Skocz do zawartości
Turambar

Poszukuję filmu...

Polecane posty

fantasy? Wiedźmin

akcja? Terminator: ocalenie

Wiesz... Mógłbyś troszkę się rozpisać i bardziej szczegółowo opisać swój problem. Czego konkretniej szukasz, czego nie szukasz, co oglądałeś...

aha, jakby ktoś nie załapał to celowo podałem gnioty :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja bym sobie obejrzał film akcji ew. fantasy polećcie jakiś tytuł pls

Zakładam, że Władcę Pierścieni(-c) już oglądałeś to może:

Dragon Ball

Brama Tygrysa i Smoka

Labirynt Fauna

itp.

Chyba, że chodzi ci o fantasy w stylu LotR-a to:

Opowieści z Narnii :D

Eragorn

Harry PotHead :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, Wysyp żywych trupów jest jeszcze bardziej rozwalający, to co Shaun i Ed tam odwalają (szczególnie Ed) to masakra :D

BTW. Teraz ja szukam fajnego filmu ale w klimatach American Pie. Ogólnie taka komedia romantyczna tego typu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja bym sobie obejrzał film akcji ew. fantasy polećcie jakiś tytuł pls

Zakładam, że Władcę Pierścieni(-c) już oglądałeś to może:

Dragon Ball

Brama Tygrysa i Smoka

Labirynt Fauna

No nieźle, ładne zestawienie. Labirynt Fauna obok Dragon Ball, no no..

Oba fantasy. BloodRayne Uwe nie odważyłbym się wpisać.:P Poza tym nie było sprecyzowane czy fantasy w stylu D&D czy fantasy w stylu X-Men.

@B92 - Może "Komedia romantyczna" :P Żartuję.

- Wieczny student (Van Wilder)

- 100 Dziewczyn

- Mrówki w gaciach - I i II - normalnie wypas! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. Teraz ja szukam fajnego filmu ale w klimatach American Pie. Ogólnie taka komedia romantyczna tego typu ;)

Lepiej daj sobie spokój z filmami w stylu AP i obejrzyj rewelacyjne (500) Days of Summer. Dawno nie widziałem tak przyjemnego, niegłupiego filmu, który OD BIEDY można nazwać w sumie komedią romantyczną, ale będzie to DUŻE nadużycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ButcherBob oglądałem wszystkie 3 ;)

MasseMenschMaterial pierwsze słyszę o takim filmie ale luz zobaczę co da się zrobić ;) Ale po filmwebie widzę, że to bardziej romans z elementami komedii ;) Z takich to podobał mi się Chłopaki też płaczą i Licencja na miłość ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MasseMenschMaterial pierwsze słyszę o takim filmie ale luz zobaczę co da się zrobić ;) Ale po filmwebie widzę, że to bardziej romans z elementami komedii ;) Z takich to podobał mi się Chłopaki też płaczą i Licencja na miłość ;)

Jeśli chodzi o rzetelność w kwestii filmowej, to już prędzej inspirowałbym się Misiem Uszatkiem albo Domowym Przedszkolem niż tą ostoją ścierwa pt. Filmweb. Film oglądaj bez zastanowienia, wogóle dziwie się że pierwszy raz o nim słyszysz. Nadrabiac! Jeden z najlepszych filmów 2009.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no szacun ten 500 dni miłości jest świetny :D Tylko został taki niedosyt po zakończeniu, a na kontynuację nie ma co liczyć bo pewno będzie (jak to zawsze bywa) słaba.

Nie no aż tak zły ten Filmweb nie jest, choć przydałaby się profesjonalna redakcja, która dawałaby recenzje ew. swoją ocenę filmu, bo czasem jak na te oceny patrzę niektórych filmów to aż się wchodzić nie chce :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzenia:

1. Poszukuję dobrych filmów akcji z nieprzeciętną grafiką i gdzie się "dużo dzieje". Fabuła nie musi być jakaś koniecznie głęboka. Coś typu 300, 10k BC, Watchmen itp.

2. Jakiś romantyczny, współczesny film z nutką komedii (może być jakiś drobny dramat, ale bez przesady).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. "Star Trek", "Mroczny Rycerz", "13 dzielnica", "Death Race", choć nie wiem czy ten ostatni podchodzi pod "dobre filmy akcji", wg. nie był zły :)

A resztę pewnie widziałeś...

2. Jedyne co mi podchodzi pod te wymagania to: "To skomplikowane". Momentami śmieszna komedia romantyczna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M4G: Oglądałem już Świntucha i wg. mnie jest to bardziej komedia erotyczna, niż romantyczna ;)

Fanat1c:

1) Sin City, Resident Evil Degeneracja (dobra i animacja i fabuła ;) )

2) American Pie 7, wyżejwymieniony 500 Dni Miłości, Licencja na Miłość i wspomniany przeze mnie I Love You Beth Cooper (tego najbardziej polecam) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję pewnego filmu a właściwie to jego tytułu, bo pojęcia nie mam czy wyszedł :-) Otóż, na HBO HD przed Pacyfikiem jest taki program - Hollywood on Set. I wyczaiłem tam sceny z pewnego filmu z Brucem Willisem w roli głównej. Taka mieszanka akcji i komedii. Mówi wam to coś? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...