jasiek890

System instaluje aktualizacje przy każdym uruchomieniu

Mam problem przy każdym wyłączaniu komputera komputer instaluje aktualizacje.Co mam zrobić?

0

Niech sobie instaluje. Będziesz miał bezpieczniejszy system. Ale jak chcesz to wyłączyć to przy zegarku masz taką tarczę i klikasz na to i wyłączasz aktualizacje automatyczne.

0

Szklana kula mi się zbiła, więc bądź tak miły i chociaż napisz jaki masz system oraz czy za każdym razem jest to ta sama aktualizacja i jeśli tak, to jaka?

0

To sprawdź jeszcze, czy jest to ta sama aktualizacja i jeśli tak to jaka. Można to sprawdzić klikając na taką żółtą tarczę w systemowym trayu i wybierając zaawansowaną instalację, wtedy pokażą się aktualizacje, które są w kolejce. Pamiętam, że w XP-ku był problem z jakąś aktualizacją i trzeba było się trochę pomęczyć, tylko nie pamiętam jaką. Masz SP3?

0

Mam jeszcze jedno pytanie dlaczego komputer nie może zainstalować aktualizacji? Wtedy gdy się instaluje przez kliknięcie w żółtą tarcze.

0

Napisz jaka to jest aktualizacja oraz czy masz SP3, mam pewne podejrzenie co to jest, ale pewności jeszcze nie mam. Gdy instalujesz aktualizacje przez żółtą tarczę nazwę poprawki możesz sprawdzić, jeśli wybierzesz tryb eksperta.

0

W taj aktualizacji jest internet explorer 8 i jakieś tam jeszcze inne. A co to jest SP3?

0

Service Pack 3 - paczka błędów do Win XP :P A tak naprawdę to paczka aktualizacji która powinien mieć każdy, ponieważ naprawia kilka wykrytych błędów. Aby sprawdzić czy masz SP3 wejdź w "Mój komputer" i po prawej "Wyświetl informację o systemie" tam będzie informacja czy masz SP1 SP2 czy SP3 :)

0

To zainstaluj SP3, to najprawdopodobniej rozwiąże problem. Jeśli nie, to pisz, to Ci napiszę jak naprawić program aktualizujący. W każdym bądź razie już chyba wiem co jest przyczyną.

0

Jak próbowałem zainstalować kolejną aktualizacje to pisało że instalowanie powyższych instalacji nie powiodło się czy coś takiego.

0

Sprawdź, czy w Podglądzie zdarzeń w dzienniku aplikacji występują jakieś błędy związane z aktualizacją, jeśli tak, to przepisz na forum jakie. Jeśli nie, to będzie trzeba użyć brutalnych metod.

0

Jest taka hora aktualizacja na stronie microsoftu jest aktualizacja która kasuje to że co wyłączenie instalacja aktualizuji.

Aktualizacje:

KB932823

Service Pack 3

Po zainstalowaniu wejdż tu(przez IE6 lub IE7 lub IE8): Tutaj

Edytowane przez rekin22a
0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.