Skocz do zawartości
wies.niak

Przyjęliśmy nowego moderatora

Polecane posty

Wiwat Cragir! Niech Linuksowcy zawładną światem! :)

Sprowadzimy M$ do podziemia. :smile:

Jesteśmy na dobrej drodze. ;p Już się gubię w rachubie ilu modów używa GNU/Linuksa, ale paru będzie.

Gratuluję i witam na pokładzie. Powodzenia na polu minowym, ostatnio jakaś eksplozja tam była, mam nadzieję, że nie rozerwało Sciassa (za mocno).

@brylant A kto jest trzeci? Bo ja chyba znowu o czymś nie wiem.

[edit]

? propos sajgonu, chyba pora posprzątać w sprzęcie, bo wcześniej nie miałem czasu. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Gdy już będę tonął w tym bagnie to będę miał kogo pociągnąć za sobą :);) Witam i życzę powodzenia.

Spokojnie, po Kane'nie odziedziczyłem tendencję do powrotu między żywych w najgorszym możliwym momencie dla tych ostatnich :>.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na pokładzie :)

PS - chłopaki... Co robicie z tymi, którzy używają Windowsa i Linuksa(powoli szykuję się do migracji na Suska)? A do kompletu jeszcze Symbian i system wbudowany mikrofalówki... Chyba muszę uciekać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pogratuluje nie typowo. :D

Gratulacje dla człowieka jaszczurki za zostanie młodszym moderatorem ! :D Dlaczego mówię o Cragirze jako o człowieku jaszczurce ? Bo ma avek jaszczurki, bez urazy. ;)

To piękny i lśniący Suseł :wink: [Cragir]

Aye, Spriggsa trzeba dokształcić. Ten avek to logo pewnej dystrybucji GNU/Linuksa, do której próbujemy przekonać ludzi. Próbka tego jak ten system może wyglądać możesz znaleźć w Twórczości w temacie o modyfikacjach wyglądu systemu (tam znajdziesz betę mojego KDE4, czyli wygląd zanim zainstalowałem Bespin, no i zanim zmieniłem ikonki) oraz w profilu Cragira). Inna sprawa, że tak może wyglądać każdy GNU/Linux z KDE4. :P - Sevard

Nie przeciągniesz mnie na ciemną stronę Linuksa ! Windows pwn all ! :D Dobra na serio, ja nie mam jakoś przekonania do linuksa, może dlatego że od początku siedzę na Windowsie ? :) Sevciu nie bij. :D

Edytowano przez Spriggs
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiles mnie samego w kalendarzu ;( nie wybacze Ci tego ;(

a tak na serio to gratuluje zostania zielonym i życzę szybkiego zzielenienia do końca, ale z tym tempem co prezentujesz to za jakiś tydzień będziesz admem ;)

Przecież nie zostawię Cię tam samego :tongue: [Cragir]

taaaa... Zaraz Ci woda sodowa do głowy uderzy i o kalendarzu zapomnisz :P

Dodałem wydarzenie, na razie pamiętam[C]

Edytowano przez Cragir
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie przesadzajcie, bycie zielonym chyba nie może być aż tak złe co?

James- Ty będziesz następny! (Co zresztą napisałem Ci w profilu) Mam dar przepowiadania przyszłości!

A ja zmieniłem sobie nick i też jestem szczęśliwy :D

Wies.niak od informowania kto doszedł do Hall of FAme jest osobny temat. Kto jak kto, ale Ty powinieneś o tym wiedzieć :> Co z Ciebie za admin? ;]

PS. Czemu w poście Black Shadowa nie ma informacji, że post był edytowany przez Cragira, a w poście Jamesa jest?

Edytowano przez Kronos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie przesadzajcie, bycie zielonym chyba nie może być aż tak złe co?

To zależy gdzie się moderuje. Newsy to jest dosyć ciężka działka.

James- Ty będziesz następny! (Co zresztą napisałem Ci w profilu) Mam dar przepowiadania przyszłości!

Jeśli się sprawdzi (w co wątpię), to zapraszamy do sprzętu, bo tam niekiedy potrzebny jest jakiś jasnowidz. Jak zdasz egzamin, to damy Ci rangę forumowej wróżki. Stoi?

Z różowymi baletkami na stópkach i krwiście czerwonymi stringami na głowie l] - Sciass

Wies.niak od informowania kto doszedł do Hall of FAme jest osobny temat. Kto jak kto, ale Ty powinieneś o tym wiedzieć :> Co z Ciebie za admin? ;]

Zdajesz sobie sprawę z tego, że to jest najkrótsza droga do wylotu?

PS. Czemu w poście Black Shadowa nie ma informacji, że post był edytowany przez Cragira, a w poście Jamesa jest?

Bo w jednym przypadku została odhaczona opcja, ktróra za ten napis odpowiada, a w drugim nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, gratulacje Cragir ;)

Powodzenia życzę w tej jakże miłej pracy ^^

Jeśli się sprawdzi (w co wątpię), to zapraszamy do sprzętu, bo tam niekiedy potrzebny jest jakiś jasnowidz. Jak zdasz egzamin, to damy Ci rangę forumowej wróżki. Stoi?

Dawaj test, ja krótki czas byłem na etacie wróżki (luq może potwierdzić) xD

Chyba z wprawy jeszcze nie wypadłem :diabelek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...