć wydajny układ jak na latopy, ale z 9600gt nie ma porównania. Nie dajmy się robić w butelkę, na laptopie da się grać, ale jest to bardzo droga zabawa. Lepiej kupić mocnego PC i słabego lapa, niż płacić krocie za laptopa "do gier".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No @EverybodyLies będziesz miał problem z tymi grami :/ twój laptop jest z klasy netbooków także raczej na twoim miejscu sięgnął bym do klasyki typu mafia, baldur's gate, Heroes M&M, theaf 3 z CDA. Nie wiem jaką dokładnie masz kartę ale tej klasy pecety raczej nie mają kart z pamięcią większą niż 128 mb (a i z tą chyba przesadzam)

Z reszta co do BlackSite Area 51, Drakensang sam możesz sprawdzić a co do Assassyna to nie wróże nic dobrego to wymagająca gierka:/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałem się zapytać w jakie gry bym mógł pograć na tym netbooku:

Samsung N210

10.1'

Procesor: Intel Atom N450 (1.66GHz)

RAM: 1GB (DDR2 667MHz)

Dysk twardy: 160GB

System operacyjny: W7 Starter?

Na niskich detalach oczywiście, ciekawiłby mnie PoP:Piaski czasu, gry z najnowszego CDA(BlackSite Area 51, Drakensang), Assassin's Creed, chociaż co do ostatnich wątpię żeby ruszyły ale wolę się upewnić.

PS. nie wiem czy w dobrym temacie zadałem w/w pytanie, więc na wszelki wypadek jest ono również zamieszczone w temacie Czy pójdą?

Assassin's creed nie pójdzie POP: piaski czsu możesz spróbować
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie gierki wejdą mi na laptopa o parametrach:

AMD Turion 64 Mobile Technology MK-36 2.01 GHz

896 MG RAM

NVIDIAGeForce Go 6100

WINDOWS XP Profesional Service Pack 3

Z góry dzięki za odpowiedź ;]

Może byś tak doprecyzował mniej więcej na jakich Ci zależy? Bo tak, to można zacząć od Tetrisa. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sredniej klasy laptopie gram w Mafie i Gta san andreas, Drakensang rowniez sie wlaczyl, ale troche przycina. Procek intel centrino duo 1,67 ghz, 1 gb pamieci ram, grafika nvidia ge force go 7400 265 mb ram. Laptop ma 2 lata, ale dla mnie jest w pelni zadowalajacy. Tym bardziej, ze gry kupuje rzadko bo sa drogie i korzystam z tych, ktore zakupilem juz wczesniej :) (no i mam oczywiscie te z CDA :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parametry mego lapka to:

HP Pavilion dv5 1050

Intel core duo

2,26 ghz

4gb ram,

geforce 9600gt.

windows vista

i pytanko jest z jaką jakością i prędkościa poszły by takie gierki jak Mass Effect 2 i Assasins Creed 2?

Dodam że ładnie mi chodzą takie tytuły jak Batman AA, CoD MW2, Just Cause 2 czy Metro 2033

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy mają syndrom xp.. trzea iść z duche czasu.

ciekawe kolego, czy byś stery znalazł do tego Lenovo G530..

Zostań przy viście, graj w dragonage..

Mój papa ma podobnego samsunga (prcek chyba 2,18), i na niskich/średnich (płynnie/śednio) mu śmiga..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z TPP to polecam:

Resident Evil 4 i 5

Gears of War

Sprintel cell ( wszystkie części)

Prince of persja od części piaski czasu do najnowszej

Tomb Raider Legend do najnowszej

Sieria GTA

Mafia

Assasin creed

Z FPS

Crisis

Call of duty wszystie części

Medal of honor też wszystkie części

Bioshock

Mass efect

dużo by wymieniać =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...