Skocz do zawartości
wies.niak

Przyjęliśmy nowego moderatora

Polecane posty

Powodzenia chłopie :D Żeś się wpakował jak sprinter na pole minowe... Btw. coś mi mówi, że w krótkim czasie przebije ilością ostrzeżeń wszystkich innych modów razem wziętych. Niech tylko poczeka do kolejnego konkursu na miarę "Projektu Assasin" :-) To będzie sprawdzian...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej. Hut dał newsa o tym jak Kothic sam siebie nazwał i od razu 2 post był do edycji. Niestety ktoś mnie wyręczył w jego edycji/usunięciu. Mam nadzieje że ten news nie zadziała na forumowiczów jak płachta na byka. :)

Na razie trzasnąłem 2 osty i wykonałem kilka ingerencji u poszczególnych użytkowników. Nikt nie powinnien się jednak skarżyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie trzasnąłem 2 osty i wykonałem kilka ingerencji u poszczególnych użytkowników. Nikt nie powinnien się jednak skarżyć :)

2 dni i 2 osty? O.o Ostro zaczynasz :tongue: Gratulacje :)

Bez przesady, akurat w newsach osty prawdopodobnie będę zbierał jak grzyby po deszczu :) - Sciass

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko, Sciass modem. Dobra, gagatku, teraz zdejmij mi 20% za cytat z Twoim własnym, prywatnym, wyhodowanym i pielęgnowanym bluzgiem. Celem zapewnienia sobie popularności, dodatkowo mógłbyś postawić forumowiczom po lizaku albo dwóch.

A tak serio, to jedna z tych niewielu nominacji, jakie uważam za w pełni trafione. May The Magic Long Krzesło be with you.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam. Wcale nie ma dużo roboty. Po prostu losowo w trakcie dnia/nocy wpadam do działu i robię Wielkie Kasowanie na chybił trafił. Nikt się nie skarży :) (niech tylko spróbuje!)

...

...

...

A! Zapomniałbym. Mianowicie: Muahahahahahahahahahaha!1111one!!one11one

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu losowo w trakcie dnia/nocy wpadam do działu i robię Wielkie Kasowanie na chybił trafił. Nikt się nie skarży :)

Gorzej jak admin się zorientuje. ;) Osty i urlopy też przydzielasz na chybił-trafił? ;p

I poczekaj do jakiegoś większego newsa, wtedy dopiero będzie się działo.

Niech tylko admin przyjdzie i zacznie dzielić baniakami na chybił-trafił. Wtedy dopiero będzie płacz i zgrzytanie p... zębów :> [wies.niak]

Ups, to ja może lepiej zacznę kasować swoje posty. Mniejsza szansa, że mnie trafi.

*W tym momencie spogląda na licznik postów*

To bedzie długa noc. ;p - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką zazieleniłem Cragira.

Od teraz będzie wspierał Sciassa w walce z komentarzami pod newsami na stronie głównej.

Witamy wśród zielonych i życzymy powodzenia - będzie Ci potrzebne :-)

Jednocześnie odchodzi od nas Chimaira - jeden z najstarszych stażem moderatorów. Jego osoba siała postrach już w czasach, gdy ja stawiałem pierwsze kroczki na forum :-)

Bardzo dziękujemy mu za wieloletnią pomoc w ogarnianiu FA. Liczymy, że zatęskni za moderacją i wróci w nasze szeregi :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiwat Cragir! Niech Linuksowcy zawładną światem! :)

Sprowadzimy M$ do podziemia. :smile: [Cragir]

Swój człowiek! Na początek ost dla każdego z Windowsem, co Ty na to?

I ban dla każdego z linuksem :> [w]

Ten tego. Wiesz, że wtedy to forum pozbyłoby się paru modków i co najmniej dwóch ekspertów? - Sevard

To co zrobicie z tymi od Maca? Co jest gorszego od bana?! Wania?!

Damy moderację w komentarzach pod newsami.

Z tej tęczy w moim poście, to Sevard ma najbrzydszy kolor :(.

Edytowano przez org
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...