Skocz do zawartości
Lord Nargogh

Programy telewizyjne

Polecane posty

Co do kreskówek, to niby tez mam swoje lata, może nie tak wiele ich, by już była to przesada, lecz sporo. A co? Oglądam kreskówki.
Właśnie nie rozumiem - i na forum pisałem o tym raz czy dwa - łatki tego, że kreskówki oglądają tylko dzieci a starszym rocznikom to nie wypada ;P Wstyd to jakiś czy co? Jak mnie najdzie na oglądanie tv - co ostatnio rzadkie jest... chyba, że na serial HBO - to wskoczy się na kanał z kreskówkami wspominając czasy młodości. Inny to fakt, że obecne produkcje to naprawdę mierny poziom mają i nic przeciwko tysięcznym powtórką Toma i Jerry'ego nie mam ^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - niski poziom. Kiedyś, jak pisałam, było Fox Kids, i potem Jetix. Teraz puszczają po pięc odcinków pod rząd tego samego filmu, który i tak jest beznadziejny. Na wspominki mi się zbiera, kiedy przełączam na Jetix Play ;)

Tak, Tom i Jerry rządzą do dziś! Wiesz, ja kiedy rano jadłam śniadanie w łózku, skacząc po programach, upuściłam pilota na kanale z Bolkiem i Lolkiem. Nie chciało mi się sięgać po pilota, a i ta bajka szybko mnie wciągnęła. PO prostu oglądałam. A potem Reksia ;P Bajki są fajne, i wciągają! Żaden wstyd, się do tego przyznać! Jesteśmy duże dzieci ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiał jest o 17-letnim chłopcu spod Bydgoszczy. Link poniżej

http://www.tvn24.pl/2392436,0,0,1,1,bezkar...azdy,wideo.html

Oczywiście nie popieram tego typu zachowania, kiedy to młody chłopak czuje się bezkarny i robi sobie kpiny z policji. Jest to złodziejstwo i trzeba o takich sprawach mówić.

Jednak jedna rzecz w tym reportażu mnie zbulwersowała. Media przekazały tę informację w taki sposób aby całe zło zrzucić na gry komputerowe ( w tym przypadku GTA IV ). Pierwsze co każdy ma sobie pomyśleć to to że 17-latek kradnie samochody bo nagrał się w Wielką Kradzież Samochodów IV. Teraz on nie odróżnia rzeczywistości od gry komputerowej- kradnie samochody i ucieka z rąk policji dostając dodatkowe "bonusy". Czy on w ogóle jest graczem, czy kiedykolwiek grał w GTA (albo jakieś inne gangsterskie gry), i może jeszcze to one nauczyły go odpalać silnik w samochodach bez użycia kluczy- bo ja po ukończeniu całej serii GTA na prawie 100% nie mam pojęcia jak to się robi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator Mariusz Saint napisał mi że tu moge o tym napisać. Planuje przejść na telewizję cyfrową. Spodobała mi się oferta Vectry. Co o niej sądzicie? A może zaintersowac się innymi platformami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nie wiedziałem, w jakim dziale umieścić, ten wydał mi się najbliższy tematowi.

Otóż poszukuję do pracy licencjackiej reklam z wszelkiej maści błędami językowymi. Telewizyjne, radiowe, papierowe, różnorakie, najważniejsze, żeby były jakoś udokumentowane. Znajomy wkopał się w taką pracę licencjacką i pomagam mu jakoś wybrnąć z sytuacji :)

Wiemy, że była reklama Jogobelli, w której hasłem było "Znajdź (zamiast tę) owocową rozkosz", reklama Cilita, w której zamiast słowa "brud" napisane było "bród" oraz Actimela, w której człowiek stoi, patrzy przez okno, za którym leją się strugi deszczu i wzdycha "znowu stratus", a ze stratusa nie może tak mocno padać, więc błąd rzeczowy. Problem w tym, że ciężko jest znaleźć te reklamy w internecie i tutaj moja (a właściwie nasza) prośba do forumowiczów: POMOŻECIE? :)

Z góry dziękuję za pozytywną reakcję i jeszcze raz kajam się przed moderatorami, jeśli to zły dział :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Review Territory, zdecydowanie polecam. Jeśli masz kanał Hyper, to masz najlepszy program o grach :smile: Program prowadzony na luzie, z elementami gameplayu podczas barwnego komentowania danej produkcji. Nie wiem jak jest teraz ale jak dobrze kojarze, wychodził nowy odcinek co 2 tygodnie w niedzielę o godzinie 21.30 lub 22.00.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie głupie pytanie, ale podobno nie ma głupich pytań to pytam. Jak mogę odbierać program tv hyper? Mam tv satelitarną od n, ale nie mam tego kanału na którym leci hyper. No więc jak, pomożecie?

PS:nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat więc trafił tutaj

Edytowano przez wwwdamian
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyper jest wariacją Zig Zapa, czyli programu dostępnego w Cyfrze +, jak mówi kolega wyżej. Jednakże nie jest to wyjątek, o ile w oferze tv N nie występuje to można go spotkać też w telewizji kablowej ( w blokach).

PS. Skoro to takie pytanie to załóżmy, że chodzi tu o odbiornik od N-ki, żeby nie było nieporozumienia, co do działu w jakim jest ten temat.

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie tego dekodera z cyfrowego polsatu. Dekoder HD PVR Sagemcom ESI-88

Nie wiem jak nagrywać, w instrukcji piszą żeby włączyć EPG i włączyć nagrywanie wybranego filmu niestety gdy klikam przycisk nagrywania nic się nie dzieje. Czy do nagrywania trzeba mieć 2 SAT czy wystarczy 1 jeśli wystarczy 1 to proszę o pomoc.

PS. Nie wiedziałem gdzie zrobić ten temat więc dałem go tu :huh:

Edytowano przez kriSLU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizję oglądam bardzo rzadko. Jeśli już to zazwyczaj jest to Discovery gdyż tylko tam można pooglądać coś bez bólu i dowiedzieć się czegoś ciekawego. A taki TVN to już porażka. Czasem lecą tam jakieś ciekawe filmy ale takie Tap Szpadl, Mam Talent (?) czy inne Jukendens to porażka. Strasznie to bezmuuskie... Gdyby nie Discovery to telewizji wogóle mógłbym nie mieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie to wkleić, to wklejam tu.

W każdą środę o godzinie 15:00 można usłyszeć godzinną audycję stworzoną we współpracy Grasz24.pl prowadzący (Arkadiusz "Arkadikuss" Woźniak oraz Paweł Matyjewicz) przedstawiają świat gier, dyskutują o grających dziewczynach, recenzują i opisują gry oraz puszczają muzykę. Mi się osobiście podoba właśnie takiego czegoś mi brakowało, a wam ?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam telewizję na kartę N. DObiornik jest taki jak w linku http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/ . Wiem że poszukiwanego kanału nie ma w żadnym pakiecie, jednakże gdy sprawdzam kanał na samym odbiorniku (których jest około 3 000) znajdują się tam kanały Canal +, Canal+ Film, czy też właśnie Canal+ Gol. Niestety nic się na nim nie wyświetla, jedynie czarny ekran. Czy istnieje jakikolwiek sposób by można go było oglądać? Serdecznie dziękuję za okazaną pomoc.

P.S. Czy istnieje sposób by dało się oglądać program o nazwie Sprotklub, również na tym odbironiku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi tutaj o to, iż jutro (14.02.12), chciałbym obejrzeć mecz F.C. Barcelony w Lidze Mistrzów i na N Sport jest napisane zeby przełączyć na kanał 50, a ja na platformie N na kanale 50 mam program NPremium 1. Co mam zrobić/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w najbliższy poniedziałek (6.08) premierę będzie miał na kanale Travel Channel o godzinie 19.30 film dokumentalny poświęcony Słupskowi. Piszę bardziej z powodu czystego info, ale sam jestem ciekaw jak to wszystko zmontowali i jakie miejsca pokażą w tym 30 min. filmie. Opis wygląda tak:

W tym odcinku odwiedzimy Słupsk, który zdobył pierwszą nagrodę w konkursie fotograficznym "Pokaż wreszcie, co masz w mieście", organizowanym przez turystyczny portal społecznościowy Placeknow.com. Poznamy największe atrakcje miasta oraz jego piękne okolice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wczoraj szeroko reklamowany odcinek z serii Ciekawość na Discovery.

Plan 4-letni mający na celu zniszczenie Boeinga 757, ale też oczywiście nie całkowite żeby zebrać potem dane. Masa kamer w środku samolotu, na zewnątrz, i ogółem ogromne przedsięwzięcie. Na 3 minuty przed katastrofą "ulotnił" się z pokładu ostatni pilot. W samolocie było kilkanaście manekinów. I zwykłe i te porządniejsze. Jeden był ustawiony w pozycji sugerowanej przy trudnościach, inne w pozycji prostej.

Zespół prowadzący tą misję miał dużo problemów (pompa paliwowa w samolocie z którego był sterowany Boeing szwankował) lecz całość i tak robi ogromne wrażenie, no i wyniki które zebrali też dały odpowiedzi. Reszty nie ma sensu zdradzać, bo warto samemu to zobaczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wczoraj szeroko reklamowany odcinek z serii Ciekawość na Discovery.

Plan 4-letni mający na celu zniszczenie Boeinga 757,

Gwoli ścisłości - to nie był Boeing 757 tylko 727 :).

http://en.wikipedia.org/wiki/Boeing_727

http://en.wikipedia.org/wiki/Boeing_757

Ale program świetny, nie powiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś programy o grach? Jeśli chodzi o mnie to polecam Games,Games,Games. Leci na kanale AXN Spin HD. W piątki od 8.05 dwa odcinki oraz o 18.15 dwa odcinki. W Sobotę o 9.15 dwa odcinki. Miło z godzinkę pooglądać w Tv jakieś gry...

W programie prezentują najlepsze gry w danych kategoriach. W 1 odcinku jest 5 gier z jakiejś kategorii.

Niestety nie mają za wiele kasy by pokazać takiego Moha Warfightera albo Coda.

Niektóre gry które pokazują są do kitu typu "Mario 3D Adventure" Mówiąc do kitu mam na myśli dla tych młodszych.

Oto jakie gry pamiętam które zaprezentowali: NFS Shift 2 Unleashed, Forza Motorsport 4, Colin McRae Dirt 2, Transformers Dark of the moon, The Legend Of Zelda, Ironman, Hulk, Mario, Lego Star Wars 3, Oraz dużo gier na kinecta i na Wii.

A takie kategorie pamiętam:

Top 5 gier które warto zabrać na bezludną wyspę.

Top 5 gier w które grają gwiazdy rocka.

Top 5 najbardziej barwnych gier.

Top 5 najlepszych gier wyścigowych.

Top 5 gier sportowych.

Top 5 najciekawszych najstarszych gier.

Top 5 gier w których występują niezwykłe maszyny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...