Skocz do zawartości
Turambar

Poszukuję filmu...

Polecane posty

Ah, dzięki wielkie :-) Dla pewności jeszcze wstukałem hasło w Wikipedię i ta-dam! Nakryłem swój film! Prezentuje się niezwykle ciekawie i pewnie się na niego wybiorę... Chyba, że już ktoś był i może powiedzieć, że wszelkie maści trailery kłamią a film nie jest wart złamanego grosza :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, sam nie wiem...Jedyne co mi przychodzi do głowy to Blair Witch Project, ale pamiętaj. Noc + słuchawki + bądź sam w domu.Wtedy możesz oglądać, polecam.Tylko sam nie wiem, jedynka czy dwójka jest lepsza...Hmm może ktoś Ci powie.

Edytowano przez Elhiard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sam nie wiem, jedynka czy dwójka jest lepsza...Hmm może ktoś Ci powie.

Zdecydowanie pierwsza część. Dwójka jest po prostu beznadziejna. Totalnie pozbawiona klimatu, zgrabnej fabuły; kicz żerujący na fenomenie pierwszej części. Natomiast jedynka jest niesamowita, klimatyczna i bardzo niepokojąca...

Jakiś straszny horror? Odcinki Muminków z Buką :icon_twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Piszę pracę licencjacką z historii horroru w amerykańskiej kinematografii. Poszukuję filmów, linków do stron itp. związanych z tą tematyką. W tym momencie skupiam się na filmach powstałych po 1960 a przed 1990 rokiem. Oczywiście filmy mają być 'made in USA'. Wiem że było tego całe mnóstwo, ale sęk w tym że praca i szkoła nie idą w parze i nie mam czasu wszystkiego obejrzeć/przeczytać :) byłbym wdzięczny za jakieś propozycje od zacnych forumowiczów :) pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym, abyś przyjrzał się temu: http://esensja.pl/film/publicystyka/tekst....15&strona=1 Zmajdziesz tu kilka(naście) filmów, które spełniają Twoje wymagania i być może Ci to w czymś pomoże :wink:

Dzięki Albert! Na pewno się przyda, tym bardziej że muszę z pracą przyspieszyć trochę żeby się wyrobić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję filmu z roku 2003 - 2004. Akcja rozgrywała się chyba w latach 30. Leciał on wtedy na canal +. Był to film gangsterski w którym główny bohater uciekał razem ze swoim synem przed groźnym zabójcą. Jedna scena była w jakimś barze i bohater przebił oponę w samochodzie zabójcy po czym uciekł razem z synem. Pamiętam iż film zakończył się tak, że ojciec został zastrzelony a syn uciekł samochodem do jakiejś wioski.

Wiem że zaprezentowany przeze mnie opis jest mało dokładny i bardzo chaotyczny ale są to rzeczy które najbardziej pamiętam.

Edytowano przez Feniasty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio mam ochotę obejrzeć jakiś horror - niekoniecznie straszny :wink: - w którym bohaterowie WALCZĄ z tym, co ich atakuje. Coś w stylu Resident Evil (którego to bardzo lubię i wszystkie części obejrzałem, Degeneration z moim ulubieńcem Leosiem zwłaszcza :tongue: ), czy też Doom. Kojarzycie może jakieś fajne tytuły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro ma byc smiesznie i bohaterowie maja walczyc z tym co ich atakuje, to przypomnial mi sie krotkometrazowy film z ubieglorocznego horrorfestiwalu. Nazywal sie Night of the Hell Hamsters, polecam goraco - momentami mozna bylo pasc na pysk ze smiechu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję tytułów dwóch filmów z gatunku czarnych komedii (chyba), z których niestety zapamiętałem tylko po jednej scenie:

Film 1.

O ile się nie mylę jest to scena początkowa - facet budzi się obok nagiej kobiety, z którą prawdopodobnie spędził noc. Kobieta leży na brzuchu - pupą do góry. ;) O ile dobrze pamiętam to facet próbował ją obudzić w taki sposób, że - za przeproszeniem - włożył twarz między jej pośladki. Po czym okazało się, że kobieta nie żyje. ^^ Film leciał chyba dawno temu na TVN.

Film 2.

Scena chyba też z początku filmu, lecz nie mam co do tego pewności: Dziewczyna dostaje wielką paczkę od swojego faceta i chcąc ją otworzyć wbija w nią nożyce. Po otwarciu paczki okazuje się, że w niej był jej facet, któremu wbiła te nożyce w sam czubek głowy zabijając go.

Z góry dziękuję. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...