Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliroth

Gry na laptopa

Polecane posty

Ta karta jest wydajniejsza niż komukolwiek się wydaje gra grałem w MoH 2010 na niskich w 20-30fpsach, odpalisz również Prototype w niskich detalach lecz będzie lekko szarpać, Homefronta ( będzie szarpać miejscami okropnir) Snipera Ghost Warriora ( niskie) bez większych szarpań. Far Cry 1 również odpali w przystępnych detalach oraz rozdzielczości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ciekawe gry mi pójdą na tego laptopa:

Windows Vista

Karta Graficzna - Ati Radeon HD 3200 Graphics

Procesor - AMD Athlon X2 Dual-Core QL-60

Przepraszam jeśli coś źle podałem, ale nie znam się. A gry ciekawię mnie: akcja/przygodówki/RPG

Jeszcze jedno - czy ten laptop jest w miarę dobry? Bo nie znam się na sprzęcie, a pytam, bo nie wiem czy ma sens instalować gry na nim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzęt :

Intel Core 2 Duo 2 Ghz

Mobile Intel 4 Series Express Chipset Family 1 Gb

System Windows XP professinal ( nie wiem jaki )

Ram : 3 Gb

Dysk 500 Gb

Jak myślicie czy odpalę HOMM VI, próbowałem Crysis 2, ale wyskoczył komunikat o nieobsługiwanej karcie graficznej ( zintegrowana ) chociaż minimalne wymagania się zgadzają ( Intel Core 2 Duo 2 Ghz, Ram 2 Gb, grafa 1Gb ) a propos :

Crysis działa , AC też ( choć trochę muli ) , CoD 4 działa , Wiedżmin też ( no niesamowite ale na średnich płynnie ) no i wiele innych . Proszę o odpowiedź ( ale co nieco wiem bo ma takie wymagania jak wyżej Crysis 2 ) , chociaż w przyszłym roku kupuję nowego PC-tka :trollface:

Aha i zapomniałbym o Stalkerze Cień Cz. i Czyste niebo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam laptopa HP COMPAQ 6730s o takich parametrach :

-Procesor: Intel Pentium T3400

-Pamięć RAM: 3GB

-Grafika ATI Mobility Radeon HD3430

Wiem tylko tyle że gra RACE: Złota Edycja, Company of Heroes, World in Conflict działa świetnie a np Scarface i CoD 4 tnie strasznie.

Możecie polecić jakąś ciekawą, możliwie najnowszą z dowolnego typu która będzie działać na tym laptopie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje ciekawych i wciagajacych gier typu gotic , dragon age na mojego lapka:

ACER ASPIRE 7741G

i3 330m 2.13 GHz

HD 5650 1GB

4GB RAM

(1600x900)

Informuje ze interesuja mnie gry ktore pojda na min wysokich detalach przy wylaczonym AA i innymi bzdetami ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tego samego lapka, tyle że ramu 2gb i mam pytanie: czy ruszy na tym Diablo II ? Warcraft 3 chodzi na średnich, WoW to samo.

@up: U mnie działają: Kozacy I, Crimson Skies, Guild Wars (na full detalach), C&C Generals. Tylko problem jest z rozdzielczością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znacie może jakieś fajne RPG lub gry "odprężające" na Acer Aspire One (1GB Ram, Atom 1,6Ghz, Chipset Family Ekspress-nie wiem ile MB)?

Gran teraz w Botanicula, ale z RPG też czegoś ciekawego szukam (grałem w Gothiki, Torchlight, Tes-y, na razie nie chcę grać w starsze gry typu Balder, icewind).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o jakieś gry z super grafiką, tylko coś grywalnego. Teraz ogarniam Botaniculę i bardzo ciekawa gra, z małymi wymaganiami. Na stacjonarnym komputerze zagrywam się w Dungeon Defenders, ale to nie pójdzie na tym netbooku (chyba, że coś podobnego znacie, co na tym ruszy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to ogólnie mam lapka z firmy Asus konkretnie model K52j, który jednak jest dobry:

-CPU: Intel? Core? i3 CPU M 350 @ 2.27GHz

-GPU:NVIDIA GeForce 310M z 2gb ramu

-RAM: 3GB

Przez tą konfigurację grałam w gry typu Bulletstorm, HOMM V i VI, Deus EX Bunt Ludzkości, Devil May Cry 3 i 4 na PC oraz Bioshocka 1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...