Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliroth

Gry na laptopa

Polecane posty

Lenovo G530:

Intel Pentium Dual Core T4200 2 GHz

3 GB RAMu

GeForce 9300 M GS 256 MB

Windows Vista

Takie pytanie, czy prędkość działania gier podniosła by się po zmianie na Windows 7? XP nie chcę, ale słyszałem dużo dobrego o siódemce. Do tej pory nie było jeszcze gry która by nie poszła, wiele jednak chodzi słabo nawet na niskich detalach, chociażby NFS: Shift (stan rzeczy lekko poprawiły najnowsze sterowniki), ale dużo gier pozytywnie mnie zaskoczyło (Gears of War na "prawie full" etc.). Chciałbym zmusić Blacksite do płynniejszego działania, bo gra ma strasznie ograniczone możliwości ingerencji w detale (minimalna rozdzielczość 1024x768, brak ustawień dla tekstur) i na tym minimum da się grać, ale do pełnej płynności trochę jej brakuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim:

Intel Pentium Dual Core T3200 2.00Ghz

GeForce 9300M GS

3GB RAM

Win Vista

Z tych co próbowałem to nawet na minimalnych nie dało się grać(dema ale pełne wersje zazwyczaj te same wymagania mają) w: OF:Dragon Rising, DIRT 1 i 2.

Tak to wszystkie pełne wersje z tych co mam mi działają(z tych bardziej wymagających) np.

-Batman:AA na minimalnych 800/600 bardzo płynnie

-Gears of War jak wyżej

-TDU jak wyżej tylko zdarzy się czasami przyciąć

-Far Cry 2 tak jak TDU

Na laptopa polecam sieciowe Combat Arms. Małe wymagania, ładna grafika i w ogóle dużo grywalność. Toca 3 też ciekawa, jak GRID nie chodzi to będzie to dobra, starsza alternatywa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

to mój pierwszy post na forum;)

Chciałbym zapytać się was czy normalne jest że na moim lapku:

ASUS X5DAB-SX115V

Windows 7 HP

AMD Turion X2 Dual-Core Mobile RM-75 2.20 GHz

4GB RAM

ATI Mobility Radeon HD 4570

GTA IV się tnie na najmniejszych detalach i rozdziałce?

Lapka mam od miesiąca tak więc jeszcze nie bardzo wiem co by można zrobić żeby lepiej hulał,

zawsze wolałem blaszaki pod względem grania i ogólnego użytkowania, ale mam taką sytuację,

że laptop to jedyna opcja.

Może da się coś zrobić żeby lepiej działał? Jakieś stery?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Acer Aspire Turion64 X2 2.0GHz, 2GB, GeForceGo 7100M całkiem spoko śmigał Freedom Fighters. Nie śmiga za to ( i to zdecydowanie) Prince of Persia: Sands Of Time. Na tym sprzęcie grzmocę w Quake II, DiabloII z LODem (ale to już było). Z samochodówek to Most Wanted daje radę. Z siekanek Knights of the Templar chodzi bez problemu (było kiedyś w CDA). Dzisiaj będę testował Fable i może coś jeszcze zainstaluję jak wystarczy czasu. Może jakieś typy (najlepiej gry z CDA z 3 ostatnich lat). Aha no i jeszcze CoDy (mam 1 z UO, 2 i 4) wypróbuję, aczkolwiek po 4 się za wiele nie spodziewam - nie na tej grafice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa, że na lapku pójdą mi mass effect 1 i 2 chociażby na minimum? Pytam, bo działają mi różne gry, które w zasadzie nie powinny mi działać ( Sims 3, Fifa 10, Battleforge, Kane and Lynch)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat. Czy na laptopie Pentium dual-core cpu t4200 @ 2.00GHz, 2,9GB RAM, karta graficzna: Mobile Intel 4 Series Express Chipset Family 1.2GB pójdzie gra Arma? Chodzi mi o jedynkę. Co jeszcze polecacie do tego laptopa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...